Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
İyi aksamlar kizlar.oylama iki kişi arasinda çok çekişmeli geçiyor.

ne oldu canim :44::44:
bende bu soruyu bekliyodum
ya şimdi yemek yiyoduk,benim 11 yaşında öküzcan erkek kardeşim var
Abla ayran doldurur musun dedi doldurdum,fazla doldurdum azcık taştı kardeşimde eliyle kaldırdı daha döküldü bende 4 defa kafasına vurdum:26::26:istemsiz bi şekilde
kardeşim ağlayarak gittibende kötü oldum peşinden gittim odasının kapısını kilitledi açmadı balkondan camına atladımgene açmadı
bende mutfağa döndüm masaya tam oturdum annem kızdı biye öyle yapıyosun diye e bende vicdan azabı çekiyorum annemde öyle diyince içine oturdu dimi oğlunu yolladım zıkkımlanmıyım istiyosun dimi kalkıyım bende al yemiyorum sen ye dedim kalktım(pişmanım)
annemde bişi demedi sonra iki lokma daha yedi kalktı masadan gitti yattı şimdide kardeşimle mutfaktalarçok sıkılıyorum annem benim tek arkadaşımdı

canim biraz sen hataliymissin ayrani sen dokmussun,
vurmasaydin keske ama pismanmissin,
oda hakli aglamakta bende aglayip giderdim yerinde olsam :)
annen kusmemistir sanada hani durup dururken niye vurdun diye kizdi sanirim,
dokulseydi ne olacakki ama pismansin zaten bence git saril annene kardesine,
istemsiz oyle davrandigini soyle olur boyle seyler

inattır konuşmaz ki biliyorum onudaha dün yüzüne kapıyı kapatmıştımo zaman özür diledim zar zor affetti şimdi hiç affetmezkardeşimle yanyanalar şimdi gitsem kardeşim de laf edicek kinci birazöffffffffffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…