Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
inattır konuşmaz ki biliyorum onu:KK43:daha dün yüzüne kapıyı kapatmıştım:KK17::KK17:o zaman özür diledim zar zor affetti şimdi hiç affetmez:KK43::KK43::KK43::KK43:kardeşimle yanyanalar şimdi gitsem kardeşim de laf edicek kinci biraz:KK43:öffffffffffff:KK43::KK43::KK43:

Senin yasinda bende senin gibiydim ya hep kavga ederdim :)
kardesime attigim bi tokat var onun icin hala vicdan azabi cekerim :KK43:
en iyisi biraz durulmalarini bekle ama bence uzatacaklarini sanmiyorum
sen dene bi sansini :KK19:

Senin yasinda bende senin gibiydim ya hep kavga ederdim :)
kardesime attigim bi tokat var onun icin hala vicdan azabi cekerim :KK43:
en iyisi biraz durulmalarini bekle ama bence uzatacaklarini sanmiyorum
sen dene bi sansini :KK19:
biraz daha sakinleşsinlee:KK43:umarım affederler of:KK43:
ben çok döverim kardeşimi:KK30::KK30:yani dövmek değilde saçını çekerim:KK9:ama oda beni çok kıskanır..haddinden fazla..annemin küsmesi ona yaradı normalde biz annemle çene çalıyo olurduk şimdi onlar çalıyo:KK43::KK43:

bende bu soruyu bekliyodum:KK43:
ya şimdi yemek yiyoduk,benim 11 yaşında öküzcan erkek kardeşim var:KK43:
Abla ayran doldurur musun dedi doldurdum,fazla doldurdum azcık taştı kardeşimde eliyle kaldırdı daha döküldü bende 4 defa kafasına vurdum:26::26:istemsiz bi şekilde:KK43::KK43:
kardeşim ağlayarak gitti:KK43:bende kötü oldum peşinden gittim odasının kapısını kilitledi açmadı balkondan camına atladım:KK53:gene açmadı:KK43:
bende mutfağa döndüm masaya tam oturdum annem kızdı biye öyle yapıyosun diye e bende vicdan azabı çekiyorum annemde öyle diyince içine oturdu dimi oğlunu yolladım zıkkımlanmıyım istiyosun dimi kalkıyım bende al yemiyorum sen ye dedim kalktım:KK43:(pişmanım):KK5:
annemde bişi demedi sonra iki lokma daha yedi kalktı masadan gitti yattı şimdide kardeşimle mutfaktalar:KK43:çok sıkılıyorum annem benim tek arkadaşımdı:KK43::KK43::KK43:

Üzülme annen senin her zaman arkadaşın olacak ama sana biraz kızmış olabilir:KK19:Pişmazmışsın özür dileyip boynuna sarıl herşey düzelir:KK54:

Son düzenleme:
ben çok döverim kardeşimi:KK30::KK30:yani dövmek değilde saçını çekerim:KK9:ama oda beni çok kıskanır..haddinden fazla..annemin küsmesi ona yaradı normalde biz annemle çene çalıyo olurduk şimdi onlar çalıyo:KK43::KK43:

Bence artik dovme kardesini kiz ama el kaldirma ilerde pisman oluyorsun gercekten :)
bence sen simdi kalk git sivis aralarina bi onu op bi anneni barismazlarsa biraz sende sessiz kalirsin,
kendileri konusur zaten :KK19:

tivi yarışmayı önde götürüyorsun
yoksa 250 bin gayme senin mi oluyorr :KK53:

Üzülme annen senin her zaman arkadaşın olacak ama sana biraz kızmış olabilir:KK19:Pişmazmışsın özür dileyip boynuna sarıl herşey düzelir:KK54:
of:KK43:içeride film izliyolar ana oğul:KK43:girsem bile affetmicek:KK43:en iyisi gece gideym:KK43::KK43:
Bence artik dovme kardesini kiz ama el kaldirma ilerde pisman oluyorsun gercekten :)
bence sen simdi kalk git sivis aralarina bi onu op bi anneni barismazlarsa biraz sende sessiz kalirsin,
kendileri konusur zaten :KK19:
kardeşimi öptüm özür diledim affetti,anneme baktım hala pis pis bakıyo bana:KK14::KK14:korkuyorum:KK14:

of:KK43:içeride film izliyolar ana oğul:KK43:girsem bile affetmicek:KK43:en iyisi gece gideym:KK43::KK43:

kardeşimi öptüm özür diledim affetti,anneme baktım hala pis pis bakıyo bana:KK14::KK14:korkuyorum:KK14:
Üzülme herşey düzelir:KK19:

nevoşum ben kalpten giderdim heralde arada 3 kişi fark var bir de:18:
kaybeden cok üzülür ya

Evet canım çok heyecanlı oluyor:KK52:Bu heyecanı yaşamak istemez misin:KK52:

Üzülme canım benim, anneler evlatlarına kıyamaz:KK16::KK16::KK16:

X