Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Hiç belli olmaz :KK34: öyle düşünme sakın

Yarasın afiyet olsun :KK16: iyiyimsağol sen nasılsın

Bitti artık buluşmlar önceden ne güzel buluşup tanışıyorduk :KK14::KK14:
Müdüdürm hallediyor o konuyu :KK52:

Durmk yok yola devam edeceğiz :13::13:

Mapıs damları dolacak şimdiden :KK53::KK53:

Oda olmuyor en güzeli kaşıkla yermişiz gibi yapacaz :KK52::KK52:
ben banlık bişi demişmiydim abla hatırlıyon mu:KK52::KK52:demedim diye biliyorum ama korktum:18::18::18:
ben teker teker evinizi basar tanışırım:KK52::KK52::KK52:

Hiç belli olmaz :KK34: öyle düşünme sakın
Benim birincilik iddiam da isteğim de yoktu zaten. Amacım şanslı yarışmacı seçilebilmek:) En başından beri bunu istedim:)
Ama açıkçası kimsenin bir tık oy vermeyeceğini düşünmemiştim:KK1:
Hamile olduğumu öğrendikten sonra ikinci şokum oldu bu:KK1:

ben banlık bişi demişmiydim abla hatırlıyon mu:KK52::KK52:demedim diye biliyorum ama korktum:18::18::18:
ben teker teker evinizi basar tanışırım:KK52::KK52::KK52:

Ceza alacak mesajın yoktu ki senin öyle biliyorum,:KK53::KK53:

iyiym abla sağol çalışıyorum bugün baya tansiyonum düşük az önce de baktırdım revirde hala 9/ 6 bilmiom ki iş yoruyor ya:44::44::44:
e bide bugün kimseler yok öle sıkıldım oturuyom kağıt başında :KK52:

Geçmiş olsun dikkat et kendine yorgunlukta sebeb buna fırsat buldukça dinlenmeye çalış olmazsa,benşmde hep düşüktür tansiyonum

Aynen öyle.:KK1:

Sloganı değiştirelim.Yollar yürümekle aşınmaz.:KK1:

Olan ayakkabıya olur :KK53::KK53:

Benim birincilik iddiam da isteğim de yoktu zaten. Amacım şanslı yarışmacı seçilebilmek:) En başından beri bunu istedim:)

Benşmde yok zaten birde ilk defa katıldım,kızlar sürekli taciz ediyordu hadi hadi diye :KK53::KK53: gizliden katıldım kişmseye demeden ..
Nasıl geçiyor hamilelik sorun yoktur umarım :nazar::nazar: bebek heyecanı ne güzel olur..
Biz unuttuk artık o günleri

Ceza alacak mesajın yoktu ki senin öyle biliyorum,:KK53::KK53:

Geçmiş olsun dikkat et kendine yorgunlukta sebeb buna fırsat buldukça dinlenmeye çalış olmazsa,benşmde hep düşüktür tansiyonum

Benşmde yok zaten birde ilk defa katıldım,kızlar sürekli taciz ediyordu hadi hadi diye :KK53::KK53: gizliden katıldım kişmseye demeden ..
Nasıl geçiyor hamilelik sorun yoktur umarım :nazar::nazar: bebek heyecanı ne güzel olur..

ins amin :KK53: :KK53:

İlk bebeğim:) Çok heyecanlıyım:) Çok şükür sorun yok. Zaten ilk kontrolüme önümüzdeki hafta gidicem.
Korkular var bir şey olur diye..
Onları da yerine sapasağlam tutunduğunu öğrendiğim zaman atıcam üstümden inşallah:nazar:

Sende çocuk çok var gibi konuştun ama var mı:)

Oy verirken keşke istek(!) üzerine değil de veya X kırılmasın diye değil de

Oylamada kriterler ;

Tarif yaratıcı ve özgün olmalı.
Bilinen, kolay sağlanan malzemelerden yararlanmalı.
Doğru ölçü kullanılmalı.
Anlatımı anlaşılır olmalı varsa hikayesi aktarılmalı.
Hazırlama süreci basamakları, aşamaları açık ve sıralı olarak anlatılmalı.
Hazırlama sürecinden fotoğraflar bulunmalı.
Pişirme tekniği ve dereceleri doğru ve net anlatılmalı.
Bitmiş halinin fotoğrafı zevk ve estetik içermeli.

kriterlerini dikkate alarak oy kullansak ....

Oy verirken keşke istek(!) üzerine değil de veya X kırılmasın diye değil de

kriterlerini dikkate alarak oy kullansak ....

İşte bu.:KK14:Oylama sistemini değiştirmeyi düşünebilirmisiniz acaba?:KK17:

Canım senin pilavının güzel olmadığından değil başka sebeblerden oy alamıyorsun.Yoksa hiçbirimiz kötü pilav eklemedik.Olsun ama katıla katıla bunlar sana vız gelecek artık.:KK9:

Ayakkabıyı heba etmeyelim o zaman.:KK1:

İşte bu.:KK14:Oylama sistemini değiştirmeyi düşünebilirmisiniz acaba?:KK17:

Merhaba
Çözüm üretemiyoruz ki ! Oy verenlerin ismini saklasak yönetimin oylarla oynadığı dedikodusu çıkıyor, saklamasak oy vermez isen kırılırım diye ajitasyon yapılıyor. Oy istemek yasak değil yakıştıran istesin diye ince ince(yakışmaz yapmayın dedim) yazdım kimse ANLAMADI ki oy istiyor. Yarışma linkini paylaşmak bilinirlik açısından serbest diyoruz buna oy istiyor deniyor ki orada şu tarif benim derse işte bu oy istemeye girer. Bunları engellesek açıktan yapmasalar özel mesaj veya başka yerlerden ulaşıp oy istiyorlar.

ne diyeyim daha ...

Merhaba
Çözüm üretemiyoruz ki ! Oy verenlerin ismini saklasak yönetimin oylarla oynadığı dedikodusu çıkıyor, saklamasak oy vermez isen kırılırım diye ajitasyon yapılıyor. Oy istemek yasak değil yakıştıran istesin diye ince ince(yakışmaz yapmayın dedim) yazdım kimse ANLAMADI ki oy istiyor. Yarışma linkini paylaşmak bilinirlik açısından serbest diyoruz buna oy istiyor deniyor ki orada şu tarif benim derse işte bu oy istemeye girer. Bunları engellesek açıktan yapmasalar özel mesaj veya başka yerlerden ulaşıp oy istiyorlar.

ne diyeyim daha ...

Merhaba.

Mesela herkes her yemeğe oy verebilse.Birden ona kadar puan sistemi olsa.Sonra oylar toplanıp birinci seçilse.Oyların gizliliği konusunda size güvenmeyen bu sitede durmasın bence.Bu kurallara uyan katılsın,uymayan katılmasın.Link paylaşılabilir hatırlatma açısından çünkü oylama yapmayı unutabilir üyeler ama oy isteyeni hoş karşılamıyorum.Direk diskalifiye edilsin.

teşekkür ederim abla akşamları dinleniyom annemler bizde sağolsun bu bi haftadır yormuyo beni..

Merhaba

ne diyeyim daha ...

kazen merhaba.. bence herkesin bir oy hakkı var kendimize oy vermemeliyiz lütfen ilgilenirmisiniz ? :26: ayrıca kendine bunları yakıştıran yapsın da demiştiniz.. yakıştırıyolar ki yapıyolar çok da önemli değil ben ilk kez katıldım ve acaip zevk aldım.. kaçıncı olduğunun ne önemi var, eşime sürpriz yapıp aşk dolu bi sofra hazırladım koca bi öpücük aldım ya dünya mutlusu,şanslısı biriyim daha nolsun gerisi...:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Merhaba

ne diyeyim daha ...

Maalesef oylama gizli de olsa, yarışmacı arkadaşlar (diğer katılımcılara haksızlık eden), özelden oy toplama çabasın da olduğu sürece değişen hiç bir şey olmayacaktır.

Adra cım oy için teşekkürler:KK16: Yarışmadan çekilme kararı almıştım, lakin bura da ki arkadaşlarımın hatırına
bu seferlik sonunu getiricem...

Hemen çürüteyim : ) özel mesaj ile arkadaşına diyecek ki bana 10 ver rakiplerime 1 : )

ben neler gördüm neler....

Böyle yapanlar aldığı oyları tepe tepe kullansın o zaman.Ben alnımın akıyla sonunculuğa razıyım.Rakibin bile ahlaklısı güzel.:KK14:

Adra cım oy için teşekkürler:KK16: Yarışmadan çekilme kararı almıştım, lakin bura da ki arkadaşlarımın hatırına
bu seferlik sonunu getiricem...

Rica ederim canım.

İyi yapmışsın çekilmemekle.Zaten yarışmadan çekinilemiyor galiba:)

X