Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Günaydın abla:KK19:

Dışarı çıkma işim olmasa okurdum :KK53::KK1:

Günaydın tekrar başarıar :KK16:

Günaydın efsercim :KK19::KK19:

Günaydın :KK3:

Şimdi tek tek her pilav sayfasını açayım , o kadar çok pilav var ki çoğunu unuttum :26:

Sonrada gerekçeli kararımla beraber oyumu kullanayım :KK1:

Günaydın aus :KK3:çok tarif var bu sefer hepimizin seçim yapması zor olacak bu sefer :KK16:

Ooo afiyet olsun..Benim yerime de hiç ben hiç çay içmiyorum da....

Teşekkürler canım..Günaydın sana da..

Çay içilmez mi hiç :KK30::KK30: çaysız bir dünya düşünemem bile :KK16:

Bu kadar çok tarif olunca oy vermekte harbiden zormuş :44:

Şuan sadece 6 ya indirebildim , o 6 üzerinden birini seçeceğim de hangisini ?

Nevreste ve efser :KK52: ne vardı bu kadar kişiyi yarışmaya davet edecek , karar veremiyorummm

günaydın afiyet bal olsun..ben de içeyim çayımı

Mersi,birazdan da kahvaltımı yaparım :KK16:

Bu kadar çok tarif olunca oy vermekte harbiden zormuş :44:

Şuan sadece 6 ya indirebildim , o 6 üzerinden birini seçeceğim de hangisini ?

Nevreste ve efser :KK52: ne vardı bu kadar kişiyi yarışmaya davet edecek , karar veremiyorummm

Günlerce tehdit ettiler ikiside :KK53::KK53: katılın diye...
Görsünler bakalım şimdi :KK1::KK1:

oyumu canım çeke çeke kullandım :KK31:
gerçekten hepsi harika görünüyor,başarılar herkese ...
birinci olan oy verenlere tadımlık yollasın bi zahmet o kadar inceledik,oyladık nasiplenemedik :31

afiyet olsun..ben kahvaltımı 06 :30 da yaptım arkadaşım...öğlen yemeği yaklaşıyor bizim de.

O saate uyuyor oluyoruz,birde ben erken yapamıyorum,çay sigara keyfi yapıyorum,şimdi yapıyorum kahvaltımı ama

hadi bakalım inşallah kazanırsın bende sana verdim oyumu :KK36::KK36:

Çok teşekkürler ediyorum sağol :KK16::KK16: bakalım artık hak eden kazansın yinede :KK34:

O saate uyuyor oluyoruz,birde ben erken yapamıyorum,çay sigara keyfi yapıyorum,şimdi yapıyorum kahvaltımı ama

Çok teşekkürler ediyorum sağol :KK16::KK16: bakalım artık hak eden kazansın yinede :KK34:

anladım canım..eşim de öyledir..sigara içer önce..ben ise yataktan kaltığımda gözlerim kahvaltı diye dönmüş olur..kalkar kalkmaz yaparım..bir de hazır kahvaltı olsa tam süper olurdu.
ama sigara çay zararlı arkadaşım..keşke içmesen.

gayet iyi gidiyosun canım.. ben daha oyumu kullanamadım ya kararsız kaldım sakin kafayla bi kere bakayım dedim şunlara sonra ..iş güç yoğun ya saatte b geliyom kk ya :KK50:

Olsun canım yaa daha zaman var ya kullanırsın en beğendiğine..

Daha ben de kullanmadım bak..:KK66:)

anladım canım..eşim de öyledir..sigara içer önce..ben ise yataktan kaltığımda gözlerim kahvaltı diye dönmüş olur..kalkar kalkmaz yaparım..bir de hazır kahvaltı olsa tam süper olurdu.
ama sigara çay zararlı arkadaşım..keşke içmesen.

Gözümü açamıyorum o satte kahvaltı filan gözğm görmez,hemen sigara içerim çayımıda alırım..
Ahhhh keşke diyorum ama olmuyor işte :KK14::KK14:

Gözümü açamıyorum o satte kahvaltı filan gözğm görmez,hemen sigara içerim çayımıda alırım..
Ahhhh keşke diyorum ama olmuyor işte :KK14::KK14:

haklısın..ben doğum öncesi kullanıyordum sigara..çok içmedim 7 yıl kadar içtim..günde 1 paket kadar içiyordum..ama ilk oğluma hamile kaldım..bıraktım..doğum sonrası içeyim dedim..içemedim..feci başım döndü..sonra içemedim.ne kadar zorlasamda olmadı..yok..tiksindim sanırım..

haklısın..ben doğum öncesi kullanıyordum sigara..çok içmedim 7 yıl kadar içtim..günde 1 paket kadar içiyordum..ama ilk oğluma hamile kaldım..bıraktım..doğum sonrası içeyim dedim..içemedim..feci başım döndü..sonra içemedim.ne kadar zorlasamda olmadı..yok..tiksindim sanırım..

Yıllardır içiyorum,bırakmak içinde denemelerim oldu,o beni ben onu bırakamadık yani..
Şu tiksinti birde bana uğrasa keşke ne güzel olurdu..

X