Çok uzun bir hikaye, kimseye anlatamadım .

Üşenmeden hepsini okuyabildim çünkü bende benzerlerini yaşadım . Benimde senin yaşantın gibi bir yaşantım oldu çok sevdim hemde çok onunda beni sevdigini biliyordum o benim unutamadiğım en güzel yıllarımdı evliligimin 3 senesinde aklıma bile gelmedi ama 4. senede sürekli rüyalarımda onu görmeye onu düşünmeye başladım. Oda evliydi , eşimle anlaşamadığımız için boşandım.
Sonra birgün şeytan dürttü yaptığımın yanlıs oldugunu biliyordum ama arkadaşima durumu anlattiğimda aslında eskisi gibi sevmiyorsun sadece hayatında heyecan arıyorsun demişti öyle mi değil mi diye denemek için mesaj attım fake bir hesaptan. Ilk başta tanıyamadı birlikte olduğumuz süre boyunca ona sürekli kıvırcık derdim buni sadece benim söyledigimi söylerdi merak ettim ve denedim gercekten bir tek ben soylemisim hayati boyunca hemen tanıdi çok uzatmadım sadece 1 gün konuştum sonra baktım aslında gerçekten sevmiyormuşum hayatimda heyecan aradığım için ilk o geliyormuş aklıma. Hesabı kapattım ve birdaha da yazmadım. Senin kide böyle birsey emin ol

Ay içim şişti neden böyle hayatları reva görüyorsunuz siz ya kendinize yazık değil mi size

ben okudum, gerçekten büyük bir akş. masum ve dolu dolu... ama bazen insanlar, bazen şartlar derken bazı hikayeler yarım kalır. bazen yeniden denersin, ve olur ama bazen de aynısı olmaz. aslında bilindik bir hikaye sizinki de. enazından bana tanıdık geldi. ve o yüzden çok rahat yazıyorum ve umarım dikkate alırsınız

çok sevdiniz, ve bir şekilde hikaye yarım kaldı, yeniden başka hikayeler yazdınız ve eksiklikler oldu ama bu eksiklikler, sizin yarım kalan hikayenizden değildi. bazen yanlış insanı seçeriz, sevdiğimizi ya da uyumlu olduğumuzu sanarız. siz de o kişiden sonra hayatınıza kim girse bu duyguya gitmişsisniz ama bu değil sebebi, öncelikle bunu bilin ve bundan sonraki ilişkilerinizde, eskiyi aramayın. çünkü eski siz değilsiniz bir kere ve kimse ile eskiden yaşadığınız hisleri yaşamayacaksınız belki de. yani hep derim, illa aşk eviliği olacak dedim, ilk olan mantık evliliğimi bitirip aşk evliliğ yaptım ama inanın daha mutsuz oldum. bazen kişi mutsuz eder, bazen yaşayacağınız kader. yani aşkı bulmak, tutkuyu bulmak, ya da o geçmişteki insanı yeniden bulsanız bile; hayal ettiğiniz duygular ya da ilişki olmayacak.

ay yazdım ama konu sahibi yok :))))

hatta pasif üye olmuş.

zaten tekrar bir mesaj atacaktım, yarım kalan hikayeyi tamamlama dürtüsü var şimdi. o yüzden bu kişiyi rüyasında görüyor, çünkü zihninin bir yerinde şu soru var: acaba devam etsek ne olurdu ? neden olmadı ? illa olmalı ? hayır bitmemeli, hayır başkası olmamalı... olunca da zaten tam olmuyor düşüncesi var. bunlardan uzaklaşmayı başarınca, o insandan da acabalardan da kurtuluyor insan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…