çok üzgünüm

• Konu Sahibi sucluyumbiliyorum
vallahi pes yaaa ben evli degilim ama sevgilimi böyle kızlar gelip ayartmasını bile kaldıramıyorken..sen evli birinin hayatındasın yaaa.ne oluyo bu erkeklere anlamıyorum..eskiden bekarlara ilgi büyüktü..şimdi sevgilisi olan elinde yüzük olanlar daha ilgi görüyoo..inanın böylee kişiler yüzünden evlenmeye korkar oldum..bir kadına zarar veren yine bir kadın inanamıyorum resmen yaa.ve sen bile bile aşık olmussun yok böyle bişey bunun affı falan olmazz aslaaa..eger zaten vicdanın olsaydı onun birlikte olmazdın..demekki sende yok ki hala bunları yutabiliyorsun...yasında gencc allah aşkınaa yaaa bekar mı yok etraftaa..maddiatı mı cekti senii blmiyorum ben cok sinir oluyorummmmm

böyle bir ihtimal bile söz konusu değilken neden aynı kişi durumundan şüphelendiniz tek tesadüf aynı zamana denk gelmesi konuların ne düşünürseniz düşünün bu konuda ben kimse değilim,konu dışında konuşmak istemiyorum zaten ben yeteri kadar bitik durumdayım

canım dinimizde emri bi'l ma'ruf ve nehyi ani'l münker diyede bişey var

benim din bilgim zayıftır. emri bi'l maruf ve nehyi anil münker ne demek bilmem.Belki bildiğim bir şeydir ama isminin bu olduğunu bilmiyorumdur.
peygamber efendimizin bu sözü benim için etkilidir. ve bana mantıklıda gelir.
hatta bazı olaylarda başımada gelmiştir.
o yüzden olumlu yada olumsuz eleştiride bulunmayacağım dedim.kişisel görüşümü söyledim.

sanırsam buradaki birçok kadının tepkisi kınamak değil kızmak
bir kadını bir kadına bunu yapmasına böyle bir eştyi kendine yapmasına kızmak

valla hangi söz kızmak hangisi kınamak hangisi nedir ne değildir onu takdir etmek bana değil rabbime kalmış bir şeydir.
ben sadece kendi kişisel yorumu söyledim.,

işine gelmeyene cevap vermiyorsun değil mi?
vaktime yazık,yaşıtız,seviyorsun falan diye üzülmüştüm tırttt
sen memnunsun halinden tatlım,takıl kafana göre

derins işime gelene cevap veriyor gibi değilim işyerinde olduğum için bu kadar aralıklarla cevap yazabiliyorum,senin dediğini yapacak cesaret keşke olsa bende.dayak yemeye razıyım inanki ama yapamam ki,benim derdim o bayan duymasın üzülmesin,belki bi daha aldatmaz karısını ben çıktım hayatımdan tekrarıda olmayacak zaten girmeyeceğim dedim ya ayılsamda bayılsamda ölsemde gebersemde bitti bu kötü sonlu hikaye,umarım eşini bi daha üzmez

Bir de iyilik meleği kesilmiyor musunuz.. Yok karısı duymasın, yok üzülmesin, bilmem ne!

Allah aynısını size de yaşatır inşallah.

Canım baştan sona okudum yazdıklarını ve yorumlarını
Vardığım nokta şudurki
Adam senden sıkılıp,seni bırakana kadar sen bu ilişkiyi bitiremezsin.
Öyle birileri yüzüme vursunda ayrılayım tarzı bir şekil yok çünkü
Sen buna karar vermiş olsaydın zaten şimdiye kadar yapardın
Bu kadar lafı işitmeyide kaldırmazdın.
Sana yanlış geldiğini söylediğin birşey için,bu denli sözler duymak nasıl bir pskoloji anlamış değilim.
Bişeyi ya bitirirsin ya bitiremezsin
Bunun öyle çetrefilli yolları yok.
Bu kadar kısa ve öz.
Beyfendi kendine yeni gönül maceraları bulunca,zaten noktalar bu işi
Sende gençliğini böyle birşeye harcadığın için kafanı vuracak taşlar ararsın
Bu filmin sonu buradan bakınca çok açık ve net gözüküyor.
Eminim sende bunu biliyorsun ve bile bile lades diyorsun.

anlayamıyorum sizi gece olunca sevdiğim dediğiniz o adamı düşünüyomusunuz hiç yanında eşi oluyor
ona sarılıp uyuyor ondan arta kalan zamanlarda size nasıl bunları yok sayıp kabullenebiliyorsunuz ya
eşinide benide seviyor diyorsunuz buda koca bir yalan ....
eger bir kalbe 2 sevgi sığsaydı herkez birden çok severdi mesala sen
2. bir kişiyi düşünebiliyormusun o adamı severken?
bu adam ki inan demeye dilim varmıyor ikinizi birden "kul la nı yor.
senin vicdanına gelelim bu adamın karısa üzülmüyormusun yada yerine kendini bir koysan dışardan nasıl görünüyor diye bize soruyorsunya şahsen ben evli bir bayan olarak burdan bakınca seni çok iğrenç görüyorum çok ağır kelimeleri hak ediyorsunda neyse..
bu adamın çocukları yokmu ya onların yüzüne nasıl bakıyor acaba ...
sen bu adamın çocuklarıyla geçireceği zamanı çalıyorsun eşiyle geçireceği saatleri çalıyorsun
sen bu hayatı farkındaysan çalarak yaşıyorsun....ve farkındamısın bilmiyorum
hırsızlık allah katında en büyük günah...
onlardan geçtim taam ya SENNN
senin hayatın boşa geçen zamanın geriye dön bi bak ya ne geçmiş eline yaşın kaç kaç dır bu adamla berabersin bilmiyorum ama bir hiç uğruna yaşamışsın diyorum sana.. çok yaazık
senin önce kendine saygın olmalı sevgini hak edecek her durumda herzaman senin yanında olabilecek birine vermelisin heryerde el ele tutuşup kiseden korkmadan çekinmeden yürüyüp sarılıp gezebileceğin birine vermelisin SENıN OLMALI sadece senin
en önemliside yıllar sonra geriye dönüp baktığında utanmadan keşke demeden yaşanmış bir geçmişin olmalı
sana soruyorum insanı insan yapan en güzel duygu SEVGı böylemi yaşanmalı
sen kimseye anlatamıyorum sizinle paylaşmak istedim demişsin
bu olmamalı sevgide sevgi paylaştıkça çoğalır ama senin o lüksün de yok yüzünde
neyse son olarak kendine gel diyorum
Herkes ektiğini biçer
uzun oldu ama size çok kızgınım çok
umarım bu yanlışdan bir an önce dönersiniz

yakında bu derdım var bölumude uygulamadan kalkacak
uzulurum dıyemem okudukca evlenmekten soğuyorum

ağzım açık okuyorum bütün yazılanları şoklar içerisindeyim şuan

arkadaşın yaptığı yanlış ama resmen hakaret boyutuna varan kötü sözler .....

biz birbirimize böyle mi destek olucağız böyle mi yaptığımız yanlışları görmemizi sağlayacağız ....

Kimsenin böyle bir duruma destek olmak isteyeceğini sanmıyorum.. Şahsım adına da asla destek vermem.. Kendi düşen ağlamaz.. Destek alması gereken biri varsa da o bu şahsın sevgilisinin eşi hanımefendidir.. Birine destek çıkmak gerekiyorsa ben o hanıma destek olurum ancak..

Ayrıca; şahıs yaptığının yanlış olduğunun farkında zaten "suçluyumbiliyorum" diye bir rumuz aldığına göre..

Ayrıca; ben de bir önceki ecem rumuzlu kişiyle aynı kişi olabileceğini düşünüyorum açıkçası..

a.s.

ben zaten 4 gündür telefonlarına cevap vermiyorum aynı şehirde yaşamıyor olmamız şu aşamada çok iyi,çünkü görmüyorumda,bitiremiyorum yada bitmemesi için bişey yapmıyor değilim,şimdilik sadece bitti diyecek cesaretim yok telefonlarına cevap vermemekle başladım ve dayanamayıp cevap vermemk içinde buraya yazıyorum yaptığımın kötü bişey olduğunu biliyorum ve tekrar bu hataya başlamamak devam etmemk için sizin görüşlerinize ihtiyacım var,ben demiyorum benim arkamda durun hakverin diye,ne arkamda durulacak nede hakverilecek bi durumum yok maalesef.ben zor durumdayım benim tarafımdan bakılmasınıda istemiyorum empati kurun demiyorum.sadece bi boşlukta kötü durumda tekrar yenilmek istemiyorum

şu adamın eşini düşündüğünüz kadar siz kendinizi düşünse idiniz zaten biterdi bu iş

Bende aynı fikirdeyim .Bir insanı kazanmak yerine kaybediyoruz.Hatasını biliyor destek olup yanlışından dönmesini sağlamamız lazımken yaptığınız şeye bakın madem adamın karısına destek olmak istiyorsunuz işte meydan arkadaşa yardımcı olun o da yaptığı hatadan dönsün ve bir yuva kurtulsun. (Tabi o adamla ne kadar yuva olur o da düşünülür... :uhm: )

hatanın farkındasın bıtırmekte okadr zor deıl bence
melekler sana sabaha kadrlanet edıyor bunun farkına var bak cok gencsın evlenceksın senın basına gelsın ıstemezsın deıl mı telıne cvp vermesende msj at bıttı arama dıe bunu yapabılırsın bence :lepi:

bence olaya hattını yenilemekle başla ve kır at, msnden sil bu şekilde sana telden ve msnden ulaşamaz ve tavrını az çok anlar, madem söylemeye cesaretin yok bi şekilde anlaştır... Ayrıca aynı şehirde değilsiniz zaten bu senin için çok zor olmamalı...

Bende bu konuyu okudum misafir olarak..ve yazik kızcagızdan suphelenmissiniz benim diye:))
Bana ozelden gelen mesajlarda bu dogrultudaydı ama ben isimlerini vererek asla ve asla desifre etmem..
Burada ki arkadas da cesaret gostermis ve yazmıs,helal olsun...Ama simdi bakıyorum da baslamıssınız yine kızın ustune gitmeye..eglence bulmussunuz kendinize..esinize,patronunuza soylemedıklerınızı burada klavyeden dökturuyorsunuz..Ne yazıkkk!!!!
Eger bu arkadasın soyledıklerı dogruysa(ki nıye yalan soylesın,insanların yazıp,bırılerıyle paylasmaya ıhtıyacı var..) kendısıne sadece sunu soylerım...Yanlıs yerdesinnnn..burası senin psıkolojını daha da kotu eder..Hakaret yersin,acıkyurekli oldugun icin...Bunlara hazırsan anlatmaya destek almaya devam et...Din sömürüleri de yapılacaktır sakın unutma..Peygamber efendımız diyip bazı vecizelerde soyleyecekler,rumuzlarıyla COK TERS ORANTILI HEMDEEE!!!

ecem sana veda etmemış mıydık bız kafamçokkarıştı

ecem ben istedim böyle olmasını,biliyorum belki deli saçması ama yaptığımı görüyorum biliyorum yanlış olduğunu neden başkalarının hakaret etmesine izin veriyorum dimi..ben insanların bu ilişkiye tavırlarının sert olması gerektiğini biliyorum benim ailemin başınada böyle bişey gelse ben daha beterini yapardım bunuda biliyorum.sadece tekrar tekrar yazıyorum ama ben yaptığımın yanlış olduğunu biliyorum geri dönmek için bahanem olmasın istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…