çok üzgünüm

• Konu Sahibi sucluyumbiliyorum
buna inanmıyorum
bir kadın herzamn erkekten daha güçlü daha donanımlı daha dirayetlidir
işinize geliyor pohpohlanmak
güzel bir kadının kocasını çalabilmek sizde doyum yaratıyor
diyorsunuz ki dominant güzel ama adam benle birlikte
kandırın siz kendinizi
güya adam boaşnmak istemiş siz engellemişniz külahıma anlatın
adam yatağını şenlendiriyor
gönlünü eyliyor
sizde bozuk egonuzu tatmin ediyorsunuz
evlerden uzak etsin Rabbim sizleri

yazık size
acınacak haldesiniz

ece senden bi tanede burda var. hadi avutun birbirinizi bakim:icecream:

1.Aldatılan kadın;
Kadın anadır,hizmetçidir,arkadaştır,maliyecidir aldatan erkeğin çocuğunu doğurur,bakar kollar,erkeğin ailesi ile arasında köprü olur,erkeğin hizmetini görür,ailenin geçimine katkı sağlar veya ayakta durabilmesi için yemez,içmez,giçmez.Ama olsun o mutludur kocası ve çocuğu için yuvası için katlanıyordur tüm bunlara,bu kadarı yeter onu mutlu etmeye.:1no2:
2.Aldatılmaya araç olan kadın;
Aşıktır,ana değildir,kendinin efendisidir,maliyemi ona ne canım erkek her ihtiyacını karşılıyorken omu düşünecek bunları,o güzelliğini gençliğini verdi kendinden ödün verdi değilmi.
3.Aldatan adam;
Onun hiçbir günahı yoktur.2 kişiyi sevmekten başka,karısından vazgeçemez ama birde yedek lazımdır sıkıldığında eğleneceği.

Ya kızlar bu liste uzar gider.senaryo hep aynı oyuncular farklı kaç arkadaşımız şurda konu açtı gözleri yaşlı aldatılmış,perişan bunlardan iki tane okusan kendine gelirsin zaten.

ben kimseden olumlu bişey duymayı beklemiyorum hadi oldu diyelim bunu istemiyorum zaten,yaşadığım kötü bişey.psikoloğum yaşadıklarımı yazmamı tekrar tekrar sanki bi başkası yaşıyormuş gibi okumamı yaşadıklarıma dışarıdan bigözle bakmamı istedi,ben hem o yüzden hemde gerçekten dışarıdan ne kadar rezil olduğunu görmek kafama dank etmesi için yazıyorum ki.sizden açıkçası yardım istiyorum bu hastalıklı ilişkiden kurtulma yolunda bana akıl verin diye

madem bir rezillik olarak kabul ediyorsun,madem hastalıklı bir ilişki olduğunu kabul ediyorsun, hala bu devam niye...Vazgeçemiyorum kelimesini kabul edemiyorum kusura bakma çünkü zaten herşeyin mantıklı olarak biklincindesin. İnsanlar bazı şeyleri kabullenmesi yada uygulayabilmeleri için önce o durumu mantıklarının kabul etmeleri lazım..senin herşeyi kötü olduğunu olamayacağını vs. herşeyi mantığın kabul etmiş....Daha devam etmek neyine.......kötükedihüsokötükedihüso:eek:klava::eek:klava:

Ne zamana kadar 2. kadın olmayı sürdüreceksin :sm_confused: adamın bir eli yağda bir eli balda mağdur olan kim? sen :1no2:24 yaşındasın silkelen kendine gel :1closedeyes:psikolağa da gitmeyi akıl etmişsen ortada doğru gitmeyen birşey var demek ki bunu sen de kabul ediyorsun ve buradan destek bekliyorsun:nazar: bence bir an önce kurtul bu kangrenden kesip at yasakkelimehiç kimse vazgeçilmez değildir bunu da böyle bil:nazar:

zaten aldatan erkeklerin %99 unun eşleri aldattığı kadından daha güzeldir
yani nedense hep eşlerini daha çirkin bi kadınla aldatırlar :nazar:
allah tez zamanda akıl fikir versin ıslah etsin sizi aşk bu değildir :nazar:

tekrardan merhaba,bu konuda yazan diğerlerini okumamakla hata yapmışım.beni yalancı psikopat bir aşık olarak görmenize şaşırdım,ama keşke öyle olsaydı maalesef doğru.ben acı çekiyorum diye yaptığım yanlış yalan bişey,bunu başkaları söylesin diye değil aslında ben vazgeçtim diye üzülürken saçmalama ne üzülmesi zaten hiç olmamalıydı doğrusu zaten bu,denmesi için belki..asla kendime yandaş aramıyorum aşktır gözün görmez denmesini beklemiyorum ben.beni lütfen yanlış anlamayın ben yanlış olan bir ilişkide bir karar verdim ve verdiğim karardan dönmemek için yardım istiyorum sadece...kendimden nefret ediyorum zaten hem onun eşindende okumasa bile çok özür diliyorum.kendimi onun yerine koyup düşünmekten zaten bu hale geldim ki,yoksa umursamaz aman banane deseydim şuan bunları yazıuor bile olmazdım.ben hastalıklı bir ilişkiden kurtulmaya çalışıyorum

bırakmaya cesaret edemiyormuş, nasıl katlanırmışta mış mışş. :eek:klava:
hayattaa ölümden başkası yalan
bi gün zırlarsın ikinci gün ağlarsın üçüncü gün de gülersin.:kahve:

iki görümcem senin gibi kadınlar yüzünden evliliklerini sonlandırmak üzereler. bana desen sen gibi biriside savurdur geçti beni, amca kızım da felaket durumda, vs vs die uzuyor bu listee.
Allah senin ve sizin gibi evliliklere gölge düşürenlerin hepsinin belasını versin.:Saruboceq:
İmansızmısınız kardeşim siz. duygularına aşkına saygı duymamızı bekleme, rabbim hidayet versin sana, içine iman sevgisi allah korkusu versinki o kadının beddualarıyla nereye adar ne kadar yaşarsın neçhulşakkıdı

şuanda şoktayım :1shok:

evli adama aşık olmak da moda oldu :nazar:

tekrardan merhaba,bu konuda yazan diğerlerini okumamakla hata yapmışım.beni yalancı psikopat bir aşık olarak görmenize şaşırdım,ama keşke öyle olsaydı maalesef doğru.ben acı çekiyorum diye yaptığım yanlış yalan bişey,bunu başkaları söylesin diye değil aslında ben vazgeçtim diye üzülürken saçmalama ne üzülmesi zaten hiç olmamalıydı doğrusu zaten bu,denmesi için belki..asla kendime yandaş aramıyorum aşktır gözün görmez denmesini beklemiyorum ben.beni lütfen yanlış anlamayın ben yanlış olan bir ilişkide bir karar verdim ve verdiğim karardan dönmemek için yardım istiyorum sadece...kendimden nefret ediyorum zaten hem onun eşindende okumasa bile çok özür diliyorum.kendimi onun yerine koyup düşünmekten zaten bu hale geldim ki,yoksa umursamaz aman banane deseydim şuan bunları yazıuor bile olmazdım.ben hastalıklı bir ilişkiden kurtulmaya çalışıyorum

Şu sitede kaçtane gözü yaşlı aldatılan kadın var.Senin gibi kendi hemcinslerinin sebep olduğu.Onların neler yaşadığını empati kurarak anlamaya çalışırsan zaten vazgeçersin bu kangıren olmuş ilişkiden.Silkelen ve kendine gel daha yaşın 24 sende bir gün yuva kurup anne olduğun da umarım buraya bu seferde kocam beni aldatıyor diye yazmassın.

Şu sitede kaçtane gözü yaşlı aldatılan kadın var.Senin gibi kendi hemcinslerinin sebep olduğu.Onların neler yaşadığını empati kurarak anlamaya çalışırsan zaten vazgeçersin bu kangıren olmuş ilişkiden.Silkelen ve kendine gel daha yaşın 24 sende bir gün yuva kurup anne olduğun da umarım buraya bu seferde kocam beni aldatıyor diye yazmassın.

aldığı ahlarla ne yapacağını bende çok merak ediyorum. sinirden onu parçalayabilirim yeminle verseler elimedeee sengözlerimebaksanab

ilk mesajınızın ben ikinci kadınım dışındaki hiç bir cümlesini okumadım
çünkü destek beklediğiniz için açtığınız bu topikte kimse destek vermeyecek
dünde söylendi aynı şey
belki aynı kişisiniz belki değilsiniz bilmiyorum
yaptığınızı kimse tasvip etmiyor etmeyecek gittiğiniz yol yol değil gerin dönün derim ben

aldığı ahlarla ne yapacağını bende çok merak ediyorum. sinirden onu parçalayabilirim yeminle verseler elimedeee sengözlerimebaksanab

Ah be canım kafasına çok vuracakta,neyse Allah akıl,fikir verirde inşallah bir an önce kendine gelir.O aldatılan kadın aldatıldığını öğrendiğinde senin o vazgeçemediğin adamdan,nasıl vazgeçilir sana uygulamalı olarak gösterirdi.

cloudy teşekkür ederim,bende zaten destek beklemiyorum.karşımdaki insan evli,neden 7 ay önce şimdiki tavrında değildin derseniz inanın bilmiyorum şimdiki kadar berbat durumda olmadım yada şimdiki kadar sağlıklı düşünmedim hiç.hayatımdaki tek keşkem ve umarım son olur,dün açılanın üstüne açmam tesadüf olmuş ama bu farklı ben devam ettirmeyi bu yanlışı sürdürmeyi düşünmüyorum,ben sadece bu illet bana acı veriyor ben farkındayım kötü psikolojik tedavide oluyorum yani ayılsamda bayılsamda bitecek bu ilişki,zor bi dönem geçiriyorum bu dönemde birilleri bu yanlışı sürekli yüzüme vursun diye yazıyorum

ilginnçç... Neden bu pişmanlıklar baştan düşünülmemiş, en başta düşünmedinmi bunları laylaylom bir ilişki olarakmı düşündün...

cloudy teşekkür ederim,bende zaten destek beklemiyorum.karşımdaki insan evli,neden 7 ay önce şimdiki tavrında değildin derseniz inanın bilmiyorum şimdiki kadar berbat durumda olmadım yada şimdiki kadar sağlıklı düşünmedim hiç.hayatımdaki tek keşkem ve umarım son olur,dün açılanın üstüne açmam tesadüf olmuş ama bu farklı ben devam ettirmeyi bu yanlışı sürdürmeyi düşünmüyorum,ben sadece bu illet bana acı veriyor ben farkındayım kötü psikolojik tedavide oluyorum yani ayılsamda bayılsamda bitecek bu ilişki,zor bi dönem geçiriyorum bu dönemde birilleri bu yanlışı sürekli yüzüme vursun diye yazıyorum

en azından yaptığın hatanın farkındasın
ve bunun savunulacak bir yanı olmadığını sende çok iyi biliyorsun
burdan sonra yapman gereken şey kendini bu iğrenç sıfattan statüden kurtarmak
sen buna izin vermeyeceksin ilk başta hayır diyeceksin
farkındaysan rahatsızsan bi son ver aşk aşk aşk nereye kadar aşk yapma allah aşkına
bi gün biter elinde bir avuç pişmanlık kalır
şu anki durumdan daha beter bi batağa düşersin
keşkelerini daha fazla büyütmeden kendine gel
bu saygısızlığın kendine yapılmasına izin verme böyle bir olayın daha fazla öznesi olma

Son düzenleme:
valla hatanın neresinden dönerseniz kardır arkadaşım.. iradene hakim ola o adamı bırak tel.ini maili mümkünse yaşadığın yeri değiştir. sana ulaşmasına izin verme.. bu arada iyice dibe bat depresyonun dibine vur.. anca böyle kurtulursun bu durumdan. bazen yeterince dibe batarsan bundan güç alıp yukarı daha hızlı çıkarsın..

artık bu tarz olaylarda olumlu yada olumsuz bir yorum yapmak istemiyorum...
çünkü hergün değişik versiyonlarını duyyorum.
görüyorum şahit oluyorum.
ve dediğim gibi ne olumlu nede olumsuz bir yorum yazamayacağım.
nötr davranacağım.

çünkü ben bekarım.
ben evli olmuş olsam bile çevremde bir sürü yakın bayan akrabam, eşim dostum kardeşim yiyenim var.

peygamber efendimizin bir sözü aklıma geliyor ve korkuyorum açıkçası.
Kınadığınız şey başınıza gelmedikçe can vermeyeceksiniz sözü.

kendine neden bu kadar acı çektiriyorsun ki..seninde sevdiğin insanla göğsünü gere gere dolaşmaya hakkın var,el ele tutuşmaya,ailenle tanıştırmaya,arkadaşlarınla tanıştırmaya ,evlenmeye,çocuk sahibi olmaya.............bunların hepsine hakkın var..o da zaten herşeyi yaşıyor..karısı var,geziyor da,çocuğu ile ilgileniyor,hayattaki tüm güzellikleri yaşıyor ama sen mahrum kalıyorsun...sonra da o sevi sevmiş oluyor,sana aşık olmuş oluyor.....bakkkkkkkkkk sennnnnnnn..hayatımda duymadım görmedim böyle şey....ne hakkı var bunları senin elinden almaya....sen kendine neden işkence çektiriyorsun ki.....seni seven,rhat rahat gezip herşeyi yaşayacağın birisini bul
o adamın yptığı sdece benciillik..kendi zevki uğruna , hiçbir baskıyı yaşamamak uğruna böyle bir yol seçiyor ve seni sevmiş oluyor...seni pek çok şeyden mahrum ediyor..buna da sevgi diyor..peh bunun adı bencilliktir güzelim..başka bişi değil
sende hayatını heba etme..aklını başına al...

X