çok üzgünüm

• Konu Sahibi sucluyumbiliyorum
ecem farkındamısın ne kadar egoist olduğunun...Bunun ne kadar yanlış olduğunu bile bile açıyorsa arkadaş yiyeceği laflarıda göze almış demektir. Emin ol sende şu aldatılan kadınların yerinde olsaydın aynı kelimeleri sarfederdin...Ortada savunabileceğin bir durumun bile yokken kendini sütten çıkmış akkaşık gibi nitelendirmene hiç bir anlam veremedim...

Kızın ustune gıtmeyesiniz, ben diye,cıktım ortaya canım..Umarım benım yuzumden bu konuda kilitlenmez..Cok kotu bırıyım ve agır hakaretlerinize sessiz kalamıyorum maalesef ya o yuzden aforoz edılıyorum...Siz yazın agır lafları ben susayım..olay benım konumuda gecıp,bana hakaret boyutuna geldi...Girmeseydınız o konuya.. zorla mı sokuyorlar sizi...

paylaşım yerı herkeste cvp verır sen acmasaydın konunu
:1closedeyes:

konu sahıbesıne seslenıyorum
yapmak gereken cok basıt aslında ama neden yapmıyorsun okadr ıyı kötu laf denıldı sana ama ortak bı nokta varkı bırak gtsın onu oldu ama sen hala yapamam dıyon artı bıde hata dıyorsun
bu kişi senı acık acık kullanıyo anlasana
sen ekmeğını bıle paylaşırsın belkı ama sevgığını nasıl paylaşmayı kabul edersın
o gecelerı esıyle yatıyo bunları düşün yaa

ecem ben istedim böyle olmasını,biliyorum belki deli saçması ama yaptığımı görüyorum biliyorum yanlış olduğunu neden başkalarının hakaret etmesine izin veriyorum dimi..ben insanların bu ilişkiye tavırlarının sert olması gerektiğini biliyorum benim ailemin başınada böyle bişey gelse ben daha beterini yapardım bunuda biliyorum.sadece tekrar tekrar yazıyorum ama ben yaptığımın yanlış olduğunu biliyorum geri dönmek için bahanem olmasın istiyorum

en azından empati yapabiliyorsunuz

uğurböcüğü
ben yapamam demiyorumki bunca zaman yapamadım şimdi bir karar aldım başetmeye çalışıyorum kararımdan dönmemeye çalışıyorum zaten dediklerinizi düşündüğüm için delirmek üzereyim bu yüzden tedavi oluyorum,içimdeki sesi değil doğru olanı yapmaya çalıştığım için yazıyorum,şimdilik sadece dile getiremedim sadece cevap vermiyorum bitti mesajınıda atıcam hazırladım ama şimdi nerde müsait olup olmadığını bilmediğim için beklemedeyim

Evli adamlarla evli olduklarını bile bile beraberliğe devam eden,her türlü uyarıya,nasihate rağmen seviyorum diye bozuk plak gibi aynı şeyi söyleyen, burada kendine destekçi arayan kadınlar,

Bence sizler kendinizi atın pencereden de toplum böyle dejenere kişiliklerden kurtulsun bir çırpıda !!!!!!!!!!!!...
:kızgın: :kızgın: :kızgın: :dilcikar:

evet kötü olduğun konusunda hiç şüphem yok... Sana hakaret etmicem kimseye hakaret etmem zaten (şahsıma yanlış şeyler yapılmadığı takdirde) ama sen kendini savunmak isterken iyice dibe batıyosun haberin yok...ınsanlar bu sorunlardan muzdaripken eşleri onları bu şekilde yaralamışken sen kalkıp kendi sevginden bahsediyorsun. Bu dünyanın kuralıdır; Eğer seveceksen bekar biri olmalı, başkasının malına sahip çıkamzsın buna hakkın yok, aşık oldum ayakları falan bahane evli olduğunu bile bile aşık oluyosan kusura bakma ama o senin kendi sorunun...

eğer ben şuan tek başıma yaşıyor olmasaydım ailemin yanında olsaydım bunlar hiç olmazdı bile,bu zor duruma düşmezdim bile.komik ama bi anlık cahillikten kalp çarpıntısından şu duruma geldim,neden sürdürdün peki diyenlere inanın bilmiyorum keşke hiç başlamasaydım diyorum ama neden sürdü 7 ay bilmiyorum:KK43:

kendimi o aldatılan kadın yerıne koydum da ,paralarım ,yolarım

bence sende kendını o aldatılan kadın yerıne koy
Çok üzgünüm çoook

özür dilerim sevgilimin karısı senden senden artık zamanların kadını olduğum için,çok şanslısın umarım bigün hiç kimseyle aldatmaz seni vicdanı sızlar sen bunu haketmiyorsun çok üzgünüm:KK43: ama onu herkesten çok seviyorum nefes alışım o benim

neden çok şanslı,kocası onu aldattığı için mi,Allah kimseye öyle şans vermesin....

gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum... seni kınayamam da kimin başına ne geleceği belli değil aynı yaştayız senin durumuna o adamın eşinin durumuna da çok üzüldüm. evet büyük bir hata yapmışsın fakat bu hatadan dönmek senin elinde umarım o gücü kendinde bulursun. seni anlamaya çalışıyorum ama sen de hak verirsin ki çok zor seni kırmayı da hiç istemem ama senden de aynı hassasiyeti bekliyorum sende o kadını kırmamalısın ona ait olan hayattan artık çıkmalısın bunu yapabilirsin bak şöyle düşün ondan öncesi de vardı sonrası da illaki olacak herşey senin elinde... yaptığını kesinlikle tasvip etmiyorum ama bu kadar kırgın ve ne yapacağını bilmiyorken seni daha da çok kırmak istemediğim için böyle yazdım desteğim sadece bundan sonra yapman gereken harekete yaptıklarına değil umarım bundan sonra doğru olanı yaparsın

eğer ben şuan tek başıma yaşıyor olmasaydım ailemin yanında olsaydım bunlar hiç olmazdı bile,bu zor duruma düşmezdim bile.komik ama bi anlık cahillikten kalp çarpıntısından şu duruma geldim,neden sürdürdün peki diyenlere inanın bilmiyorum keşke hiç başlamasaydım diyorum ama neden sürdü 7 ay bilmiyorum:KK43:

aılenden ayrı olduğun ııcn senı sevıyorum dıyenlerden sevgı beklıyon ozmn yanı heemn kanıyorsun bı sevgı arayışı olablır mı bu :nazar:

ya daha neyi bekliyorsun.
yaptığın hatayı bile bile neden hala sonlandırmıyorsun bu durumu.
müsait olsun yada olmasın sonlandır artık bukadarda lütfen küçülme.
sen gencecik birisin.
evli adama nasıl böle kapılabilirsin evli adamın senle işi ne olabilrki amacı belli
böle şeylerele avunma
geleceğin için bişeyler yap.
ve artık bu çirkin ilişkiyide lütfen bitir.

Canım hem eşini hem seni nasıl sever onu anlamadım.Bir kalp birden fazla kişi için nasıl çarpar?? Bence evde yaşadığı sorunlardan uzaklaşmak için seninle beraber olmasın?? Gerçekten hatanın farkında olman süper birşey;ama o hatayı bile bile sürdürmen kendine yaptığın en büyük haksızlık. Demişsin kendi ailemden birinin başına gelse daha beterini yaparmışsın.Sen de yapma canım o zmn.Ah alma! İlk önce mesaj at bitti de ve kartını kır at ve yeni bir sayfa aç kendine.Yeni bir hat, yeni bir mail adresi..Hatta ortak arkadaşlarınızı bile sil at.İlk zamanlar üzülürsün;ama inan onsuzda yaşayabilirsin.İleri de bu olaya sadece gülüp geçersin...

ben kimseden olumlu bişey duymayı beklemiyorum hadi oldu diyelim bunu istemiyorum zaten,yaşadığım kötü bişey.psikoloğum yaşadıklarımı yazmamı tekrar tekrar sanki bi başkası yaşıyormuş gibi okumamı yaşadıklarıma dışarıdan bigözle bakmamı istedi,ben hem o yüzden hemde gerçekten dışarıdan ne kadar rezil olduğunu görmek kafama dank etmesi için yazıyorum ki.sizden açıkçası yardım istiyorum bu hastalıklı ilişkiden kurtulma yolunda bana akıl verin diye

Canım sen galiba hakaret duymak icin yazmıssın bunları..Bunları duyuncada ne kadar yanlıs yaptıgını mı anlayacaksın?
Sen zaten farkındasın aynen benim gibi...Ama bizim konularımız biraz farklı empati yapamıyorum maalesef...
Sana diyecegim su sen asla metres falan degilsin,2.kadın da degilsin..bir daha kendine oyle bir yakıstırmada bulunma sakın..Burada adamın sucu var sen bırakmak ıstemıssın o da bırakmamıs sende ınanmak kanmak istemıssın yanlıs oldugunu bıle bıle..Benim de cok ciddi bir saglık sorunum var sımdı burada ne oldugunu yazıp ajite yapıyor simdi de dedirtmek istemıyorum..Ama her hastaneye gıttıgımde nasıl icim sızlar bilemezsin..

onu anlatmak istemedim en azından ailemin yanında yaşıyor olsaydım kendimi bi kenara koyar ailemi düşündüğüm için hiç başlamazdım,yani onun sadece eğlenmek için ilişki yaşadığı biri sıfatına düşmezdim.elini tutabildiğim elegüne sevgilim var diyerek mutlu bi ilişki yaşardım yada yaşamazdım hiç kimseyle ilişki falan ama düzgün sıfatlı biri olurdum.duygusal bi boşlukta olduğum zamana mı geldi diye düşünüyorum ama hayır ben hiçbir zaman keşke demeyen biriydim neşeli hayattan keyif almasını bilen.şimdi utanıyorum yaşamaktan ölsemde cehennemliğim yaşasamda...Allah doğru yolun ne olduğunu gösteri şükürler olsun bi adım attım ama hata yapmak istemiyorum tekrardan

cnm bence resmenn alışkanlık haline getirmiş seni
kurtul bundan bir an önce
madem senide seviyor neden eşini bırakmıyor?
o zaman eşini daha ço kseviyor
bu bir gerçek

senin hiç bi zaman olmamışki
ama seni onun olmuşsun ve kurtulamıyorsun

burda en ballı kim biliomusun
...o adam
ohh ne güzel evde eşiyle
dışardada senle birlikte....
heralde bırakmaz seni ve eşini.
resmen macera yaşıyor.

kaç yıldır böyle birliktesiniZ?

sen zaten yaşadıklarını burda paylaşarak bir adım atmışsın.. anladığım kadarıyla bu durumdan kurtulmaya çalışıyorsun..ve bunu başarabilirsinde..vicdanını sesini dinle.. bu hayat bir sınav bunu aklından çıkarma.. rabbine sığın.. bu durumdan seni ancak rabbine olan sevgin kurtarır.. maneviyatını güçlendirirsen bile bile hata yapmazsın..

asla böyle kendini körü körüne ateşe atan kadınlara acımam..
yaptığı hatanın farkına varıp ta vicdan rahatlatmak için evet biliyorum şöle kötüyüm, böyleyim diyenler, önce Rabbinizden sonra da hakkına girdiğinz o adamın karısı ve çocuğundan korkun.

HErkes 50 yıllık annesini babasını kaybediyor, toprağın altına sokuyor...7 aylık sevgiliden (hem de evli) mi ayrılmak bu kadar zor....:nazar:

X