çok üzgünüm

• Konu Sahibi sucluyumbiliyorum
artık bu tarz olaylarda olumlu yada olumsuz bir yorum yapmak istemiyorum...
çünkü hergün değişik versiyonlarını duyyorum.
görüyorum şahit oluyorum.
ve dediğim gibi ne olumlu nede olumsuz bir yorum yazamayacağım.
nötr davranacağım.

çünkü ben bekarım.
ben evli olmuş olsam bile çevremde bir sürü yakın bayan akrabam, eşim dostum kardeşim yiyenim var.

peygamber efendimizin bir sözü aklıma geliyor ve korkuyorum açıkçası.
Kınadığınız şey başınıza gelmedikçe can vermeyeceksiniz sözü.

canım dinimizde emri bi'l ma'ruf ve nehyi ani'l münker diyede bişey var

gerçekten adanada mı yaşıyorsunuz
ve bu yönetici asstanlığı yerdeki bir kişi ile mi birliktesiniz yani patronunuz falan mı?
olay birden tanıdık geldi de.....

sanırsam buradaki birçok kadının tepkisi kınamak değil kızmak
bir kadını bir kadına bunu yapmasına böyle bir eştyi kendine yapmasına kızmak

canım ılk yapacagın sey derhal arkana bakmadan ayrıl.sana en ıyı tedavı bu bosuna psıkologa gıtme.herseyın bası senın aklını toplayıp ne kadar ıhtıyacıon da olsa arkana bakmamak gerısı duzelır zaten.ohhhh hem evde hem dısarda ne ondan ne senden .su erkeklerden nefret edıyorum.hersey onların hersey onların gonul eglencesı.sakın kullanmasına ızın verme.sevmek falan bu deıl.hayatından caldıgın 2 3 saatle yetınme.senın kıymetını bılecek ıstedıgın an arayabılecegın kos dedıgınde kosacak senı onemseyen bırını bulursun yasın cok genc.sakın onun oyuncagı olma.asıgım ayagına kanma.hayatını kendın kur.ama oncelıkle sıkı durmaya verdıgın karardan karsı taraf ne yaparsa yapsın asla donmeyecegıne soz vererek basla.acma telefonlarını karsılasma 4 5 ay sonra hersey bıter merak etme.

sert tepki vermek isterdim ama anlamaya çalışıyorum. aşkın gözü kördür. ota mı konar ..... mı belli değil. sen yaptığının hata olduğunu biliyorsun. bu bir başlangıç. bu yüzden elini çabuk tut ve silkelen. aşık olmak çok seviyorum demek gelip geçiçi şeyler. ben 32 yaşındayım ve evliyim. zamanında asla hayatımda başkası olamaz dediğim ve sevip aşık olduğum bir insandan ayrıldığım için çok mutluyum. senin yaşlarında yaşadığın şeyin bunun ötesi yok! gibi bir yanılgıya düşmüş olduğunu ileriki yaşlarında anlayacaksın.sen metres olmaya layık görüyor musun kendini hayır. o yine eşiyle üstelik onu da seviyor. bir kalpte iki sevgi olmaz. onunla görüşürsen sana karşı çıkacaktır.
bundan eğer kesinlikle kurtulmak istiyorsan istediğini söylüyorsun, telefonunu evini adresini değiştirmelisin. kesinlikle onu arama. başta acı çekersin ama inan bana 1 haftadan uzun sürmüyor.
buna devam edersen toplumda insanların gözünde kötü insan olursun.
çünkü aşkın için bunu yaşamaya göze alsan bile gün gelip ortada kalan sen olursun.
silkelen ve kurtul. inan zor değil.

Madem bu kadar iyi niyetlisin..
Ben senin yerinde olsam ne yapardım biliyor musun?
Belki intihar etmek gibi birşey ama gider burada tüm samimiyetimle yazdığım bu cümleleri adamın eşine anlatırdım..
Herşeyi tek tek,dövsün,sövsün ne yaparsa yapsın..
Bak tatlım aynı yaştayız ve sana bildiğim tüm doğrular üzerine yemin ederim ki o birlikte olduğun adam şerefsiz..
Sen kullanılıyorsun ya da kendini kullandırıyorsun,eşi haberdar değil o da kullanılıyor..
bu iki kadını kullanan ise o şerefsiz adam..

Geri dönüşün olmasın,varsın işler karışsın,varsın bu şerefsiz adam eşinden olsun,senden olsun..
herneyse git kadına anlat,dayanamıyorum de,beni kocandan kurtar de..
o ortalığı ayağa kaldırır gereğini yapar emin ol,git kendine yuva kur..
yoksa yarın bu adam popona tekme vurduğunda o karısının koynuna girdiğinde sen Kullanılmış kadın olarak kalacaksın.. Üstelik her an olabilir bu..

git kendi ipini çek ve eşine herşeyi anlar,böylelikle bu rezaletle adamdan da kurtul...

ya hani kuma oayı vardır ya..bu da aynen öyle..sen kuma olmuşsun sadece aynı onun karısının haberi yok..ooohhhhhhhhh ne güzel..adam sefa sürsün siz cefa..yani sen cefa...
kınamıyorum ama çokkkkkkkkkkkkkkkk kızıyorum

ecem29 konusu kapandı. ve ecem29 kişisi arazi oldu:nazar:
Bu konu sahabesi nedense geldi.. Bu kadar tesadüf filmlerde olmazmıydı...:icecream:

bekarların suyumu çıktı arkadaşım evli adamla aşk yaşıyonsun çok yazık

sadece ilk mesajınızı okudum.
psikoloğa gitmekten bahsetmişsiniz yaa; inanın burası 20-25 sayfa olunca daha çok ihtiyaç hissedebilirsiniz.

niye yazdınız bunu buraya gerçekten merak ediyorum.
oturun boş kağıda yazın, en azından yüzünüze gerçekler haykırılmaz en acısından.
ya da ahh akrdeş aynı dert benim başımda da var diyecek biri çıkar mı zannettiniz.
burayı 3 gün okuyan kişi zaten buraya bunu asla yazamayacağını bilir.
aynı şimdi sizinki gibi topa tutulur çünkü.
haklı olarak hemde..

yarın öbürgün bu hastalıklı ilikiden vazgeçip evlenirseniz ve kocanız sizi aldatırsa tek söz söylemeye hakkınız yok sizin.
çenenizi kapatıp oturacaksını o zaman, öbür kadına küfürler edip kızamayacaksınız.
çünkü bir zamanlar onun yerinde siz de vardınız.
ah almıştınız..

yolunuz yol değil ama vazgeçerseniz bir gün yeni seçtiğiniz yolu Allah açık etsin ne diyim..

fatunuz adanada yaşamıyorum ama öyle yazmam gerkti,hayır patronum yada müdürüm deil,işlerimiz farklı.sarı papatya teşekkür ederim zaten şu zamandada açmıyorum telefonlarını çok önce verilmesi gereken bi karardı

Larissa lütfen ecem denilen kişi sanma beni konular ne kadar farklı görmüyormusun?benim niyetim ayrılsın beklerim evlenirim değil hiç bitmeyecek bi yoldan kendimi kurtarmaya çalışıyorum,
Esmeralda 25 sayfa olana kadar umarım bu kötü durumdan kurtulmuş olurum ve bende bu durumda olan diğerlerine bak yaşadım kötüydü yapma diyebilirim

hala neyi bekliyosun..
eger bu insan zaten seni sevseydi bi tercih yapardi insan nasil 2 kadini ayni anda sevebilirki??????
Sen seviyorsun ama o pek öyle görünmüyor.. daha fazla zaman gecmeden biraksan ii olur derim..Madem herseyin farkindasin ayrilmak zor olmamali..

yaa anlamıyorum konu açılıyor ve yine 2 misafir vaar

eğer varsada böyle bişey kurtulmakda istiyorsa allah yardımcısı olsun
tabi aldatılan eşindee

ecem29 konusu kapandı. ve ecem29 kişisi arazi oldu:nazar:
Bu konu sahabesi nedense geldi.. Bu kadar tesadüf filmlerde olmazmıydı...:icecream:

Aynen.....Artık zorlanıyorum inanıp inanmamakta....

Ancakkkkk.... doğruysa...:1no2:Anlayamıyorum ben sizi. Yanlış olduğunu kabul etmişseniz sorunu çözdünüz demektir. Nedir bu pohpohlanma ihtiyacı anlayamadım:1no2:
Sen olayların farkında değilmisin ki bizden destek bekliyorsun? Adam karısını seviyor diyorsun... Yapmayın Allahaşkına ya....yani yazacak kelime bulamıyorum seni kul-la-nı-yorrrr. Tıpki ruh durumun gibi ilişkin de niteliksiz.

afferin sana doğru yoldasın devam et...:kızgın:

nasıl olur da bir kadın kendini bir erkeğe böyle kullandırır
aklım almıyor
baktınız ki sizi kullanıoyr aynen tornistan yapıp dönün arkanıza bi daha bakmayın
her insan yanlışa düşer ancak erdem bu yanlışı farkedip devam etmemekte.....

kendniz bir erkeğin maskarası yapmayın
kimbilr o erkek erkeğe çıktığı ortamalrda neler dökülüyordur ağzından sizin için
yazık etmeyin kendinize
ve başka bir kadınaaa

lisedeyken erkeklerin kankası gibiydim her sırlarını bana açarlardı milleti barıştırmakta kavga ayrımakta üstüme yoktu belk ondandır
bi gün bi erkek arkdaşımız sınımızdan bi kız arkdaşımızla çıkıyordu ve ayrıldılar
kız için benim de olduğum ortamda öyle laflar ettiki
inanamadım duyduğuma
hani yapmasa bile (ki 16 yaşındaki kşilerin bunu yapabileceğin sanmıyorum ölye aymaz şer söylüyordu ulu orta)
işte o kızı o anda yerle bir etti
diğer ekelerin gözünde kolay lokma oalra kaldı
öyle biri olmasa bile
orta hata yoktu üstelik
başlaayn bi ilşki yürümediği için bitmişti
fakat bunu hazmedemeyen erkek ne yaptı
kızı yumuşak karnnıdan vurdu
bu yüzden aman deyim aman

Larissa lütfen ecem denilen kişi sanma beni konular ne kadar farklı görmüyormusun?benim niyetim ayrılsın beklerim evlenirim değil hiç bitmeyecek bi yoldan kendimi kurtarmaya çalışıyorum,
Esmeralda 25 sayfa olana kadar umarım bu kötü durumdan kurtulmuş olurum ve bende bu durumda olan diğerlerine bak yaşadım kötüydü yapma diyebilirim

oda ayrılsın demiyordu.
Zorlukları soruodu...
Aldıgı tepkilerden sonra senin böyle bi konu acman kafamdaki ecem29 şüphesinin uyandırdı.
Ve halada öyle:nazar:

X