çok üzgünüm

S

sucluyumbiliyorum

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sucluyumbiliyorum
herkese selam sadece bu konuyu birileriyle paylaşmak için üye oldum,benim derdim bi çok kişinin tepkisi olacak biliyorum ama paylaşmak istiyorum izin verin.Ben ikinci kadınım,toplumsal deyişle metresim:KK43: bunun ne kadar acı bişey olduğunu anlatmak istiyorum size.7 aydır süren bi ilişki bu ve ben bu adama evli olduğunu bilerek aşık oldum,bana hiç bir zaman boşanıcam seni alıcam demedi:KK43: şahit olduğum birçok tartışmaları kavgaları oldu hatta boşanma konusuda geçti ama her evlilikte olur böyle şeyler.Hatta ben barışması alttan alması konusunda çok baskı yapmışımdır.
Evli bir erkeğe aşık olmak çok zor çok acı...Ama benim gibi ölümü bile göze alacak kadar aşıksanız eğer bitirilemiyor!!24 yaşındayım ve çirkin cahil birisi değilim maddi yöndende kimseye ihtiyacım yok!!yani kimsenin parasını yemiyorum.
şunuda belirteyim eğer bu kadar aşık olacağımı acı çekeceğimi bilseydim asla birlikte olmazdım.Sevgilimin karısı benden daha güzel bu arada ve daha güçlü söz geçirebiliyor ve çok şanslı bir mucizeyle evli...biraz karmaşık bi yazı olacak o yüzden kusura bakmayın ilk defa anlatıyorum.
ben sevgilime biçok defa ayrılalım bırak beni dedim,hayır ben sana çok aşığım ayrılma lütfen dedi.Ama eşinide seviyor ne kadarda bizim uyum sorunumuz var desede biliyorum çok seviyor.Keşke hiç bir sorunları olmasada hiç aldatmasa...kendimle o kadar savaşıyorumki vicdanım o kadar sızlıyor ki hergece kendime beddua etmekten bıktım usandım ama o kadar cesaretsiz o kadar korkak biriyim ki bırakıp gidemiyorum.
istediğim zaman arayamam,kalp hastasıyım bişey olsa ilk arayacağım kişi değil,dışarılarda elele gezemeyiz ya tanıyan çıkarsa,birlikte uyanabildiğimiz bir sabah yok,onun kokusunun sindiği birkaç eşyayla birlikte uyuyorum.imkansız bir aşk biliyorum keşke platonik olsaydı diyorum ama karşılıklı biliyorum ve bu daha çok acı veriyor.bugün bitmese yarın bitecek mutlaka bitecek biliyorum ama benimle geçirdiği her dakika için şükrediyorum cehennemlik olduğumu bile bile...lütfen bana kızmayın benim hiç bir beklentim yok Allahım şu aşkı içimden alsın bana güç kuvvet versin akıl versin ben ayrılayım düşmanımın başına bile vermesin böyle dert
özür dilerim sevgilimin karısı senden senden artık zamanların kadını olduğum için,çok şanslısın umarım bigün hiç kimseyle aldatmaz seni vicdanı sızlar sen bunu haketmiyorsun çok üzgünüm:KK43: ama onu herkesten çok seviyorum nefes alışım o benim senağlamasenağlama

karısını sevdiğini biliyorsun karısının senden daha güzel ve nitelikli olduğunu kabul ediyorsun ve birgün biteceğini biliyorsun. denecek birşey yok. zaten ona sahip olamayacağın için onu gözünde bu kadar büyütüyorsun. bu bir heves çünkü gün gelecek geçecek. acaba sevgilisiz kalmaktan korktuğun için mi bu dediğin acıyı çekiyorsun.
ben evli biri olarak sert tepki gösteremiyorum çünkü niyeyse yazıda o ruhu alamadım daha çok birileri sinirlensin kavga olsun şenlik çıksın gibi çakırkeyif bi kafayla yazılmış roman cümleleri gibi geldi. ama yinede yanıldığımı varsayarak düşüncemi yazıyorum. en başta bu daha ne kadar böyle sürecek sen herzaman 24 yaşının verdiği güzellikte ve alımda kalmayacaksın. zaten erkekler için güzellik vs farketmiyor dişi olsun yeter. senin gözünde büyüttüğün o kahraman belki arkadaşlarına seni nasıl kafaladığını anlatıp saflığına, sana söylediği yalanlara gülüşüyorlardır. hiç bu şekilde düşündün mü? karısına yalan söyleyebiliyorsa ohoo sana neler demez

Yazık hem sana hem o adamın eşine ikinizi de ne güzel idare ediyor bu kadınlar neden bu kadar saf sadece sevgi için ikinci kadın olmayı kabul edebilmek sen kendin hatalarının yeterince farkındasın ama kendine ve onsuz kaldığındaki sene acımayı bırakmazsan senden daha güzel veya önüne çıkıp aklını alacak diğer bir güzelle anında değiş tokuş olacaksın karısı kalıcı sen değişecek olansın.
Gerçek olan herşeyin farkındasın neden anlatıp kendini daha da aşağılatmak istedin anlamadım doğrusu...

ben zaten biliyorum yazdıklarının doğru olduğunu,çakırkeyif yada ortalığı karıştırmak niyetindede değilim,sadece kimseye anlatamadığım bir dert bu benim için psikoloğum bililiyor sadece.yani ben yolumun yol olmadığını acil tarafından bu yoldan dönmem gerektiğini biliyorum.bu köşe bir derdim var köşesi olduğu için buraya yazdım.belki yazılanları okudukça cesaretlenir dahada aklım başıma gelir diye,dışarıdan ne kadar kötü göründüğünü okudukça daha kolay bitirebilirim diye
yoksa biliyorum ben zaten...

o zaman tüüü sana neden ayrılmıyorsun hemen ayrıl yuva yıkanın yuvası olmaz ikinci kadın olmak kadar aşağılayıcı bir durum daha olamaz bir adama köle olmak için mi doğdun sen istemediğinde fırlatıp atacağı paçavra olmayı içine sndirebiliyormsun şu an karısına sarılıp uyurken aklındamısın sence tartışsalarda onlar bir bedenler sense takma bir el yada bacaksın...
(nasıl dı içimden gelenler bunlar)

esas psikolog ne diyor bu duruma? Valla belki benide yadırgayanlar olur ama hayatta hiçbir sevgili vazgeçilmez değildir. ben bu tip konularda mantığın öne geçmesinden yanayım. sen gözünde bu adamı çok büyütmüşsün. ilk olarak mucize falan değil karısını aldatan basit bir sahtekar. kendini kandırmayı bırak bu adamın hatalarını görmezden gelme. öyle ilişkiler var ki bedelini bir ömür çekersin bu adam kim patronun falan mı? büyük ihtimal kariyeri olan birisidir

aslına bakarsanız öyle kariyeri olan biri falanda değil,arkadaş çevresinde tanıştık tanışmaz olsaydık.psikoloğum işler dahada kötü olmadan terk etmemi söylüyor kendiside evli olduğu için daha iyi gözlemliyor,benim buraya yazma sebebim bu aşamada bunu paylaşabileceğim birilerinin olması..ben başardım ayrıldım diyeceğim birilerinin olması belkide yalnızlıktan yaşadığım depresyondan sizlerle paylaşıyor ve yardımcı olmanızı istiyorum bidaha söylüyorum ben yaşadığım ilişkinin kötü olduğunu biliyorum neşeli kıpır kıpır biriyken psikolog tedavisi alan hayattan bezen depresyonda birisi oldum.lütfen bana yol gösterin ayrıl diye kısa bi kelime değil ama lütfen

ben zaten biliyorum yazdıklarının doğru olduğunu,çakırkeyif yada ortalığı karıştırmak niyetindede değilim,sadece kimseye anlatamadığım bir dert bu benim için psikoloğum bililiyor sadece.yani ben yolumun yol olmadığını acil tarafından bu yoldan dönmem gerektiğini biliyorum.bu köşe bir derdim var köşesi olduğu için buraya yazdım.belki yazılanları okudukça cesaretlenir dahada aklım başıma gelir diye,dışarıdan ne kadar kötü göründüğünü okudukça daha kolay bitirebilirim diye
yoksa biliyorum ben zaten...
daha aksam ayni konudan musdarip birisi,o kadar cok tepki aldi ki,sende ayni tepkiyle karsilasmaya hazir ol,milletimiz,bu tür olaylara cok karsi ve bende.hatalisin.tek hatan evli bir erkegi sevmek,yapmayin arkadasim bunu yapmayin.evli bir adamla neden bir iliskiye giriyorsunuz,bunlari asik olmadan önce söyle bir düsünmek lazim.ben ne yoldayim diye.evli oldugunu bilmiyordum falan demeyin,bunu ögrenmek hic de zor degil,bu devirde.isine gelince herkes herseyi o kadar cok iyi biliyor ki,ama bu konuya gelince nedense sessiz kaliniyor.belki defalarca düsünmüssündür,onunla evli olup,baska bir kadinla seni aldatmasini,sen düsündügünde kötü oluyorsan,onun esi ne yapsin,kadin yasiyor bunlari.keske baska bir konuyla sana yardimci olmaya calissaydik.ama kusura bakma sana bu konuda kimsenin olumlu bir cevap verecegini düsünmüyorum.simdi herkesin verecegi tepkiler karsisinda daha cok üzüleceksin.................

o adamdan ayrilmakla baslayabilirsin tedavine.gerisi faso fiso.
senin sorunun vicdaninla psikolohla degil.

ben kimseden olumlu bişey duymayı beklemiyorum hadi oldu diyelim bunu istemiyorum zaten,yaşadığım kötü bişey.psikoloğum yaşadıklarımı yazmamı tekrar tekrar sanki bi başkası yaşıyormuş gibi okumamı yaşadıklarıma dışarıdan bigözle bakmamı istedi,ben hem o yüzden hemde gerçekten dışarıdan ne kadar rezil olduğunu görmek kafama dank etmesi için yazıyorum ki.sizden açıkçası yardım istiyorum bu hastalıklı ilişkiden kurtulma yolunda bana akıl verin diye

:sm_confused::sm_confused:ne denirki size:sm_confused:ne denilebilir...şöyle düşünüyorum...hayatta en ulvi sevgi önce Allah sevgisidir...nasıl ulvi olmazki bir kere varoluş sebebimiz..yaratanımız...almadan verenimiz...öylesine her şeyi hakediyorki buna rağmen ona bile 4/4 lük kulluk yapamıyor..men ettiklerini tam uyguluyamıyor,ibadetlerimizde eksik kalıyor...ve hala günaha girebiliyoruz....:1no2:

sonra evlat sevgisi geliyor ki koşulsuz kendi canımızdan aziz tuttuğumuz,sadece vermeye dayalı en ufak menfaati olmayan,gözlerimizin nuru,kalp sızıntımız evlatlarımız...ama günün birinde onları vakitsiz teslim ettiğimizde bile hayata kaldığı yerden devam edebiliyoruz:1no2:
sonra anamız,babamız,kardeşlerimiz gelir ama hakesa onlarda da aynı şekilde kaybetsek bile ayakta kalıyoruz....

sizin bu yanlış gönül akışınız ve sevginiz tüm bunların üstündemidir ki vazgeçemiyorsunuz...kimseden değil önce yaradanınızdan sonrada aynaya bakıp kendinizden daha sonrada sizi sevenlerden özür dileyin....hasta kalbinize bulduğunuz ilaç bu sevgimi? zaten hasta olana yüklediğiniz dahada hasta bir sevgi....kendinizi buna mı layık görüyorsunuz...değerinizi böylemi biçiyorsunuz...sevdiğinizi söylediğiniz adam için mucize diyorsunuz...kendi mucizenizi göz ardı ederek...o mucize bir adam değil ...mucizeler bu tür ilişkilerde bulunmaz...o karısını aldatan ve bir diğer kadınıda kahreden,aşağılayan onu toplumun en acımasız yargılarına hedef kılan,buna layık gören sıradan hatta sıradanlık bile çok gelir bayağı bir adam...lütfen o zat tan mucize diye bahsedipte sabahın bu saatinde sinirlerimi zıplatmayın:kızgın:

şu topikte size öyle eleştiriler gelecek,öylesine canınız yanacakki...bunlara muhatap olmak ne hatanızı kaldırır...nede üstünüze yapışacak yaftayı değiştirir nede suçluluk hissinizi temizleyip sizi aklar... bu aşağılamaları okuyarak yükünüz hafifliyecek sanıyorsunuz galiba...ama yanlış düşünüyorsunuz tıpkı içinde bulunduğunuz üçlü ilişki gibi...ben bu tür habis sevgileri anlayamıyorum...belkide sizin kadar bir erkeği sevmedim bilemiyorum...:sm_confused:ama ne olursa olsun evinize alıp besleyeceğiniz bir köpeciğe duyacağınız sevgi bile bu yaşadığınızdan daha ulvi ve kabul edilebilir olacaktır....bir insan hem karısını hem başka bir kadını nasıl sever...buna nasıl inanırsınız Allah'ınızı severseniz...kendinizi kandırmayın...o karısına kızıp bunaldıkça sizde kendini teselli ediyor...onun zaman zaman yara alan egosunu siz tatmin ediyorsunuz:KK43:dediniz ya karısı güçlü bir kadın diye...demekki o kocasının hatalarını görebiliyor ve bunlarla arada yüzleşmesini sağlıyor oda ne yapıyor koşa koşa size gelip egosunu şişirip,sizden emdiği hayat enerjisi ile tekrar karısına dönüyor:kızgın: kadın akıllı demekki sizin gibi adama haketmediği payeler yükleyip olmadık makamlara layık görmüyor....

yapmayın lütfen biran önce dönün bu yoldan...kendinize saygılı olun...defolup ait olduğu yere gitsin...:mymeka:sizde biraz Allah'a yönelip ona sığının...onun merhametine sığının ve sevgisine yer verin gönlünüzde...işte o zaman mucize ne imiş görürsünüz...nasıl iyileştiğinizi,nasıl huzur ve mutluluğu yakaladığınızı göreceksiniz....sonrada uygun bir eş bulup evlenin ve birde evlat sahibi olun...onu kucağınıza aldığınız anda bir kere daha mucize ile tanışma fırsatını yakaladınız demektir....hiç birini yapamıyorsanız dediğim gibi bir köpek edinip sevginizi ona verin..emin olun o daha çok hakeder o sevgiyi ve üstelikte karşılıksız kalmaz heran size minnetini gösterir..üstelik kimsede sizi bir köpeği seviyor diye yargılamaz:nazar:bilmem anlatabildim mi....şunları yazarken sadece sizi düşünerek yazdım...ne adam nede karısı beni hiç ilgilendirmiyor...çocuk varsa ortada bir onlara canım yanar...derken kırılmayın ama sizede canım yanmaz size sadece yanlışı vurgulayıp bu yoldan dönmeniz konusunda ikaz edebilir veya öneride bulunabilirim o kadar...Allah akıl vermiş,gördüğüm kadarı ile eğitiminizde var,maddi imkanlarınızda var...geriye ne kalmış doğruyu düşünüp onu uygulama...bunu yapabilecek tüm donanımlara sahipsiniz...ama illede ben bu hatayı yaşarım bu uçurumdan da atlarım diyorsanız maalesef yapılacak bir şey yok....atlayın ve yaşayın o zaman derim....ama şu vazgeçemiyorum safsatasını bana asla kabul ettiremezsiniz...çok komik... kendi canından bile vazgeçen binlerce insan örneğini hergün görüyorken ben buna inanmıyorum:1closedeyes:kafası kesilen kızımız münevverde çok seviyor ve seviliyordu imiş ...katili ona olan sevgisinden kıskançlık krizlerine giriyormuş,hediyelere boğup aşk sözcükleri sıralıyormuş...ama sonu ne oldu kafası bir gitar kutusunda bedeni ise bavulda bir çöp konteynırına atılarak ödül buldu bu sevgisi...oysa katilinin karakterinde zaman zaman başgösteren habis davranışları mantıkla değerlendirip,sevgisi ile örtmese idi bugün büyük ihtimal yaşıyor olacaktı...demek ki yanlış yanlıştır...değermiydi haaytını bu şekilde kaybetmeye..ya peki anne babasının ne günahı vardı...onlar haketmişmiydi böyle trajik bir evlat ölümünün acısını yaşamayı....ama bakın buna rağmen yaşıyorlar...demek ki hiç bir sevgi yok ki ayrılıkla son bulupta insanı öldüren...bu karakter zaafiyeti veya başka bir psikolojik eksiklikten kaynaklanan bir hatalı odaklanma bence...

Allah hayırlısı ile yolunuzu iyiye güzele ve doğru olana çevirir inşallah...sizin için ancak bunu dileyebilirim...esenkalın

ekrulum_mor ametist çok teşekkür ederim yazdıklarınız için,ben zaten vazgeçemem demiyorumki ben cesaretsizliğimden korkaklığımdan dolayı ayrılamıyordum ama ayrılcam ve burda size dicemki bu illetten kurtuldum benim için öyle çünkü...ben aynaya bakamıyorum insan herkese yalan söyler kendine söyleyemezmiş benim aynadaki aksime bakacak yüzüm yok,ailemin yüzüne bakacak yüzüm yok onlar böyle bi evladı haketmiyorlar.ben böyle zor süreçte bu süreci paylaşabileceğim birileri olsun istiyorum karşımda olsun herkes ama ben ayrıldım dediğimde doğrusunu yaptın diyecek birileri olsun

niye sizin aferine ihtiyacınız yok ki. birileri sizi alkışlasın diyemi bu yanlış yola girip bitirmek istiyorsunuz. tabirimi mazur görün ama bu kadar yerlerde sürünmeye de gerek yok ki aynaya bakacak yüzüm yok ailemi haketmiyorum falan. sizinki sevgiden çok bağımllık tiryakilik sanki sigaradan bahseder gibisiniz. siz önce diğer psikolojik sorunlarınızı halledin sonra bu sahtekarı zaten defedeceksiniz. amaaan gül gibi kızım bu kazuletemi kaldım diyeceksiniz.

ekrulum_mor ametist çok teşekkür ederim yazdıklarınız için,ben zaten vazgeçemem demiyorumki ben cesaretsizliğimden korkaklığımdan dolayı ayrılamıyordum ama ayrılcam ve burda size dicemki bu illetten kurtuldum benim için öyle çünkü...ben aynaya bakamıyorum insan herkese yalan söyler kendine söyleyemezmiş benim aynadaki aksime bakacak yüzüm yok,ailemin yüzüne bakacak yüzüm yok onlar böyle bi evladı haketmiyorlar.ben böyle zor süreçte bu süreci paylaşabileceğim birileri olsun istiyorum karşımda olsun herkes ama ben ayrıldım dediğimde doğrusunu yaptın diyecek birileri olsun

pardon burasını anlayamıyorum...yanlıştan dönmek cesaret mi istiyor...korkmak ne demektir...bence bu konudaki doğru kelime "irade" olmalı...irade ise adı üstünde birşeylerden vazgeçme veya içine hiç girmeme veya tam tersi olarak tamda orta göbeğinde bulunma tercihidir!!!bu işte(içinde bulunduğunuz durum) iradeyi ve mantığı gerektirir o kadar...bu hatalı sevgiden dönmek doğru olandır...doğru olanı yaparken neden korkasınız ki yada cesaret ihtiyacı duyasınız....korkusuzluk ve cesaret zaten doğru olanı oluşturan ve içini dolduran iki hakikat anlamdır.....bence aynaya bakın hemde tam gözlerinizin içine...bu mu kendime layık gördüğüm aynadaki aksime bile bakamamak mı diye sorun...ve kendinizle yüzleşin....ve doğru olanı yapıncada bizden önce aynadaki yüzünüzle bunu paylaşın...bizler neticede sanal alemde sanal insanlarız...aferin desek ne olur demesek ne olur....sizi onaylasak ne olur yerden yere vursak ne olur....önce kendinize hürmet duyun yavrucuğum...(sizden 2 yaş küçük oğlum var benim)...asl olan kendinize saygınızdır!!! ve tabii anne babanız adına bende çok üzgünüm...bir evlat ailesine yaşarken ölümü işte böyle yaşatır....

benim bu ilişkiden başka psikolojik sorunum yok ki,demiştim neşeli kıpır kıpr biriyken depresyonda günden güne eriyen kimsenin yüzüne bakamaz duruma geldim.bunu hiçkimse bilmediği içinde daha çok utanır oldum kendimden sanki gözümden anlayacaklar bu ilişkiyi..aferin denmesi için değil böyle çarpık ilişkilerden kurtulmak gerektiği için olması gereken bişeyi yaptığım için tekrar eski kıpır kıpır halime dönebildiğimi görmek için belkide...

kesinlikle tekrar kendime hürmet duymak için kendime olan saygım yerine gelsin diye olacak,evet haklısınız korku yada cesaretsizlik değil irade bunun adı.iradeli bir insan olup hemcinsimin benim yüzümden üzülmesine daha fazla izin vermeyeceğim,vicdanım artık beni uyutmuyor bakın saat kaç?inanın ben yaşadığım ilişkiyi asla savunmuyorum çok üzgünüm

e iyi ozaman bitir kurtulalım hep beraber

ben şimdilik çıkıyorum böyle yazmamın sebebi konu açtı gitti denmesin diye herkese mutlu günler

bence sen koca bir yalansın..anlattıklarında yalan..

Nedense konuyu okur okumaz. Ecem29 beliri verdi aklımda.
Sanki o anlattıda ben okudum gibi oldum:nazar:

Sana çok şey yazmak isterdim arkadaşım ama görüyorumki sen yolu 7 ayda öyle aşmışınki. Açtıgın bu konunun amacının sadece yanına seni haklı bulucak yandaş araman.
Ne yazıkki yanlış yerdesin... Buyur sana şarkı sözü

Meğer ne boş heveslere kapılmışım.
Sen neymişsin, ben kendimi ne sanmışım.
Gözlerim açık gider sana doğruyu söylemezsem
Ben seni artık hiç sevmiyorum
Sen beni aşka layık görmedin senin kadar
Ben artık aşkı senden çok seviyorum.

Sana göre aşk laftan ibaret, bana göre hayatın anlamı
Sen bu yolda böyle devam et, aşk layık olanda kalmalı

3 doğru 1 yanlışı götürür durumu var Öss'de bilirsen...
Sen 1 yanlışla Tüm hayatını herşeyini götürmüşün...
Sana sayfalar dolusu sözler yazsakda boş artık. Sen bu yolda devam et...:nazar:

X