Çok şükür hamileyim:)))

çok teşekkür ederim, darısı senin başına.
2012 Nisan anneleri topiğine beklerim seni

senin durumun bana ümit oldu dua şeklin çok güzel ben de böyle dua etmeye karar verdim bende de sorun yok ve cok sıkıldım bıktım beklemekten...analı babalı büyüt canım...

Allah tamamina erdirsin saglikla al kucagina bebegini,
Darisi bizlerin basina artik.

amin canım teşekkürler
senin durumun bana ümit oldu dua şeklin çok güzel ben de böyle dua etmeye karar verdim bende de sorun yok ve cok sıkıldım bıktım beklemekten...analı babalı büyüt canım...

öyle olabileceğini düşünerek paylaştım zaten olduysa ne mutlu bana.inancını yitirme ve hamile kalmak için uğraşma akışına bırak.yoksa benim gibi kendini tüp bebek merkezinin kapılarında bulursun.çok şükür rabbime gerek kalmadı

ben aranıza yeni katıldım canım benim bende senin durumundayım seni çok iyi anlıyorum dilerim rabbim bizlerede yaşatır bu mutluluğu allahın izniyle sağlıkla kucağına alırsın inşallah, bende bu ayın 16 sında çatlatma iğnesi oldum bekliyorum 1 haftadan çok bel kasık ağrım var gögüslerimde hassasiyet ve sık idrara çıkıyorum bakalım hayırlısı yüce allahım tüm isteyenlere nasib etsin senin adına çok sevindim inan

inşallah hamilesindir canım ama bence kendini çok dinleme ben doğru düzgün belirti yaşamadım desem yeridir sadece adetten iki gün önce başlayan kasık ve bel ağrım vardı okadar ki bu zamana kadar kendimce türlü türlü belirti yaşamıştım.allah gönlüne göre versin canım

merhaba arkadaşalar
bugün çok şükür bebeğimi gördüm kalp atışlarını da tabi.bunları yaşamak hep hayaldi çok şükür gerçek oldu darısı en yakın zamanda tüm isteyenlerin başına inşallah

Canım çok güzel anlatmışsın....

Allah sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım....

Benim de 19 ay oldu,İnşaallah Allah'ım en kısa zamanda bana da sağlıkla sıhhatle nasip eder....

Hamilelerin duaları kabul olurmuş,hamile arkadaşlar bizlere de bol bol dua edin....

Allah kabul etsin dualarımızı İnşaallah.....Amin....

rabbim en kısa zamanda isteyen herkese nasp etsin inş arkadaslr...

çk sevindim canım allah bizlerede nasip etsin .....

amin canım en yakın zamanda inşallah

sağol canım.dua ediyorum zaten inşallah en kısa zamanda tüm isteyenlere nasip olur

rabbim en kısa zamanda isteyen herkese nasp etsin inş arkadaslr...

aminnn

tebrikler Allah sağ sağlim kucağımıza almayı nasib etsin bebişlerimizi. bende 3-4 ay sonunda hamile kaldımve boool bol dua ettim şimdi bebek isteyen herkes içinde dua ediyorum. Allah hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı güzel evlatlar nasib esin ibşallah

çoook sevindim:) hayırlısı olsun.ben de geçen hafta gördüm ve kalp atışlarını da dinledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…