Çok şükür hamileyim:)))

evet nekadar benziyor ve kimbilir bu şekilde olan kaç kişi var allah herkese yardım etsin herkese en kısa zamanda bu mutluluğu tattırsın inşallah.hep dua ediyorum.peki doktora gittinmi ya da nezaman gitmeyi düşünüyorsun.

evet nekadar benziyor ve kimbilir bu şekilde olan kaç kişi var allah herkese yardım etsin herkese en kısa zamanda bu mutluluğu tattırsın inşallah.hep dua ediyorum.peki doktora gittinmi ya da nezaman gitmeyi düşünüyorsun.

yarın gidiyorum, inşallah güzel haberlerle dönerim, sen gittin mi veya ne zmn gideceksin

slm arkadaşlar size bir sorum olacaktı fakültede tedavi oluyorum doktorum bana aşılama yapalım dedi aceba aşılamanın ilaçları ne kadar devletdestek cıkıyormu bilginiz varsa paylaşırmısınız birde bana aşıladan önce ve sonra tavsiye edeceğiniz birşey varmı teşekürler

yarın gidiyorum, inşallah güzel haberlerle dönerim, sen gittin mi veya ne zmn gideceksin

ben gitmedim canım zaten daha cumartesi öğrendik.önümüzdeki cuma ya da cumartesi gideceğim inşallah.mutlaka haberdar et bana da tecrübe olur yazdıkların

slm arkadaşlar size bir sorum olacaktı fakültede tedavi oluyorum doktorum bana aşılama yapalım dedi aceba aşılamanın ilaçları ne kadar devletdestek cıkıyormu bilginiz varsa paylaşırmısınız birde bana aşıladan önce ve sonra tavsiye edeceğiniz birşey varmı teşekürler

merhaba canım ben aşılamayı tamamen özel bir yerle görüşmüştüm bana 1000 TL civarı bir fiyat çıkardılar kesin miktarı kullanılacak ilaçlar belirliyormuş ama dediğim gibi benim görüştüğüm yerin hiçbir şeyle anlaşması yoktu.ama devlette bir kısmı karşılanıyor nekadarı olduğunu malesef bilmiyorum bazı belgeleri düzenlediğinde karşılıyor.gebelik topiğinde bu konuyla ilgili birine sormuştum ama hangi konu olduğunu hatırlamıyorum malesef

gittinmi canım doktora neoldu.hayırlı haberler almışsındır inşallah.neler dedi doktor bana verebileceğin bir tavsiye varmı

gittim canım alttan muayene etti ve keseyi gördüm çok şükür:nazar:

bayramdan sonra kalp atışı için gideceğim.:KK31:

Doktor, multivitamin verdi folik asidin de içinde bulunduğu, bir de diğer testlerim vardı zaten tam kan sayımı istedi benden ona göre demir hapı da verebilirmiş.
Çok uzun sürmedi muayenem, bir de diğer topiklerde kesenin kaç mm olduğunu söylemiş doktorlar, benim haberim yoktu aklıma da gelmedi.O ölçtü, çok güzel çok güzel dedi o kadar.Bayramdan sonra başka bir doktor deneyeceğim çünkü bu doktor sürekli yoğun ve bir türlü fazla vakit ayıramıyor hastalara.

İnşallah sen de keseyi görürsün canım, ilk kontrolde:KK70:

gittim canım alttan muayene etti ve keseyi gördüm çok şükür:nazar:

bayramdan sonra kalp atışı için gideceğim.:KK31:

Doktor, multivitamin verdi folik asidin de içinde bulunduğu, bir de diğer testlerim vardı zaten tam kan sayımı istedi benden ona göre demir hapı da verebilirmiş.
Çok uzun sürmedi muayenem, bir de diğer topiklerde kesenin kaç mm olduğunu söylemiş doktorlar, benim haberim yoktu aklıma da gelmedi.O ölçtü, çok güzel çok güzel dedi o kadar.Bayramdan sonra başka bir doktor deneyeceğim çünkü bu doktor sürekli yoğun ve bir türlü fazla vakit ayıramıyor hastalara.

İnşallah sen de keseyi görürsün canım, ilk kontrolde:KK70:

çok sevindim canım gözün aydın kalp atışını duymak da nasip olur inşallah.5 haftalıkken gitmişsin ben de cumartesi gideceğim benimki de tam 5 haftalık olacak inşallah.dediğin gibi ilk gidişte inşallah görürüm.

konu sahibine çok sevindim,, Allah sonuna kadar beraber olmayı nasip etsin. isteyenlere de bir an önce çocuklarına kavuşmayı nasip etsin inşallah diyorum

dikkatimi çekti okudum Allah tamamına erdirsin taze hamişler var sanırım hep Allah bütün hamilelerin bebişlerine sağlık versin kucaklarına almayı nasip etsin ve en kısa zamanda olmayanlarada nasip etsin:nazar::nazar:

benim adetlerim düzenlidir ve ilk defa günüm geçiyor 1 yıllık evliyiz ve 6 aydır koruınmuyoruz.normalde 31 günde bir oluyorum ve bugün 31. gün.önceki aylarda adetime yakın 5-6 gün önce kahverengi akıntı olurdu her defasında ve karnımda da ağrı olurdu bu sefer hiçbir belirti yok fakat çok ümitlenmek istemiyorum hayal kırıklığı yaşarım die çok korkuyorum.test yapmayıda şuan düşünmüyorum,bekliyorum şuan sadece bakalım neler olacak.payşalacağım burdan.bakalım herşeyin hayırlısı..

dikkatimi çekti okudum Allah tamamına erdirsin taze hamişler var sanırım hep Allah bütün hamilelerin bebişlerine sağlık versin kucaklarına almayı nasip etsin ve en kısa zamanda olmayanlarada nasip etsin:nazar::nazar:

teşekkürler canım amin inşallah

benim adetlerim düzenlidir ve ilk defa günüm geçiyor 1 yıllık evliyiz ve 6 aydır koruınmuyoruz.normalde 31 günde bir oluyorum ve bugün 31. gün.önceki aylarda adetime yakın 5-6 gün önce kahverengi akıntı olurdu her defasında ve karnımda da ağrı olurdu bu sefer hiçbir belirti yok fakat çok ümitlenmek istemiyorum hayal kırıklığı yaşarım die çok korkuyorum.test yapmayıda şuan düşünmüyorum,bekliyorum şuan sadece bakalım neler olacak.payşalacağım burdan.bakalım herşeyin hayırlısı..

merhaba ben 16 ayın çok azını test yapmadan geçirmişimdir.en kötü ihtimal adet günümde dayanamaz yapardım.niteki hamileliğimi de adetimden 1 gün önce öğrendim inşallah sen de hamilesindir ve mutlu haberi burdan paylaşırsın

Arkadaşlar merhaba bu ayın 27sinde adet olmam gerekiyor, ama ben hamile kalmış omayı çok isterdim.Birçok kişinin yazdığı gibi üstüne yatamayacak kadar göğüs ağrım falanda yok ama bir haftadır beyaz sarımsı bir akıntım meme hassasiyeti bek ve kasık agrılarım var ve sonucu çook merak ediyorum.Sizce olabilir miyim?

X