cok sükür bin sükür seni bana verene :)

yazini okuyunca kendimi gordum duygulandim hemen hemen ayni seyleri yasamisiz ama cok sukur rabbim sanada banada ve istemeyen herkeze ins nasip etsin.

benimde senin gibi endiselerim var, dun doktora gittim ulturasonda birsey gorunmdei ama normal dedi daha cok kucuk cok yeni dedi 5hafta 2 gunlukmus, kan verdim 480degerim acaba dusuk mu sizin degerleriniz nasil bende cok korkuyorum pazarteesi gunu gittigimde ins gorurum bebegimi banada dua edin nolurr ayni korkulari bende yasiyorum vakit gecmek bilmiyor
ne zamandır istydn sen tatlım ? benmkide cok yeni .. senin son adet tarihin neydi ? ufff ya ne zaman gözükcek peki bu bebişler ya :KK43: nasıl sabretcem ben :KK43: walla cnm benm bgn adetmden sonra 2.günüm 165.5 cıktı daha cok küçük bnde haftaya gideyim diydm ama daha cok küçük gözükmez die gtmek istemyrm ama galiba dayanamaycm .. :)

Hayirli oosun canim arkadasim bende neredeyse bir bucuk yillik evliyim korunmadim sorun yok denildi ama olmadi bizede dua et mucilerini yollasin Rabbim sende saglikla kucagina al insallah

Hayirli oosun canim arkadasim bende neredeyse bir bucuk yillik evliyim korunmadim sorun yok denildi ama olmadi bizede dua et mucilerini yollasin Rabbim sende saglikla kucagina al insallah
aynıyız bizde 1 buçuk yıllık evliyiz ve hic korunmadık hangi ayda evlendniz ? RABBİM en kısa zamanda kucağınızı karnınızı doldursun inş .. :)

Canm allah kucağına almayı nasip etsin allaah istyen herkese versiin bizde birbucuk yıl bekledik 9 ayy olmayınca kontrole gttim süt hormonm yuksek çıktı 2 ay ilç kullndm düzeldi 4 ay sonra halaa olmayınca tüp bebek merkezindn randevu aldım adet olunca gel dedi vee o ayy okadaar çok dua ettimki halamız umrede etti burda 41 yasin okudu arkdşlat bnm için neyse günlerim olmasına rağmen bekle bekle adet olmuyorum ama tabii zatn son aylarda düzensiz oluyodum olurum dye düşünüyodum veee eczanenn önnden gecerken içimden bi hiis test al dedii ama negatf ckacagndan emndim eve geldiim yaptım bıraktım banyoda gttim oturduum 5 dk sonraa bi gittiim ki oda nee ıkı çizgiii...şuuan 25. Haftadayıım ama halaa inanamıyorum çok güzel bi duygu darIsı tüm isteyenlern başına..
hep söylerim mucizeler hep en umutsuz zamanda gelir die seninkide aynen öyle olmuş :KK37: seninki baya büyümüş hareketlerini hissedebliyomusn ? :KK6: :KK19:

hep söylerim mucizeler hep en umutsuz zamanda gelir die seninkide aynen öyle olmuş :KK37: seninki baya büyümüş hareketlerini hissedebliyomusn ? :KK6: :KK19:
5. Ay bitince çok net hissedilmeye başlıyo 6 ayımız bitti 7. Aya grdik.evet mucizem o benim allh isteyen herksee versiin

5. Ay bitince çok net hissedilmeye başlıyo 6 ayımız bitti 7. Aya grdik.evet mucizem o benim allh isteyen herksee versiin
Ay ya çok geç deil mi :KK43: ben şimdiden onu hissetmek istiyorum .. ama baksana daha 4 ayim hatta 5 Ayım varmış :KK51: ama ilk bebekler de böyle oluyomus sonrakinde daha erken hissediyomus insan .. amaan daha birini dogurdukta :KK45:

Ay ya çok geç deil mi :KK43: ben şimdiden onu hissetmek istiyorum .. ama baksana daha 4 ayim hatta 5 Ayım varmış :KK51: ama ilk bebekler de böyle oluyomus sonrakinde daha erken hissediyomus insan .. amaan daha birini dogurdukta :KK45:
Bende biraz erken hissettim ama 20. Haftadan sonra falan başlıyosun tam hssetmeye.inanki çok cabuk geçiyo zaman bi bakmşşsın doğuma gün sayıyosun

Bende biraz erken hissettim ama 20. Haftadan sonra falan başlıyosun tam hssetmeye.inanki çok cabuk geçiyo zaman bi bakmşşsın doğuma gün sayıyosun
Ay sanki banada zaman hiç gecmiycekmis gbi geliyo ya :) smdi den başladım hamileliklere bakmaya daha vaktim olmuyo olsa besikmis kiyafetms bakmadigim şey kalmaz herhalde :) seninkinin cinsiyeti ne :KK36:

ne zamandır istydn sen tatlım ? benmkide cok yeni .. senin son adet tarihin neydi ? ufff ya ne zaman gözükcek peki bu bebişler ya :KK43: nasıl sabretcem ben :KK43: walla cnm benm bgn adetmden sonra 2.günüm 165.5 cıktı daha cok küçük bnde haftaya gideyim diydm ama daha cok küçük gözükmez die gtmek istemyrm ama galiba dayanamaycm .. :)

canim benim en son adetim 20.eylüldü

benden sana taviyse 6haftan dolmadan doktora gitme benimki gozukmedi bu hafta oyle zor gectiki benim icin geceleri hic uyuyamadim zamman gecmek bilmedi, ben iki senedir istiyorum e haliyle insan endiseleniyor ama insallah rabbim hayirlisiyla kucamiza almayida nasip eder pazartesiyi heycanla bekliyorum ins bebegimi gorurum pazartesi gunu.

ben bikere kan tahlili yaptirdim bakalim pazartesi belli olcak cok dua ediyorum ins rabbim mutlulugumuzu yarida birakmaz.

canim benim en son adetim 20.eylüldü

benden sana taviyse 6haftan dolmadan doktora gitme benimki gozukmedi bu hafta oyle zor gectiki benim icin geceleri hic uyuyamadim zamman gecmek bilmedi, ben iki senedir istiyorum e haliyle insan endiseleniyor ama insallah rabbim hayirlisiyla kucamiza almayida nasip eder pazartesiyi heycanla bekliyorum ins bebegimi gorurum pazartesi gunu.

ben bikere kan tahlili yaptirdim bakalim pazartesi belli olcak cok dua ediyorum ins rabbim mutlulugumuzu yarida birakmaz.
Ne zaman doluyo onuda bilmiyorum ki .. ben son adet tarihime göre hesapladim ama daha küçük olabilir çünkü degerlerim çokta yüksek deil .. kan testi vermektende bıktım ama pazartesi bidaha vereyim diyorum hesaplarımiza Göre 1500 olmasi lazim .. değerlere göre kaç hafta oldugunuda anlamıyorum :KK35:

Ne zaman doluyo onuda bilmiyorum ki .. ben son adet tarihime göre hesapladim ama daha küçük olabilir çünkü degerlerim çokta yüksek deil .. kan testi vermektende bıktım ama pazartesi bidaha vereyim diyorum hesaplarımiza Göre 1500 olmasi lazim .. değerlere göre kaç hafta oldugunuda anlamıyorum :KK35:

ben bi defa kan verdim doktorumda daha cok yeni dedi. bence bekle biraz haftaya bigun gitt insan acele ediyor merak ediyor ama emin ol bisey gorulmeyince cok endiseleniyor insan, benimde nasipse pazartesi belli olucak ins

bu arada canim bu hamilelik takvimini nasil yukledin ben bi turlu yapamadim

ben bi defa kan verdim doktorumda daha cok yeni dedi. bence bekle biraz haftaya bigun gitt insan acele ediyor merak ediyor ama emin ol bisey gorulmeyince cok endiseleniyor insan, benimde nasipse pazartesi belli olucak ins
Peki gittiğinde kan değerin kaçtı hatırliyo musun ? Aynen öyle walla ya smdi ye kadar nasıl dayandim bilmiyorum :)

Kızlar... Sol kasığımda ara ara batmalar oluyor sağ gözümde sürekli bi pıt pıt atma hissi oluyor hamile miyimdir? Daha adetime çok var

bence verme, doktora git haftaya birgun icin randevu al, seninle aramizda cok bi fark yok galiba ben simdi 5+6 gunlugum

X