Çok şükür artık bakireyim..

Bu formun amacı insanlara yardımcı olmak fikir vermek fikir almak. Görüştüğünüz doktorları neden yazmıyorsunuz. Burda bilgi almak isteyen bir sürü bizim gibi kızlar var. Başta da ben tabiki. Siz o doktorlarla görüşmüşsünüz sadece konuşmuşsunuz ve hoşunuza gitmemiş olabilir başka doktora gitmek en doğal hakkınız yazmanız da bence bi sakınca Yok. Çünkü ben hangi doktorla mesajlaşsam mailleşsem ne konuştuysam bire bir yazıyorum ki birine faydam dokunur belki diye.Ankara'da kalıcı olup kanaması olan bir çok kişi var bu formda 800 küsür sayfanın hepsini de okudum ben. Bende heryeri okudum araştırdım. Geçici yaptıranlar da vardı onları da okudum fakat doktor isimlerini hatırlamıyorum .Geçici yaptırıp tutmıcak diye bişi yok bence öyle olsa doktorlar neden düğünden önce çağırsın ki. İç kısmına dikiş atılcak sadece hoplayıp zıplamıcaz düğün günü olduğumuz yerde oynucaz sadece. Hayatımız söz konusu bu sebeple 2-3 gün dişimizi sıkabiliriz diye düşünüyorum . Onca şeye katlanıyoruz neler çekiyoruz ha kalıcı da ha geçicide kendimize dikkat etmemiz söz konusu.Sizin ve birçok kızın fırsatı varsa gitsin tabi istanbula hangi hocaya istiyorsa. Ama fırsatı olmayanların ve geçici düşünenlerede daha uygun dille kırmadan anlatabilirsiniz. Çünkü bu dönem zor sizde yaşıyorsunuzdur herkes umut arıyor. Umudunu bu konuşmayla kırabiliyorsunuzdur. Umarım sizde herkeste dilediğimiz gibi sonuç alırsınız. Bende alırım inşallah
Canım zaten ankarada görüstüm hepsi olumsuz olarak gördüm diyen arkadaşlar abartıyor. Hepsi dügünden önce çağırmiyor saçma geldi arkadaşın dedikleri. Aynı işlemi her şehirde yapıyorlar sadece İstanbl olcak diye bişey yok basit bi işlem... Geçici yada kalıcı yaptırıp kanaması olan bi çok insan var . Ümidi kesmemek lazım böyle soylemlerde. Demek ki iyi doktorlarla görüşülmemiş ankaradaki bütün doktorlar düğün öncesi çağırıyor diyen arkadaş İyi araştırmamis. Ben yaptırdım fakat benj sadece kontrole çağırdı gerek yok gelmebe dedi

A asli2561 haklısın o arkadaş banada abartıyo gibime geliyor görüştükleri arasında iyi olanda vardır işini iyi yapmayan da. Kalıcı ve geçici yaptırıp ta sonuç alan çok insan var. Ben son kontrole çağırmasını yanlış bulmuyorum.çünkü kalıcı yaptırıp son kontrole çağırmayan doktorlara fırsatı olanlar zaten içleri rahat etsin diye sonradan kontrole gidiyorlar. Son kontrole çağırsalar niye çağırıyor işini iyi yapmıyorlar diyoruz. Son kontrole Çağırmasalar bile fırsatı olanlar mutlaka bir veya iki doktora kontrole gidiyorlar.

Canım zaten ankarada görüstüm hepsi olumsuz olarak gördüm diyen arkadaşlar abartıyor. Hepsi dügünden önce çağırmiyor saçma geldi arkadaşın dedikleri. Aynı işlemi her şehirde yapıyorlar sadece İstanbl olcak diye bişey yok basit bi işlem... Geçici yada kalıcı yaptırıp kanaması olan bi çok insan var . Ümidi kesmemek lazım böyle soylemlerde. Demek ki iyi doktorlarla görüşülmemiş ankaradaki bütün doktorlar düğün öncesi çağırıyor diyen arkadaş İyi araştırmamis. Ben yaptırdım fakat benj sadece kontrole çağırdı gerek yok gelmebe dedi
ben ankarada ki doktorları bilmem kayseri de 3 ayrı doktorla görüstüm 3 ü de gecici yapılır dügünden 2 gün önce gel dedi ben ne yapıcagımı sasırmıs durumdayım kalıcı diye yaptıran bi kac kişiyle görüstüm doktor kontrole cagrıdıgında dikişkler tutmamıs deyip dikiş atıyolarmıs benimde aklıma gecici yapıyoalar diye geldi

ben ankarada ki doktorları bilmem kayseri de 3 ayrı doktorla görüstüm 3 ü de gecici yapılır dügünden 2 gün önce gel dedi ben ne yapıcagımı sasırmıs durumdayım kalıcı diye yaptıran bi kac kişiyle görüstüm doktor kontrole cagrıdıgında dikişkler tutmamıs deyip dikiş atıyolarmıs benimde aklıma gecici yapıyoalar diye geldi
Evet canim dikişler tutmadiginda dikiş atılabilir tekrar ama kontrolde yapılır bu düğün öncesi olmamalı...tersi olursa dediğin doğru. Genelde flep yontemi ile yaptıklarinda dış kısmındaki dikişler atıyor tutmuyor o kadar . Ama asıl ilişki sırasında kanaması gereken özel yerler var doktorlar ona göre karar veriyorlar kalicida

Evet canim dikişler tutmadiginda dikiş atılabilir tekrar ama kontrolde yapılır bu düğün öncesi olmamalı...tersi olursa dediğin doğru. Genelde flep yontemi ile yaptıklarinda dış kısmındaki dikişler atıyor tutmuyor o kadar . Ama asıl ilişki sırasında kanaması gereken özel yerler var doktorlar ona göre karar veriyorlar kalicida
anladım benim pek bilgim yok bana hiç kalıcıdan bahsetmediler kayseride tavsiye ediceginiz doktor var mı bana agustosta dügünüm var ne yapmalıyım

anladım benim pek bilgim yok bana hiç kalıcıdan bahsetmediler kayseride tavsiye ediceginiz doktor var mı bana agustosta dügünüm var ne yapmalıyım
Kayseri de doktor bilmiyorum ama kalıcı için en az 1 ay önceden yaptırmak lazım. Yaklaşık 2 aylık süreçte tamemen iyileşiyormuş. Geçici için böyle bir şey söz konusu değilmiş. Hatta düğün gününe ne kadar yakın o kadar makbülmüş diye biliyorum.

Arkadaşlar google da lazerle kızlık zarı dikimi diye reklam yapan doktorlar var , telefonla aradım lazerle dikiyoruz daha iyi oluyor diyorlar, bir hemşire arkadaşa sordum lazerle kızlık zarı dikimi yapılmaz onlara inanma diyor. Telefonla ulaştığım bazı doktorlarda lazerle zar dikimi kesinlikle olmaz tamamen kandırmacadır diyorlar. Bu forumda lazerle diktirip başarılı oldum diyen kimseyi bulamadım sizin bildiğiniz varmı?

Arkadaşlar google da lazerle kızlık zarı dikimi diye reklam yapan doktorlar var , telefonla aradım lazerle dikiyoruz daha iyi oluyor diyorlar, bir hemşire arkadaşa sordum lazerle kızlık zarı dikimi yapılmaz onlara inanma diyor. Telefonla ulaştığım bazı doktorlarda lazerle zar dikimi kesinlikle olmaz tamamen kandırmacadır diyorlar. Bu forumda lazerle diktirip başarılı oldum diyen kimseyi bulamadım sizin bildiğiniz varmı?
Ben forumdaki başlıkların bir tanesinde okudum 2013 falan herhalde yılı . Kız lazerle yaptirmis ama çok acı çekmiş 1 hafta boyunca da geçmemis. Fakat sonucu yazmamis

Ben forumdaki başlıkların bir tanesinde okudum 2013 falan herhalde yılı . Kız lazerle yaptirmis ama çok acı çekmiş 1 hafta boyunca da geçmemis. Fakat sonucu yazmamis
Lazerle dikiyorum diyen doktorlar düğün öncesi mecburi kontrol şartı koyanlarla aynı doktorlar, lazerle dikim kandırmacadır diyenler düğün öncesi kontrol zorunlu değildir diyorlar, sanırım lazerle dikim çok güvenilecek bir yöntem değil, lazerle yanık izleri ve renk kararması olur diyenlerde var.

Kayseri de doktor bilmiyorum ama kalıcı için en az 1 ay önceden yaptırmak lazım. Yaklaşık 2 aylık süreçte tamemen iyileşiyormuş. Geçici için böyle bir şey söz konusu değilmiş. Hatta düğün gününe ne kadar yakın o kadar makbülmüş diye biliyorum.
Bugün senin ameliyatını yapan doktorla görüştüm telefonda kalıcı için beni ikna etti

X