Çok mu abartıyorum yoksa haklımıyım

Hafıfe almadım kı cok ızgunum
Ustelık resmı velı toplantısından cekıp almadım ınst aldım ksısel blog sayfası war ark
Herkese acık yanı
Oradan aldım
Bunun affı yok haklısınız
Pismanımda hafıfe alsam ne war bında derım ama yok ıcım hıc rahat degıl
Ustelık kadının namusuna bısey olmaz benım bu yaptıgımla
Namus boyle bı kavram degıl
Benım yaptıgım benı baglar onu baglamaz
Bu brnım kendı sucum

Gercekten evlılıkte ehlıyet sart.
Guvenmıyorsan bosanırsın kardesim.
Elın kadınını ne karıstırıyorsn pis ıslerıne?Ne munasebet kadının fotosunu calıp hesap acmak ?Ne hakla yanı.
Banlanıcam ama salak salak ısler yapıyosnuz ya!

Ay bıde cocuklar okuyo
Hanımefendıye bı ehlıyette cocuk ıcın lutfen.

Bence eşin sen oldugunu anlamıştır. Tabi bunu ilk kez yaptığını düşünüyorsan.. ben böyle biseye kalkismazdim ama adama yalandanda olsa yasak elmanin heyecanını yasatmissin iyi olmamış Ayrıca boyuna görede kilon fazla değil eşinin sorun edeceğini düşünmüyorum siz kendinizi o kiloda görmek istemediğiniz için kiloya bağlıyor olabilirsiniz olayları. Bende üçüncü dogumumu yeni yaptım üç buçuk ay oldu kırkım çıkınca bende vermedim bu kez ama şuan çok hızlı gitti 160 boyum 55 kiloya düştüm bile verirsin daha sıkma canini

Aynn biraz oyle oldu
Simdi bu soyledıgımı yazdıgımıda herkes elestırecek ama
Eşim yalan yere yemın asla etmez yemin ediyo senın oldugunu bıldıgımden oyununa eslık ettım diye
Yaptıgım hata ama elestırıler okadar acımasız kı yok ehlıyet sart evlenenlere yok söyle yok böyle
Herkes de kusursuz kimsede hata yapmıyo bakıyorum da
Ben kabul ettıkce hatamı hakarete waran laflar okuyorum kı okudugım ınsanların bazılarının actıkları konular dinine kufreden musluman olsa dedırten cınsten
En son kadına gıdıp helallık alacagım kadında takmaz sanmıyorum o tur bı ınsan
Ama bastan demedım simdi kadını kotuluyo derler dıye
Way cocuklarıma nıye okutmusum
Kımse laftan anlamıyo saka yollu basladı
Saka yollu bitti
Mıllet way bosanmayacaksan nıye boyle konu actın way cocuklarına ne hakla okuttun ben duzgun bı dekılde kendımı ıfade etmeye calıstıkca mıllet sacmaladı siz isnisnasınız
Ben yaptıgım cok ıyı bısey dıyormusum gıbı uzerıme geldıkce gelmeler
Eşime gelınce ılkkez oldugunu bılıyorum cunku telefonu ondan cok cocukların elinde
Olsa bellı edermiş
Objektif yorumuz ıcın teşekkür ederim
Ihtıyacım wardı

Bılmemesı suc oldugu gercegını degıstırmez.Bu gun o kadının adına hesap acan yarın daha gencının guzelının adına hesap acar?Baskasının fotografını kaydedemezsınız!Otesı yok.
Acacak devılım hanfendı
Sözlerinize dıkkat edın
Ben pısmanım dedıkce hakarete varan sözler sarf edıyorsunuz
Hata yaptım daha otesı varmı
Yorum yaparken daha dıkkatlı kırıcı olmadan yazarsanız sevınırım

Ay bıde cocuklar okuyo
Hanımefendıye bı ehlıyette cocuk ıcın lutfen.
Cocuklar bılıyo derken saks yollu vasladı zaten
Ayrıntılı bılmıyorlar
Esımde yanıma gelınce gulerek
Şapsal sen oldugunu bılıyordum dıye
Okadarı a sahıt oldular
Bırde esımın bı kac komık yazısına
Bırakında cocuklarımı bendusuneyım
Annelogome laf edemzsınız haddınızo bılın

Suphelense odaniza gelir kontrol ederdi. Sonucta esinizin o kapasitesi varmis, ogrenmis oldunuz. Kirilan guveni geri nasil tamir edecek ki? Icinize o supheyi soktu bir kere.
Doktorum demusti ki: Sut cok yiyerek olmaz, bol su ve sıvı gidalarla olur. Basenlere hamile iken biriken yaglar sut yapimi icindir. O yaglar sute donusur. Cocuk emdikce yaglar sute donusur. Sutum olsun diye cok yersen kilo alirsin. Bol su tuket demisti.

Benim gönlümü niye yapasınız ya? Tam olarak ne alakası var anlamadım. Buradaki mesele milletin gönlünü yapıp yapmamak değil, sizin yaptığınız; davranışın yanlışlığını bile bile çocuklarınızı da buna şahit etmeniz. Arkadaşınızın fotoğraflarını rızası dışında kullanmanız da cabası.
Ya kocanız sizin olduğunuzu anlamasaydı ve kadının adı çıksaydı? Nasıl savunacaktınız kendinizi?
Algıda seçicilik diye söylediğiniz de en az 3 4 mesaj yanlız. Kaldı ki bu önemli değil. Aldatılmayı Angelina Jolie olsam da diyerek yine aldatılana indirgiyorsunuz bilinçaltınızda. Değindiğim nokta başka, söylediğiniz başka.

Yoo siz hep aynı seylerı yazdıgımdan bahsetmıssınız üstelık ammada abartmıssınız ben gıdıp orda burda su kadın soyle boyle demedım kı kadının adı cıksın
Yorumlara gore acıklama yaptım
Aldatılana nıye ındırgeyım
Aldatılsam hatam yok o ona mahsus dıyorum
Ne alaka özgüvenım tawan bı sekılde asla aldatılmammı yazsaydım
Siz bana yuklenmek ıcın ne yazacagınızo sasırmısdınız bence
Kı hatasızım bıle demıyorum
Dahane yapmamı beklıyorsunuz

Çocuklara yazık valla
Ben cocukarım herseye sahıt olmadı dedıkce sız cocuklarımdan vuruyorsunuz hep
Şaka yollu oldugu ıcın bı kac yazısı gorduler babasını sadce sankı bastan sona onlarla okuyup cvpladım gıbı akse ettıriyorsunuz
Ustelık 17 yasında kızm
En yakın arkadasım arada ıkı mesaja baktı güldü babam herseyın farkında dedı gectı
Kızım unuttu
Sız hala benı ordan vurmaya calısıyorsunuz
Kırıcı olmayın lutfen

Evet haklısınız
Ama uzatıp dewam etme kapasıtesı de war
Yalan yere yemın etmez
Cok yemın ettı kendınden emın bi şekılde
Bılmıyorum ıkılemdeyım
Sut olayına gelınce işte sadece su dahı ıcınce sut olur ama cok acıkıyorum bildiginız gibi degıl ıkı saat yemrk yemesem sankı gun boyu ac gıbı hıssedıyorum yawas yawas toparlandım
Bu ara ufak ufak azaltmaya basladım oğunlerımı
Verdiginiz bılgııcın tesekkurler

Allah sizin gibilerden fotoğraflarımız,bilgilerimizi, şahsımıza ait şeyleri korusun inşallah. Çok ayıp cidden.
Kanunlar var da işte.
Tamam sizsiniz. Açıklamakla uğraşasım hiç yok.

Kımseye kızmadım kı ama bazı arkadaslar hakaret içerikli yazdıkları ıcın kırıldım
Hıcbır amaca hızmet etmedıgını bılıyorum
Sadece esımı denemek ıstedım
Eklemz dıye dusundum ılk silsede ıkıncı dawette ekledi
Kendıme de kızıyorum keske kalkısmasaydım hıc dıye ama
Yorumlar anneligime kadar gelnce kırıldım acıkcası
Hepımiz ınsanız hata yapabılırız kı yaptıgım hata dedıkce bazı arkadaslar abartılı sekılde ustume geldıler
Belkı sız aynı hatayı yapmazdınız emınım ama lutfen empatı yapın yapsaydım ne olurdu dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…