Çok Kötu Durumdayım Deliricem

lall_86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2007
74
0
Ekimde düğünüm var bır miktar borca girdık nişanlımın işlerı bozuldu 1 hafta oldu işten çıkalı iş bulamassa dıye çok korkuyorum mesleği desinatör tasarımcı ne yapıcam ben düğün arifesı kızlar senağlamasenağlama

canım ya dur bakalım uzulme..allah elbette bır çıkış yolu verecektır.mutlaka bulur bir iş. elinde ne guzel mesleğıde varmış.hem ramazan ayındayız dua et bol bol.aileler maddı anlamda yardımcı olamazlarmı, sen çalışıyormusun..

Allah bir kapıyı kapatır diğerini açarmış böylesine mukaddes bir olayın arifesinde dileğim size gümüş kapının kapatılmış altın kapının açılması olur.Allah 'tan ümidi asla kesmemeliyiz bu bizim imanımızın göstergesi bunu elbette siz de biliyorsunuz ama teselli değil bunlar gerçeklerdir ve de size tavsiyem en yakın sürede hacet namazı kılın ve bu isteğiniz en yakın sürede size nasip olcaktır inşallah ben denedim ve gerçekleşti ve ben bizzat yaşadım umarım sizi çok iyi günler bekliyordur sevgiyle kalın ve umudunuzu hiçbir zaman yitirmeyin ...mutlu günler...a.s.

canımya tamda dgun arefesı aksılık olmuş...
ısallah bır ıs bulur su mubarek gunler hurmetınede sende uzulmessın
ve borclarınızı rahat odersınız.
.hersey yoluna gırer ısallah

pinkçim ben şuan hastayım namaz kılamıyorum bol bol tesbih çekıyorum bıtınce hemen zaten yasın okucam hacet namazı nasıl kılınıyo

pinkçim ben şuan hastayım namaz kılamıyorum bol bol tesbih çekıyorum bıtınce hemen zaten yasın okucam hacet namazı nasıl kılınıyo

Bir arkadaş da sormuş aynı soruyu ona yazdığım cevabı sana da akratmak istiyorum izninle...
YUSUF TAVASLI ( HATTAT TAVASLI YAYINLARI ) kitabı var onu satın al canım elinde bulunsun hem alınca içinde 47. sayfada HACET DUASI var.Hacet namazını kıldıktan sonra bu duayı okuyorsun ve dileğini belirtiyorsun ve ben yaptım bir aya kalmaz diye dua etmiştim ve nerdeyse imkansız gibi görünse de 1 aya kalmadan çok çok güzel bir iş bulmuş ve çok şükür bütün sıkıntılarım gitmişti.Denememi kesinlikle tavsiye ediyorum .Allah 'ın izniyle dileğinin yerine geleceğine inanıyorum sen yeterki tüm kalbinle Allah 'a sığın sevgiyle kal.Bu arada inşallah güzel haberleri gelir ve benle paylaşırsan ve vesile olursam ne mutlu bana

Allah yardımcınız ollsunn :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:şutarafagitti

Allah yuva kuranın yardımcısıdır.
Nişanlınıza destek olun.
Sağlığınız yerinde çok şükür.
İş bugün olmassa yarın muhakkak bulunur.
Sevgiler...

yuva yapana allah yardım eder bak görüceksin canım.. aşılmayacak zorluklar vermesin allah.. sıkma canını,, herşey bir bakmışsın ki yoluna girmiş.. allah bir yastıkta kocatsın...

Evlenenle ev alana Allah yardım edermiş. Şu mübarek ayda bol bol dua edin.
Herşeyin yoluna gireceğine eminim.

canım benim öncelikle çok tatlısın
üzülme kuzum inan bana birçoğumuz senden çok daha kötü durumda evlendik
mevla ne eylerse güzel eyler,

saglık olsun ama zor durum canım senini işin varsa onla idare et bakalım aileden destek gelirbiraz d aolmadı birazcık ertelersniz olmaz mı?

Kızlar desteklerınız için çok teşekkür ederım dun bır görüşmeye gitti görüşmeye gittiği yerden bugun tekrar çağırdılar araya bır tanıdık sokmuşlar ama bugun bellı alınıp alınmayacağı olcak bana dua edın

hayırlısıdır belki , Allah bir kapıyı kapatırsa diğer kapıyı açar, evlenenlere de yardım eder..ümitsizliğe kapılmayı dua edin..

Kızlar nişanlım iş buldu Allahıma şükürler olsun çok mutluyum üstumden buyun bır yuk kalktı

Allah yardımcıınız olsıun düğün öncesi aksilik olmus en kısa zamanda iş bulur insallah nşanlınız mesleği çok iyi en kısa zamanda bulacaktır bol bol dua din Allah yardımcınız olsun.

böle yazmıstım ki iş bulmus nişanlınız .güzel bir haber güzel güzel düğününüzü de yaparsınız insallah.yeni işi hayırlı olsun.

yüce rabbim yardımcınız olsun tüm arkadaşlarımızın duarı kabul olur inş. bu hayırlı gün ve gecelerde
arkadaşlarının dediği gibi ümidinizi kesmeyin lütfen..hayırlı kapılar açılacaktır bu hayırlı gün ve gecelerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…