çok korkuyorum hamile olmayım

inşallah yaaaaa inşallaaaaaaaah hamıle olmayım yaaa bilmiyorumkismile

evet canim...çok kafana taktigindan dolayi adetin gecikmiç olabilir bugun yarin adet olursun...ben 7 yildir ugra$iyorum yani sen bu $ekilde hamile kalirsan bilemicim fisfisfis
ama dedigim gibi bence hamile degilsindir yerimseniben

öyle olmazsın hamile merak etme
sen korkudan adetin geçti sanıosundur
bukadar telaş korku panik gecikmeyen adeti bile geciktirr de

buarada senin sevgili sevgilin napıo
umrunda mı senin sıkıntıların
o atlarsa bi daha bence it kaç bişi yap
o ne öyle ya elle yanında yapmalar falan

soyledım ona bı ya ben hamılemıyım yoksa dedım dun sacmalama dedı oyle hamılemı olunurmuş dedı içine boşalmadımkı dedı bende bısey demedım

vay be ugrasan arkadaslarda var anormallık yada senın gıbılerde böyle hamıle kalırsan diğer arkadaslarada anlattda onlarda ugrasmasn bu kadarkaydirigubbakcemile3

vay be ugrasan arkadaslarda var anormallık yada senın gıbılerde böyle hamıle kalırsan diğer arkadaslarada anlattda onlarda ugrasmasn bu kadarkaydirigubbakcemile3

öyle deme ama Allah ısteyene nasıp etsin inşallah...

inşallah degılımdır

kızlar sabah test yaptım negatıf cıktızemuszemus

bıde boyle kahverengı kahverengı olmuşum adet sankı ama ben hıc boyle olmamkı bunu goruncede korkmadım degıl yanı hanı bebek yerlesırken boyle akıntın olurmuş ya

hala var içimde sıkıntı yarın kan testi yaptırıyım bı oh diyim

bnce hic kan testi felan yaptirma regl oluyorsun iste zaten testte negatif cikmis bi de bi birliktelik dahi yok hamile kalmis olma ihtimalin cok zor..

bence sizi ilgilendirmez bunlar cevap verip yardımcı olcaksanız olun sorgulamaz sizin haddiniz değildir . günahıda derdi tasasıda kendisinindir..lmaz:

fikir soruyorsa böyleside bi fikirdir bir dahakine düşünür yapmaz en azından ne rahat bi millet olmuşz yaa gayr-i meşru ilişki adı üstünde haram! haram! hamile olsa nolcak gidip çocuğu aldıracak cinayet değil mi çocuk aldırmak ha karşında duran sapa sağlam birini öldürmüşün ha anne rahmine düşümüş masum bi yavruyu
yazık değilmi baska şeyler düşünmen gerekirken hamile olup olmadığını düşünüyorsun Allah ıslah etsin

canım çokk düşük bir iihtimal:Saruboceq: senin bu dediigin ama bizimde hamile kalmamız çok düşük ihtimal.Allah ol derse oluyor işte.dünyada bunun kanıtı çok.bize vermiyerek sanada zordakal yaptıgın nünah çek diyerek imtihan ediyor.Allah rabbim dahada müşkül durumda bırakmasın seni.kolay gelsin.

bunun günah olup olmadığını söylemek size düşmüyor bence allah ile kul arasına girmek en büyük günahlardan biridir, ben de aynı dertten muzdaribim milletin rahat olup olmaması değil sizi sadece kendi aileniz ilgilendirsin lütfen. Söylediklerimi kötü olarak düşünmeyin ancak kendi değerlerinizi başka insanlara dayatmaya hakkınız yok, bu sizi dar görüşlü gösterir.:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…