çok korkuyorum hamile olmayım

bunun günah olup olmadığını söylemek size düşmüyor bence allah ile kul arasına girmek en büyük günahlardan biridir, ben de aynı dertten muzdaribim milletin rahat olup olmaması değil sizi sadece kendi aileniz ilgilendirsin lütfen. Söylediklerimi kötü olarak düşünmeyin ancak kendi değerlerinizi başka insanlara dayatmaya hakkınız yok, bu sizi dar görüşlü gösterir.:1closedeyes:

siz bir cinayete gidecek yola kadar evet diyorsanız sizin gibi canilere diyecek birşeyim yok
ama şuvar ben bir müslümanım müslüman müslüman kardeşini uyarmakla mükelleftir bunun için günahı söylemek bana düşüyor
dinde bence diye bişey yoktur ve bu kesinlikle Allah ile kul arasına girmek değildir en büyük günahlardan da bahsetmişken zina 7 kebair yani en büyük günahlardandır ve 7 kebairde Allah ve kul arasına girmek diye bişey yoktur
sizde bu dertten muzdaripseniz Allah yardımcınız olsun benim ailem beni ilgilendiriyor ilgileniyorum ama kaderini ben çizemem ben sadece üzrime düşeni yaparım ve bizim için kendi ailen veya din kardeşin arasında bi ayrım yoktur olamaz ve bu değer yalnız benim değil islamiyet bir bana gelmedi kimliğinizin arka yüzüne bi bakarsanız sizde bu değer içinde olduğunuzu fark edeceksiniz veee islam dinini eleştirmeye kalkmayın üzülen siz olursunuz! ben şahsi fikrimden bahsetmiyorum kalbi katılaşmış insanlara cvp yazmak faydasızdır nasıl biliyorsanız öyle davranın zararda faydada size ben vazifemi yaptım ikna olmak isteyene vereceğim yanıt çok istemeyenlerede .....

burası bunun tartışılacağı ortam değil lütfen uzatmayın

Son düzenleme:
ay neden her birlikte oldum diyene aynı tepkiler veriliyor herkesin özel hayatı istediğini yapar pişman değilse mutlu olduysa kime ne. allahım ya cidden bazen anlamıyorum sizleri ne var sevmiş birlikte olmuş aferim iyi yapmışsın arkandayım korkma hamile falanda değilsindir

korkuyosan yapmıcaksın böyle şeyler oluyo tabiki bakireyken hamile insan nasıl bu riske girdin şaşırdım:1no2:

X