çok korkuyorum hamile olmayım

canım aynen sana katılıyorum ne ayıp şeyler bunlar fırsatçılık resmen biri sana çaresziliğini anlatıyor akıl danışıyor hoşuna gitmiyorsa yaptığı hiç konuşma ama kesinlikle ahkam kesme bu çok ayıp bir şey kimse kimsenin hayatına karışamaz

sağolun canlarımsenağlamasenağlama

o arkadaşta haklı ne diyimki ama kızmasın valla çok kotu hıssedıyorum hamıleyım dıye ödüm kopuyo yarın sabah yapcam ıdrar testını pazartesıde kan testı yaptırcam Allahım nolur olmayım
ıcıme girmedı yanımda bosaldı ama ıc camasırıma bulasırda içime kaçarsa diye korkum ustunede gecikince böyle işteeee mafoldumben

aydolu arkadaşım elbette kimse senin doğrularını değitiremez ama birinin açığını aramak ayıbını yüzüne vurmak (ayrıca bence ayıp olan bir durum yok ortada) ahlaken doğru değildir.bizim seni sorgulamamızın nedenine gelince ise beğenmediğin yada tasvip etmedğin bir konuda bir insanı rencide edecek tarzda konuşmak.çok basit bunlar ellenmi bakireler bu ne demek.sana şunu söyleyeyim insanın istemediği ot burnunun dibinde bitermiş ilerde umarım yaşamazlar ama çoluk çocuğun aynı durumları yaşıyabilir kimseyi kınama

ben onu sorguladımsa sizde beni sorgulaşmışsınız buda garip bi çelişki. ayrıca hergün çıkıp birileri çok normalmiş gibi bunlardan bahsettiğinde emin olunuzki biraz daha normalleşiyor toplumun gözünde tüm bu olanlar. hiç kimse bana yapılanların doğru olduğunu ve özgürlükle ilgili olduğunu söyleme cahilliğinde bulunmasın lütfen. zira sokaklar ve çocuk yuvaları bu özgürlüğün tohumları ile dolu bu ülkede. taktir edeceğiniz konular size kalmış ancak neyi ahlaksızca bulacağımada bırakın ben karar vereyim...

sorgulayan birini sorgularım tabi normal olarak ama ben sizin yasadıgınız hayatı sorgulamam olayda bu zaten..ben size bu dogrudur veya yanlıstır demem sizde sorulan soruya cevap verirseniz boyle bir ortam olmazdı zaten..evet herkes kendi ozel hayatıyla yasadıgı seylerde ozgurdur napıcaksınız herkesin evine kamera yerlestirip insanları denetleyecekmisiniz:) burda iki insan birseyler yasamıs hayatlarında birileri varken yapmamıslar bunu o yuzden bunu ahlaksızlık olarak nitelendirmek bile bana gore cok yanlısdır..eger cok ahlaksız bir konuysa bu fazla bulunmayın derim ahlakınız bozulmasın:)

sorgulayan birini sorgularım tabi normal olarak ama ben sizin yasadıgınız hayatı sorgulamam olayda bu zaten..ben size bu dogrudur veya yanlıstır demem sizde sorulan soruya cevap verirseniz boyle bir ortam olmazdı zaten..evet herkes kendi ozel hayatıyla yasadıgı seylerde ozgurdur napıcaksınız herkesin evine kamera yerlestirip insanları denetleyecekmisiniz:) burda iki insan birseyler yasamıs hayatlarında birileri varken yapmamıslar bunu o yuzden bunu ahlaksızlık olarak nitelendirmek bile bana gore cok yanlısdır..eger cok ahlaksız bir konuysa bu fazla bulunmayın derim ahlakınız bozulmasın:)

evet ya arkadaşın ahlakı bozulmasın :)))

aydolu arkadaşım elbette kimse senin doğrularını değitiremez ama birinin açığını aramak ayıbını yüzüne vurmak (ayrıca bence ayıp olan bir durum yok ortada) ahlaken doğru değildir.bizim seni sorgulamamızın nedenine gelince ise beğenmediğin yada tasvip etmedğin bir konuda bir insanı rencide edecek tarzda konuşmak.çok basit bunlar ellenmi bakireler bu ne demek.sana şunu söyleyeyim insanın istemediği ot burnunun dibinde bitermiş ilerde umarım yaşamazlar ama çoluk çocuğun aynı durumları yaşıyabilir kimseyi kınama

tüm tepkilerimin sebebide bu zaten. bende anneyim. ve bunu yaşayanda elbette bir annenin kuzusu. kızıyorum çünkü böle sorumsuzca yazık ediyorlar gencecik bedenlerine geleceklerine ve dahası kendilerine saygılarına. şimdi o kızımız aklında gayrimeşru bir bebek korkusunu taşımaktansa keşke huzur içinde olabilseydi evinde. belki kızmalı birileri diyorum. belkide tepkisiz kalındıkça çoğalıyor bu duırumlar. tüm sözlerim yanlızca bundandır.

hamile kalacağını sanmıyorum canım stres yapma daha fazla ......:hulya:bundan gecikiyo bence kaç yıllık evliyim hapımı almadığım zamanlar oldu ,unuttuğum oldu bir kere bile denk gelmedi hamilelik kazarada olsakaydirigubbakcemile bukadar kolay olucanı sanmam.........inşallahta yoktur bu durumda zaten......kendini yıpratma artık hamile kaldıysan mecbur çaresine bakacaksın artık kendine göre uygun şekilde ama değilsende canım bidaha böyle bişey olacak olursa tedbirini alın baksana haline ,telaşına ...kafamçokkarıştıparçalıyosun resmen kendini ....korunursanız sorun kalmaz en azından ...ama genede yapma derim ben haddim olmayarak ..a.s...

evet yaaa korunmak degılde hanı ılıskıye gırmedıkkı o salak dayanamıyorum dıye ustume atladı:2:

3 senedır bırlıkteyız..

hanı ıcıme gırmedı bıle surtunmede yok elıyle oyle işte hanı boşaldı :kedi::kedi:

ıc camasırıma geldıde hamılemıyım dıye korkuyorum bende işte

hiiiiiç gecıkmezdim ben cunku

evet yaaa korunmak degılde hanı ılıskıye gırmedıkkı o salak dayanamıyorum dıye ustume atladı:2:

3 senedır bırlıkteyız..

hanı ıcıme gırmedı bıle surtunmede yok elıyle oyle işte hanı boşaldı :kedi::kedi:

ıc camasırıma geldıde hamılemıyım dıye korkuyorum bende işte

hiiiiiç gecıkmezdim ben cunku

korkacak bişey yok canım içini ferah tut olmadı test yaptır kanda kurtul şüphedenCADIARZUama bence hamile değilsinnnnnnnnnna.s.

arkadaşım biraz önce sen değilmiydin adetim geçtimi bilmiyorum tam olarak kestiremiyorum diyen bu ne yaman çelişki şimdide birgün bile geçmezdi diyorsun boşuna korkma eğer kendinden eminsen bu şekilde kalamazsın tabi dediğin şekilde ise.........

korkacak bişey yok canım içini ferah tut olmadı test yaptır kanda kurtul şüphedenCADIARZUama bence hamile değilsinnnnnnnnnna.s.

sagol canım yaaaaa inşallah dedıgın gıbı olur salı gunu kesın sonuç eyvahedigeldismile

saglık ocagında yaptırcam kan testını yanlıslık olmaz demı sonucta

sagol canım yaaaaa inşallah dedıgın gıbı olur salı gunu kesın sonuç eyvahedigeldismile

saglık ocagında yaptırcam kan testını yanlıslık olmaz demı sonucta

kan testinde yanlışlık olmaz canım .....için rahat eder hem en önemlisi oboshayallersmile kaç gün sürdüki adetin?ilk başladığı günkü tarih önemli ....

kan testinde yanlışlık olmaz canım .....için rahat eder hem en önemlisi oboshayallersmile kaç gün sürdüki adetin?ilk başladığı günkü tarih önemli ....

normalde 5 6 gun surer benım adetım 19 yada 20sınde başlamış olur o zaman

hıc aklıma bıle gelmıyodu boyle bı ıhtımal ıkı gun once benımkı hastamısın dıye sordu bende yok daha olmadım dedım oda şakasına hamılemısın yoksa dıyınce aha dedım sardı benı bı telaş gecelerı uyuyamıyorum yaaaaaamafoldumben

normalde 5 6 gun surer benım adetım 19 yada 20sınde başlamış olur o zaman

hıc aklıma bıle gelmıyodu boyle bı ıhtımal ıkı gun once benımkı hastamısın dıye sordu bende yok daha olmadım dedım oda şakasına hamılemısın yoksa dıyınce aha dedım sardı benı bı telaş gecelerı uyuyamıyorum yaaaaaamafoldumben

canım 2-3 kadar geçmiş çok değil strestendir ...

Bence stresten dolayi adetin gecikmi$tir...bu sana ders olsun birdaha boyle bir$ey yapmazsin umarim...bo$yere keyfini huzurunu kacirdin :umursamaz:
oyle iç çama$irina degmesiyle olacak bir$ey degil sürtünmede olmami$ zaten yerimseniben

bana geckme var gıbı gelmedı acıkcası oncekı ayın 25 ınde bıttı ıse 20 si ya da 19 unda regl olmussundur tahmınen
bugun de ayın 19 u yuksek ıhtımalle bugun yarın regl olursun dıcem ama sımdı kafaya taktın ya o yuzden gecıkme olur olursa, henuz gecıkmen yok yanı.

Bence stresten dolayi adetin gecikmi$tir...bu sana ders olsun birdaha boyle bir$ey yapmazsin umarim...bo$yere keyfini huzurunu kacirdin :umursamaz:
oyle iç çama$irina degmesiyle olacak bir$ey degil sürtünmede olmami$ zaten yerimseniben

sagol sagol sagol canım ınanın rahatlatıyosunuz ıcımı bı daha asla zaten sürtünme dedıgın nası oluyo hanı bosalırkenmı sürtünme dıyosunbilmiyorumkismile

ay yok elıyle boşaldıda hanı ne bılım iç çamaşırım hanı sıyrılırda bosalırken gelırse yada ne bılım ıc camasırımda kalırda ıcıme gıderse dıyebilmiyorumkismile

X