çok korkuyorum bakar mısınız :((

_birtane_

olacak olacak
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
1.084
0
40
bir kaç hafta önce sol taraf kasığımda (ama üst taraflarda)beze olduğunu farkettim.fındık kadar falan sert.biliyorum kızacaksınız ama hala hiç kimseye söylemedim.:1ninca:

sizce ne olabilir.çok korkuyorum.geçen ay üşütmüştüm ondan olabilir mi.eğer doktora gidersem kötü birşey çıkacak diye içim içimi yiyor:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

için içini hiç yemesin canım bir an önce doktoruna git. bekleyerek kendini üzüyosun. hem belki okadar ciddiye alınacak birşey yoktur...
bu arada ağrın falan oluyor mu?

için içini hiç yemesin canım bir an önce doktoruna git. bekleyerek kendini üzüyosun. hem belki okadar ciddiye alınacak birşey yoktur...
bu arada ağrın falan oluyor mu?

inşallah yoktur.yok hayır ağrım yok.varlığını dokunup bastırınca hisediyorum:çok üzgünüm:
ben hiç jinekoloğa da gitmedim.yani sadece düğünden önce doğum kontrolü danışmak için gitmiştim.yani bilemiyorum işte korkuyorum çok:a015:

mutlaka doktora git arkadaşım.her beze tabiki kötü değildir.arkadaşımın koltukaltında vardı hemen gitti yağ bezesiymiş.en azından içi rahat etti.senin koltukaltı ya da kulak arkalarında da varmı elinle kontrol ettin mi.belkide sivilce tarzı birşeydir de uç yapmamıştır.

mutlaka doktora git arkadaşım.her beze tabiki kötü değildir.arkadaşımın koltukaltında vardı hemen gitti yağ bezesiymiş.en azından içi rahat etti.senin koltukaltı ya da kulak arkalarında da varmı elinle kontrol ettin mi.belkide sivilce tarzı birşeydir de uç yapmamıştır.

yok başka bi yerimde yok.:çok üzgünüm:
peki jinekoloja mı gitmem lazım yoksa genel cerrahiye mi:a015:

yağ bezesi olabilir bence en kısa zamanda jinekoloğa git hayatım aksatma sakın

narencim merhaba beni hatırladınmı bu ay hamiş kalmak isteyenlerin listesini yapıyordum engellendim neyse seninle benim adet günlerimiz aynı bakalım bu ay sevinebilecekmiyiz gelişmelerden haberdar olmak isterim eğer sende istersen tabi sen ilk çocuğunamı hamile kalmak istiyorsun yoksa başka çocuk varmı benim bir kızım var 2 yaşında şimdi ise ikinciye niyetlendim umarım allah nasip ader sanada banada isteyen herkesede ....!!!!

canım goruınce cok sasırdım aynen bndede sol kasıgımda yag bezesı gıbı bısey var bende dokununca anlıoyorum bende doktora gıtcem ınsallah kotu cıkmaz ....

X