Çok korkuttun beni annem :(

Sardunya_Zakkum sen varyabana ilaçgibi geldin bitanem şu yazılarını okuyunca nasıl rahatlıyorum bilemessin, şunu söylim annemin şeker hastalığ ıilerlemiş değil yani yakın bi akrabamızla gitmilşlerdi doktora ona iğne yani ünsilin vermişler annemeyse ilaç verişler bugünde ben götürcem ben herşeyi söylicem doktora yanında bende giricem tontişimin.. şuan kendisi içerde tv izliyor ben bir yandan sizin yazılarınızı okuyorum bilgilenmek için diğer yandansa hazırlanıyorum

cnım benim ağzı nbal yesin çok teşekkür ederimm yanımda olduğunuzu bilmek benimle bu korkumu paylaşmanız beni sakinleştirmeniz inanın beni çok mutlu ediyor evde şuan annemle tekim bu yüzden onada belli edemiyorum yanında şenşakrakım üzülmesin diye burda sizlerle paylaşıyorum işte tüm korkumu, şimdi biz bugün yani birazdan gidicez bakırköy osmaniye ssk'ya önce dahiliye ardından nöroloji, dahiliye büyük bir ihtimal kan ve idrar tahlili ister onlarıda kesin yarın sabah yaptırabilriiz, nörolojiyse film ister mr isterlerse ancak 1 ay sonrasına randevu veriliyor diye duydum bu doğrumudur?

tatlım çok sevindim seni rahatlattığıma...ama emin ol rahatlatmak amaçlı olsa da hepsi gerçek...:teselli:

canikom şeker hastalığı hakkın da uzman sayılabilirim hele sen anneciğinle doktora git bak ben sana ne tavsiyeler de bulunacağım yerimseniben

malesef bitanem ssk ların durumu malum. ama sağlık ocağından da bi sevk almayı ihmal etme. artık sevksiz bakım yok diye biliyorum. ayrıca korkmanı anlıyorum en azından evlat olarak bu kadar endişe duymamızda normal ama biliyorum ki Allahın izni ile hiç bişeycikler çıkmayacak. dularım seninle Rabbim şifa versin:Saruboceq:

canım kuşum yavri kelebeem haber ver bize doktordan gelince olar mı?
merak ediyorum dua edicem annen için.

şuan ezan okunuyor rabbim şu ezanların yüzü suyu hurmetine anneciğimde hiç birşey çıkmasın ufak bi ilaç tedavisi olsun onada razıyım ama ne olur kalıc ıbir hasar olmasın ne olur allahım

belinay, mr isterlerse eğer aklında olsun, anlaşmalı özel görüntüleme merkezleri ya da kızılay tıp merkezlerinde fazla sıra olmuyor.bazı ssk hastanelerinde daha hızlı oluyor mesela göztepe skk da 1 hafta sonraya veriyorlardı geçen sene.

canımsın, fakat hastanede mr varsa anlaşmalı kuruma yollamıyorlar:1no2:

benim gözlerim yaşardı ailenizdeki sevgiyi hissettim resmen.allah sizi birbirinize bağışlasın.

Bitanem Çok Geçmiş Olsun Ya.. :1hug:

canım benim çok teşekkür ederim yaaa hastanenin karşısında görüntüleme merkezi var oraya giderim olmadı ordan randevu alırım

ben sin hakkınızı nasıl ödicem yaa yanımdasınız bana fikirler veriyorsunuz taa ordan bana yardımcı oluyorsunuz yüreklerinizi açıyorsunuz çok çok teşekkür ederim size

ben sin hakkınızı nasıl ödicem yaa yanımdasınız bana fikirler veriyorsunuz taa ordan bana yardımcı oluyorsunuz yüreklerinizi açıyorsunuz çok çok teşekkür ederim size

birimiz hepimiz hepimiz birimiz içinkaydirigubbakcemile5Şeniza.s.

ablamda telde arayıp duruyor aman belinay sakın geç kalmayın aksatmayın diye erak etme ablam be götürcem korkma hatta yürütmicem taksiye bindircem dedim.. Canımbenim yaa önceden bilettlerini almışlardı ve okullada görüşmüşlerdi eniştem için belge alıcaklar eniştem mali müşavirlik sınavına giriek ve mezun olduğu üniversiteden belge alması gerekti onlarda dün gece 7 de yola çıktılar şuan afyondalar 3'de tekrar dönücekler aklı fikri bizde arayıp duruyorlar sürekli bilgi alıyorlar babam desen caamide çay ocağına ortak oldu orda çalışyor gazeteden emekli olduktan sonra uzun bir süre evdeydi dinlendi ama şuan son 5 aydır caamide hem 5 vakit namazını hiç aksatmadan rahatlıkla kılıyor hemde bir uğraş çıktı onun için... Ablamda evlendikten sonra şu 5 aydır iyi oldu onun için çünkü kızlarına çok düşkün bir babam var biraz onada koydu ablamın evden gidişi emeklide çalışmıyorduda şimdi bir uğraş çıktı onada

iyi haberlerini alalım da canım.
önemli olan bu.
biz ne yaptık ki senin çabalamanın yanında?

Kızlar ben geldim ancak geldim çünkü hastaneden çıkınca anneme istanbul turu yaptırdım kafasını dağıtması için geldim ve hemen benden haber bekleyen sizlere yazıyorum...evet kızlar çıktık gittik saat1.30 gibi hastaneye,hemen bankodan kayıt yaptırdım önce dahiliyeye girdik çok şeker bir bayandı gençti annemin şeker ve kolestrol ölçülerini istedik yeniden tahlil verdi annem bu arada şikayetinide anlattı ellerim uyuşuyor ve titiriyorum dedi şekeriniz düştüğünde olur teyzecim dedid oktorumuz ve kanla idrar tahlili istedi.. orda çıktık hemen diğer bölüme nörolojiye gittik kayıt yaptırdım ordaki doktorumuzda genç bir bayandı annem ve ben girdik içeri şikateyimizi anlattık kızım bende unutkanlık var ramazanda ve en sonda pazar günü kayboldum evimin yolunu bulamadım dedi başladı ağlamayasenağlama doktorda teyzecim ağlamayın dedi bana sordu neden ağlıyorki diye bende ilk kez başımıza böyle bişi geldi dedim oda üzüldü neyse doktor şekeriniz varmı dedi evet kızım dedi şekeriniz düştüyse ondan olabilir ani unutkanlıklar ama ben yinede tahlil isticem teyzecim tedbirimizi alalım dedi ve beyin tomografisi istedi sonrada psikolğa yönlendirdi.. hemen tahliller için alt kata indim yarın kan ve idrar tahlilimiz var 8'de sonra saat 10'da samatyada beyin filmi için tomografiye giricek annecim, kendisi bayramdan sonraya atmak istedi ama ben hayır yarın hallolucak bu dedim yarına aldım ranevuyu.. sonra hastanenin psikoloğuna gitik ne tesadüftürki oda genç bir bayandı kızlar nörolojideki doktor annem için psikologdan şu tahlilleri istemiş..
1)şahsiyet kişilik incemlemesi 2) nöropsikoloji (organisite) inceleme. 3)intektüel (zeka) inceleme Neyse psikoloğumuz randevu verdi yarın saat 9'a ama samatyada olmamız lazım film için annem bayramdan sonraya atmak istedi korktu bende doktara kaş işreti yaptım doktorda dediki teyzecim ben bayramdan sonra 1 hafta yokum dedi, bende dedimki nörolojideki doktorumuz bizden beyin tomografisi istedi dedim sonra size yönlendirdi dedim sizin vereceğiniz sonuçlarda önemli ona göre ilaç veya tedavi başlicak dimi dedim kesinlikle dedi oda.. ozaman biz perşembe gelelim uygunmudur dedim evet perşembe olabilir yazıyorum listeye sizi dedi ...
yani kızlar anlicağınız yarın önce bakırköy osmaniye ssk hastanesine saat 8'de aç karnına önce kan sonra idrar tahlili, ardından samatya ssk hastanesine geçip saat 10'da beyin tomografisi için bulunucaz aynı gün sonucu alabilirmisin beyin tomografisinin, sonra eve gelir yine osmaniye ssk'dan randevu alıcam perşembe için perşembe günüde annem psikologdayken ben idrar ve kan testi sonucunu alıcam, annem psikologdan çıkınca dahiliyeye gidip tahlil sonuçlarımızı göstericez ordan nörolojiye gidip beyin filmimizle pskioloğumuzun sonucunu göstericez...

mükemmel bir ilgi alaka...çok şaşırdım ve sizin adınıza çok sevindim tatlım

beyin tomogrofisinin hemen alınacağını sanmam...eğer çok özel bir durum yoksa şişli etfalden biz babamın 20 gün sonra alabilecektik...fakat babamı acilen yatırmak zorunda kalınca servis doktorumuz hemen aldırmıştı

bizde çok şaşırdık bugün canım çünkü osmaniye sskk'da böyle ilgi yoktu ama doktorlarımızgençve baynlardı çok ilgilendiler birde annem gibi şeker bir hanımı görünce mest oldular cidden annem hep kızım kızım diye yaklaştı doktorlaaa.s
Tatlım nörolojide bir bayan vardı hemen bilgilenmek için nerden çektirdiniz filminizi dedim samatyadan dedi hatta dedimki böyle tnel gibi bişeye soktular dimi dedim evet hiç gerilcek bişiyok dedi peki sonuçları nezaman aldınız dedim sabah gittik öğlen 4 gibide aldık sonuçları dedi bitanem bende o kadının yalancısıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…