Çok kilolu hamile kalan Ocak ve Şubat 2013 anneleri

Bu kadınların bu kilolarıyla derdi hiç bitmeyecek ama o kadar yiyipte kilo almayanlara gerçekten imreniyorum ben diyetteyiken hamile kalanlardanım bir 7 kilo fazlamla hamile kaldım 72 ile şuan 78 olmuşum geçen diyetisyenime gittim naptın diyo napayım dedim çok almışsın dedi moralim bozuldu 6.ay bitene kadar koruman lazım bu kiloyu dedi aksine de sanki hep açmişim gibi bişeyler yemek istiyorum ama frenliyorum kendimi yoksa başını alamıyacam ama işte nefsime tam olarak bir sahip olsam sorun kalmıyacakta işte o beni yeniyo zaman zaman

Merhaba herkese bende 95 ile hamile kaldım ilk 4 ay 5 kilo verdim şu anda 96 kiloyum ekmek yemiyorum aburcubur yemiyorum kızartma yemiyorum hazır içecek ve yiyeceklerden uzak duruyorum hamur işini çok severim evime sormuyorum makarna ve pirinç pilavı çok nadir yiyorum çünkü doktorum dikkat etmem gerektiğini söyledi umarım yavrularımız sağlıklı sihhatli eksiksiz noksansiz olur hayırlı uğurlu evlat olur Amin

Tatlım ben mle hamile kaldım umudunu kesme
canım ben de hamileyim pko var ama sana tavsiyem zayıfla öyle hamile kal ben şuan 76 ile hamile kaldım 9. haftadayım korkuyorum çok kilo alacam diye boyum uzun ama sağlık açısından ve kolay hamilelikte zayıf olmak çok iyi bir avantaj

Qminnn ve massallah iradene hayran kaldim. Hamilelikte bu kadar besinden uzak kalabiliyosan helal olsun sana

Bin massallah canım. .. gebeliğin nasil geciyor
Çok şükür iyi canım. Bu zamana kadar sıkıntısız atlattım. 7-8,hafta kaldı onu da atlatırsak kızımla sağ salim bizden mutlusu olmaz herhalde. Senin nasıl geçiyor? Cinsiyeti ne bebişinin?

Çok şükür iyi canım. Bu zamana kadar sıkıntısız atlattım. 7-8,hafta kaldı onu da atlatırsak kızımla sağ salim bizden mutlusu olmaz herhalde. Senin nasıl geçiyor? Cinsiyeti ne bebişinin?

Masallah :) benim de Allah bagislarsa kizim olacak. Ilk 3 ay biraz yiyeceklerden tiksinerek gecti ama sonrasinda yeme performansim geri döndü :)

bnmde boyum 68 76 ile hamile kaldım mide bulantısında iştahsızlıktan 4 kilo verdim 72 oldum biraz dikkat edersen verirsin şu an 74 oldum 18 haftalığım bnde 80le bitirmek istiyorum işi

bnmde boyum 68 76 ile hamile kaldım mide bulantısında iştahsızlıktan 4 kilo verdim 72 oldum biraz dikkat edersen verirsin şu an 74 oldum 18 haftalığım bnde 80le bitirmek istiyorum işi
canım ben de hiç bir şey yiyemiyorum ama kilom hala 76 şuan 9 haftalık belki ilerleyen günlerde veririm canım zaten canım bir şey istemiyor yemek için zorluyorum kendimi inşallah çok kilo almadan giderim doğuma hayırlısı olsun

pilav makarna ekmek az ye gerçekten çok farkediyor bol bol su içmeye bak

bn peynir süt yoğurt bulgur pilavı tüketiyorum napim aç kalmıyorum ve kilom arttıkça üzülüyorum doğum zorlaşırmı diye

bende pko'yum bu arada

dikkat etmemiz lazım

Merhaba kizlar malesef bende kilolu hamislerdenim 90 kiloyla hamile kaldim 1.75 boyum var 8+4 haftalik hamileyim seker ilaci kullaniyorum insilun direncinden dolayi hamile kalmadan oncede kullaniyodum doktorum devam et dedi tabiki pko da var erken mi bilmiyorum ama hic bir belirtim yok halsizlik disinda sizlere sorum su bi kac kisi sormus ama kimse cevap vermemis bende inanilmaz merak ediyorum karniniz nasil oldu ne zaman belirginlesmeye basladi ve anladiniz top gibi ne zaman oldu daha erken biliyorum ama merak iste cok uzun oldu kusura bakmayin kizlar

BOYUM 1.67 KİLOM 75 4.5 aylığım şu an ikizmi diye soruyolar üzülsemmi sevinsemmi bilemedim bn bu kdr çabuk çıkacağını düşünmemiştim normaldede göbeğim vardı ama bu başka resmen ileri doğru attı kendini hayırlısı olsun bundan snra daha artar yorgunlukluk uyku vs :) hayırlı olsun

Masallah Allah hayirli etsin hamisligini. Benim karnim 20li haftalarda cikti. Bu tamamen kisinin yapisiyla alakali.ic karnin cok ise karin gec cikiyor. Benim 20li haftalarda kendini belli etmisti.

Ya alınma ama ablana çok kızdım gerçekten. İnsan nasıl böyle moralini bozabilir, ne hakkı var ki. Neyse çok sevindim senin adına. Allah tamamına erdirsin ve sağlıkla kucağına al bebisini inşallah :)

merhaba arkadaşlar bende 76 ile hamile kaldım şuan 10 haftalık hamileyim 74 kiloya düştüm çok kusuyorum nide bulantısı da mahvetti beni doktor bebek sağlıklı diyor kilo vermem bebek sağlıklı olduktan sonra zayıflamam çok iyi inşallah sahlıklı beneklerimiz olur

Anneler catlaklariniz oldumu.ben kiloluydum ama hic yoktu simdi baya oldu çok üzülüyorum.oğluna değer ama sanirim tedavisi de yok oyuzdn istemeden üzülüyorum.Sizinkiler ne durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…