Çok kilolu hamile kalan Ocak ve Şubat 2013 anneleri

slm kizlar bende 82 kilo ile hamile kaldim su an 87 kiloyum ozellikle bisey yapmadim ama mide bulantim cok oldu cikarmadigim tek gida sut yogurt ve ayrandi kac kilo ile bitecek bilmiyorum hakkimizda hayirlsi

105le hamile kaldim su an 121im. Bakalim doguma kacla girocem. Boum da 1.85

Ne guzel canimm cok kilo almamissin benim halim ne olcak bilmiyorumm ben daha yeni ogrendiimm hamileligini doktora yarin gidicem ama kan degerlerine gore ikiz dedilerr halim.ne olcak bilmiyorum walla
Hayirli olsun insallah. Sıkıntı etme. Ben de tup bebekle hamile kalfim.sebepsiz infertilite idik. Insalah saglikli bir gebelik gecirip saglikla bebegini ya da beneklerini kucagina alabilirsin

bende 2. bebğime hamile olduğumu dün testle öğrendim. bugün sağlık ocağına kan verdim bakalım yarın alıcezzz sonuçları.. 10 gün geçti reglim ancaaa geçmiş 3 ay 6 8 10 gün gecikmeler olunca bu ayda hiiiiç kondurmamıştım açıkcası : ) inş. bu bebişimi kucağıma alabilmeyi nasip eder güzel allahım.. 94 kilo ile başlayan bir yolculuk.. bazı okuduklarım bana müthiş heyecan verdi umarım kilo veren ve sağlıklı bebişler dünyaya getiren mesaj sahiplerinden olurum : )

Okuduklarıma göre galiba benim çok kilom yok ama yinede korkuyorum 69 kiloyla hamile kaldım ucuncu ayım bitecek 70 kilo oldum bulantı çok yasamadım kusmalarımda olmadığı için kilo veremedim insulin direnci ve hipoglisemim var şuanda göbeğim 5 aylık gibi çok korkuyorum ilerde karnım dahada çıkacak diye korkutuyorlar yerinden kalkamıcaksın diyorlar ne yapacam bilmiyorum benimle ayni durumda olan var mı yada hamilelikte zayıflamanın yolunu bilen

bende 97 kiloyla hamile kaldım bu ikinci hamileliğim ilkinde 70 başlamış 89 la bitirmiştim veremedim kilomu.şuan kilomdan dolayı çok korkuyorum doktorum anca 6 kilo alma hakkın var dedi yürüyüş önerdi ama aşırı bi tembellik var antalyadayım hava çok sıcak kıpırdamak bile istemiyo insan.inşallah sağ salim doğururuz allah yardımcımız olsun
Galiba seninle ayni durumdayız bende 69 kıloyla hamile kaldım sen neden o kadar çok kılo aldın korktum şimdi ben kilomu nasıl koruyabilirim yada nasıl cok kilo almam tavsiyen var mi

X