Çok kilolu hamile kalan Ocak ve Şubat 2013 anneleri

su ve meyve yersen abur cubura midede yer aklmıyor zaten bolda süt yoğurt ye olur özellikle yoğurt çok önemli
süt içiyorumda yoğurt yemeklerde 2 kaşık falandı ama şimdi önemli dedin ya dikkat ederim bol bol yerim artık....) sağol tatlım... :)

Korkma o kdar canjm kiloluyuz diye daha çokkilo alacagğız diye belkiyor herks ben 33.haftadayım 4 kilo aldım toplamda önce bir mutlu haberi al da :)

Korkma o kdar canjm kiloluyuz diye daha çokkilo alacagğız diye belkiyor herks ben 33.haftadayım 4 kilo aldım toplamda önce bir mutlu haberi al da :)

Çok teşekkür ederim azonce idrar testi yaptım mutlu haber geldi ikincisinide pazar yapıcam ikiside koyu çıksın diye:) sonra kan testiii:)

Buarada maşallah yok gibi birsey aldığınız kilo ne güzel inşallah bende öyle olurum bunun üstüne de eklensin istemiyorum

Kızlar ben 5 hafta 2 günlük hamileyim 78.5 ile hamile kaldım çok korkuyorum kilo almaktan.97 kiloydum Kasım ayında diyet yaparken hamile kaldım. Insaallah kilo almam.

5 hafta 5 gunluk hamileyim. 80 kg ile hamile kaldim. Istahim hic yok. Bulantim ve midede yanma cok fazla.. Bakalim kac kilo alacagim. Ben de cok korkuyorum.

slm bende 85 le hamile kaldim 5-6 kilo vermişim sonrada almaya başladim 19+6 hamileyim. 82 kilodayım.. sanirim 90-100 arasi doğuma girecegim bilemiyorum.

Selamlar, öncelikle adım tuğba. 26 yaşımdayım. Belki 27 oldum:) iki buçuk yıl önce evlendik. Sekiz senelik ilişkimdi. Büyük aşkımdı yanı. Geçen sene bebek düşünmeye başladık. Ama hiç iyi haberi alamadık.
Sonrasında ise pko olduğumu ögrendim. Neredeyse bir yıl diaformin kullandım. Bir gram bile vermedim 116 116 saydım durdum.
Sonrasında progestan klomen derken en son Mayıs Ayında yumurta takibi yapıldı. Mayıs'ın birinde regl olmuştum. 14 Mayıs'a kadar gittim büyümemiş dedi doktorum. Öteki ay igne ile geliştireceğiz dedi. Adetin ikinci günü gel dedi.
Hep kendimi suçladım kilodan olmuyor diye. Hatta memlekete gittim bi hafta bu arada biraz yalnız kalmak icin. Ilaçlarımı atmadım hic birini hemde. Adet olmayı bekliyordum ki evime dönünce bir program var tl adet Günlerini hesaplayan uyarı geldi adetiniz 17 gün geçmiş. Bir sasırdım ama umutlanmadım.
Eczaneden bir test sldım yine tabi ki negatifti. Doktorumu aradım, adet getirici vereyim dedi. Sonra hatta bir gel emin olalım dedi. Dedim oruç tutuyorum saglık Ocağına gideyim. On ikiye gelirken saat kosa kosa gittim. Aile hekimi yokmus. Baska doktora sevk ettiler. Adam bu kiloyla hamile kalman cok zor diyip bir güzel ağlattı. Sınra da arsız arsız ben senin icin dedim kapı kapı gezip bebek arayacağına zayıfla o zaman hormonlar yerine gelir gibi bir seyler dedi.
Neyse Kanı verdim hemşire dört gibi internetten bakalirsin dedi. Saat ikide bi baktım ki hcg 17926:))))))
Hemen hastaneye gittik gec Döllenme dedi doktor altı haftalık olmus mercimeğim. Kalp atışlarını duyunca eşim neredeyse bayılıyordu inanılmaz bir sey. Ama kilom 120 olmuş o ayrı

Slm bende 85 civarlari hamile kaldim simdi 95 kiloyum 27 haftalık hamileyim umarim en fazla 100 ile doğuma girerim bu konuyu doktoruma hic sormadim tehlikeli sinirdamiyim diye .hamileliğinin başlarında doktorun diyet listesi verdi ama normalde diyet yapamiyorken hamileyken nasil yapim.ama artik son dönemece girdim artik dikkat etmem lazim

Ben de 106 le hamile kaldim. Su an 112 olmusum. Doguma ne olacam Allah bilir

merhaba arkadaşlar ben de kilolu hamile kalanlardanım 76 ile hamile kaldım şuan 8 haftalık hamilryim bulantı kusma çok gazla iştahım da yok ama çok korkuyorum çok kilo alacam diye 85 le falan doğuma girmek şstiyorum ama kısmet boyum uzun ondan biraz kurtarıyorum 1,68 ama yine de korkuyorum hayırlısı hepimiz için

Kuzum benim boyum 1.85 ve kilom 106 idi hamile kaldigimda :) yemene dikkat et insallah Allahin izniyle bir sey olmaz

ca
Kuzum benim boyum 1.85 ve kilom 106 idi hamile kaldigimda :) yemene dikkat et insallah Allahin izniyle bir sey olmaz
canım inşallah ya ben de pko var birden çok kilo aldım evlendiğimde 65tim hep zayıflayıp öyle hamile kalıyım dedim ama aylarca adet olamadım şiştim hamile kaldım beklemediğim anda elimden geldiği kadar dikkat edecem çok korkuyorum bir de çalışıyorum nasıl giderim işe diye endişeleniyorum canım senin bebek şuan kaç haftalık bir de ben normal doğum istiyorum ondan da çok istiyorum kilo almamayı:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…