çok kararsızım ve korkuyorum acill

. Görüşmeye gidince de diyecektim zaten eski sevgilisini unutmak için mi benimle ilgilendiğini soracaktim.
Canim sorsan ne diyecek? Evet onun icin diyecek hali yok. Bunu bu sekilde anlayamazsin. Zaten sevgilisi varken seni tersleyip, ayrilinca seni aramasi, apacik bir delil. Sadece sen kabullenmek istemiyorsun sevdigin icin. Ama uzulmek istemiyorsan, vazgec bu sevdadan.

Evet liseden beri sevdigim kişi..
Şu özgüven işini bi becerebilsem. Korkmasam titremesem panik olmasam filan.

Çok isterdim sapasağlam karşısında durmayı..
Bırak o titresin çok büyütme gözünde
Panik olacak bi şey olmadığını kabul et.
O güne kadar da çok düşünme kendine özen göster ,güven rahat ol :)

Ben katılmıyorum. Erkekler aşklarından ölmediği sürece 2 gün üzülüp 3. gün etraflarına bakınmaya başlıyorlar. Adam karaktersiz değil ortalama bir erkek:KK66:
Tamam iste. Ortalama erkeklerin hepsi karaktersiz zaten. Karakter olsa, zamaninda tersledigi kizi aramaz tekrar. Cherry seviyorum seni bebegim. Yorumlarina bayiliyorum. :KK60:

Canim sorsan ne diyecek? Evet onun icin diyecek hali yok. Bunu bu sekilde anlayamazsin. Zaten sevgilisi varken seni tersleyip, ayrilinca seni aramasi, apacik bir delil. Sadece sen kabullenmek istemiyorsun sevdigin icin. Ama uzulmek istemiyorsan, vazgec bu sevdadan.

Evet doğru.
Ama telefonda defalarca konuştuk bu konuyu yeter artık guvensizliginden kafanda kurduklarindan yoruldum diyor.
Senden sıkılmadım ama kafanda bir seyler kurup inanmandan sıkıldım dedi.
Sürekli seni kandırdığımı düşünüyorsun neden böyle bir şey yapayim dedi.

Bu yüzden ben de şans verdim.
Vazgecmeliyim belki haklisin..

Resimlerim vardi
Ama görmemiş zaten ayda yilda bir 5-10 dk online oluyordu.
Ben facei dondurdum whatsaptan foto yolladim.
Ama tanımadı.
Belkide o degisti.. belkide kisiligi sana itici gelcek..
Kendine guven ,barisik ol ..
Bende esimle tanistigimda 36 beden buyuk geliyordu, beline kadar sapsari saclarim vardi yani gosterisliydim simdi ise:KK45: beni bosasinmi? Tabiki ilk etapta gorunum onemli ama asil olan anlasmaktir. Bakimli ol ,guzel giyin tas gibi olurs

hehe ay çok tatlısın yazını okurken güldüm :d
ben olsam buluşurdum.. zira aylarca aşk acısı çekmişsin değer bir kez buluşmaya.

yalnız güvenli bir yerde buluşun.. biraz tekin değil gibi duruyor. hatırlamayacak kadar içki içip lisede okumasından dolayı..

ve ona belli etmeyin özgüvensiz olmadığınızı. yani o elektrik almam lazım moduna girmesin siz girin bu moda..

Belkide o degisti.. belkide kisiligi sana itici gelcek..
Kendine guven ,barisik ol ..
Bende esimle tanistigimda 36 beden buyuk geliyordu, beline kadar sapsari saclarim vardi yani gosterisliydim simdi ise:KK45: beni bosasinmi? Tabiki ilk etapta gorunum onemli ama asil olan anlasmaktir. Bakimli ol ,guzel giyin tas gibi olurs

Cok tesekkur ederim
Ben de düşünüyorum sonuçta ben onu uzaktan çok gördüm ama hic yüz yüze konuşmadım belki çok itici biridir. Bilemeyiz ki:p

Ilk görüş de çok önemli
Ay napcam off :mad::KK28:

Tamam iste. Ortalama erkeklerin hepsi karaktersiz zaten. Karakter olsa, zamaninda tersledigi kizi aramaz tekrar. Cherry seviyorum seni bebegim. Yorumlarina bayiliyorum. :KK60:

Hele sana bir şey anlatayım gülmekten kop.
Şimdi ben doktoradayken sosyal arkadaşlık ettiğim bir çocuk vardı. Severdim kendisini arkadaşça.
Neyse bu sevgilisinden ayrıldı yazıyla sayıyla 4 gün sonra bana yazılmaya başladı:KK70::KK70::KK70: çok sonra bana dedi ki benimle ilk tanıştığından beri hoşlanıyormuş sevgilisi olduğu için yaklaşmamış tabi. Pek namuslu , sadık bir Hans görüyorsunuz.

Neyse, bir gün arkadaş ziyaretine gittik. O zaman bana yazıldığının farkında değilim daha.Yemek yerken koluna dokundum bir çığlık kopardı kolunu çekti. Sonra kolunu açıp gösterdi önceki gün kolu sporda ezilmiş morarmış.
Dönüşte eve bisikletle gidiyoduk. Bu da bana dedi ki bu akşam ani tepki verip seni üzdüm mü? Ben de dedim ki o an canın yandı tepki verdin üzülecek bir durumum olmadı. O da dedi ki cherry istediğin her yerime dokunabilirsin bunu biliyorsun değil mi:KK57::KK57::KK57::KK57: Neyse benim eve yaklaştık bana dedi ki benim evim şehrin diğer tarafında ama seninle olmayı sevdiğim için seninle eve geliyorum:KK16::KK16::KK16:

Şu nereme istersen dokunabilirsinden 1 yıl geçti aklıma geldikçe hala kopuyorum:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

hehe ay çok tatlısın yazını okurken güldüm :d
ben olsam buluşurdum.. zira aylarca aşk acısı çekmişsin değer bir kez buluşmaya.

yalnız güvenli bir yerde buluşun.. biraz tekin değil gibi duruyor. hatırlamayacak kadar içki içip lisede okumasından dolayı..

ve ona belli etmeyin özgüvensiz olmadığınızı. yani o elektrik almam lazım moduna girmesin siz girin bu moda..

Teşekkür ederim :KK74:
Hem de ne aşk acisi anlatsam inanmazsiniz. Mecnun olmuştum resmen. :KK51:

O yer meselesini de ayarlicam valla ben de pek guvenmiyorum
Yanima biber gazimi ve şok cihazimi almayi bile düşündüm bu devirde kimseye güven olmuyor..:confused:

Ozguven konusunda haklisiniz.
Zaten kim biraz ezik gozukurse karsidaki hemen karar mercii oluyor
Sanki o seçecekmiş, beğenirse olurmuş gibi.

Ama garip olan kendisi de o modda
Beni beğenirsen deneriz,bir daha görüşmek istersen görüşürüz deyip durmasi bunu gösteriyor.

Şimdi ben doktoradayken sosyal arkadaşlık ettiğim bir çocuk vardı. Severdim kendisini arkadaşça.
Neyse bu sevgilisinden ayrıldı yazıyla sayıyla 4 gün sonra bana yazılmaya başladı:KK70::KK70::KK70: çok sonra bana dedi ki benimle ilk tanıştığından beri hoşlanıyormuş sevgilisi olduğu için yaklaşmamış tabi. Pek namuslu , sadık bir Hans görüyorsunuz.

Neyse, bir gün arkadaş ziyaretine gittik. O zaman bana yazıldığının farkında değilim daha.Yemek yerken koluna dokundum bir çığlık kopardı kolunu çekti. Sonra kolunu açıp gösterdi önceki gün kolu sporda ezilmiş morarmış.
Dönüşte eve bisikletle gidiyoduk. Bu da bana dedi ki bu akşam ani tepki verip seni üzdüm mü? Ben de dedim ki o an canın yandı tepki verdin üzülecek bir durumum olmadı. O da dedi ki cherry istediğin her yerime dokunabilirsin bunu biliyorsun değil mi:KK57::KK57::KK57::KK57: Neyse benim eve yaklaştık bana dedi ki benim evim şehrin diğer tarafında ama seninle olmayı sevdiğim için seninle eve geliyorum:KK16::KK16::KK16:

Şu nereme istersen dokunabilirsinden 1 yıl geçti aklıma geldikçe hala kopuyorum:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
1 yıldır görüşüyor musunuz? Hahaha koptum yaa :KK45:birde onaylatacak biliyorsun değil mi?

Istedigin her yerime dokunabilirsinmi :KK45:
Ya bu erkekler ne kadar cömert eli acik
Kimseye kiyamiyorlar cok paylaşımcılar :KK53:

Öhh adama bak. :KK70::KK70::KK70:
Ama tatlim senin olay farkli. Sen adamdan hoslanmiyorsun. Ona yazilmiyorsun, o da seni terslemiyor.
Ama burda once bu hanim faceden ona yaziliyor. Sonra whatsapp dan konusuyorlar. Adam kizin niyetini anlayinca, sebgilisyle resmini koyuyor whatsappa ve tersliyor kizi. Elbette hemen kizin ilgisine karsilik vermeliydi demiyoruz biz. Ama zamaninda sen bu kiza vermen gereken cevabi vermissin. Simdi bosta kaldin diye, tukurdugunu yalamk niye? Bence cok karaktersizce birsey. Ve aslinda bu konu sahibi bayanda, soz konusu adam? da cok gucsuz zayif karakterliler. Ilginc yani.

Evet doğru.
Ama telefonda defalarca konuştuk bu konuyu yeter artık guvensizliginden kafanda kurduklarindan yoruldum diyor.
Senden sıkılmadım ama kafanda bir seyler kurup inanmandan sıkıldım dedi.
Sürekli seni kandırdığımı düşünüyorsun neden böyle bir şey yapayim dedi.

Bu yüzden ben de şans verdim.
Vazgecmeliyim belki haklisin..
Yazmadan duramıyorum :) tamda bunu yazacaktım bende. Sürekli aynı şeyleri pişirip önüne sürme çocuğun. Güvensizliğini ve özgüven eksikliğini belli etme bu kadar. Çocuğuda potansiyel 'karşındakini yarabandı olarak kullacak' cinsten biri olarak görme. Neden kandırmak için o kadar yolu çekip gelsinki. Kandırmak isteyen yerinde, yöresinde birini bulur kandırır yani.
Olduğu kadar, olmadığı kader sonuçta:)

X