Çok kafaya takıyorum ama aşamıyorum

Arkadaşım o cevap sana mı yazıldı ? Kurulup kurulup beni alıntı yapma başka arkadaşla konuşuyoruz şurada yetiştirdiğin lafları o fesatlara yetiştirsen rahatlican emin ol
Bana yazılmadı ama bana diyorsunuz neticede. Emin olun şaka ile gerçeği çok ayırt ediyorum hayta bu zamana kadar susmamın sebebi de acaba cazla mı alınganım diye düşünmemdi

Bana yazılmadı ama bana diyorsunuz neticede. Emin olun şaka ile gerçeği çok ayırt ediyorum hayta bu zamana kadar susmamın sebebi de acaba cazla mı alınganım diye düşünmemdi
Düşünmeyin işte yapıştırın geçin biri sizi incitiyosa siz de gaaayet incitebilirsiniz küsen küssün milleti mi nazlicaksınız boşverin

O arkadaşımla az önce konuştum. Bana Önceki dediklerinden dolayı zaten özür dilediğini ve şimdiki sorduğu soruların ise tamamen meraktan ve anlatmaktan dolayı olduğunu söyledi durdu. Her arkadaşına her şehirle alakalı bunları soruyormuş ve onun doğuda okumama fikri sadece kendidüşünceiymiş. Alıngan olmakla ve beni “nasıl böyle düşünmekle” biraz suçladı. Kendimi de kötü hissettim ben mi abarttım diye . Sorduğu soruların tamamen meraktan ve bilmediğinden olduğunu, her daim beni desteklediğini ve her zaman beni gururla anlattığını söyledi falan filan

Surat ifadem aynen şöyle oldu; .
Hem seninle gurur duyuyor hem de hâlâ seni suçluyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Sen salak mısın da onun ne amaçla öyle dediğini anlamayacakmışsın!?

Bu kızla iletişimi kökten kesmezsen daha çook canını sıkat, benden demesi.

Ben olsam bu kişiyi çoktan hayatımdan çıkarmıştım. Çünkü böylesi aptal ve ezik biriyle vaktimi öldüremem, canımı sıkamam.

Dedim ki sen şu an özelde tıp okusan sana biri doktor değilsin dese bozulmaz mısın aynı şey diye yine ben alıngan oldum. 1 sene önce de sen doktor değilsin demişti bana. Ama artık onları demiyormuş Bu kişi daha geçen hafta bana pahalı pahalı hediyeler aldı durduk yere. Şimdi gerçekten mskçup ve kötü hissediyorum işte.

Ve bu arkadaşım sınavı her kötü geldiğinde doğuda okutmakla iti yaptın diyordu, ne zaman çalışmaya başlasa ise İstanbul’da okuyacağım ben diye bir sürü şey söylüyordu. Doğuda düşük bir üniversitede okuyan arkadaşımızın yanında “ben kaliteli eğitim alacağım İstanbul dışında hiçbir yerde üniversite okunmaz “ derseniz karşınızdaki alınmaz mı, bu benim mi eksikliğim

Belki arkadaşın kız olduğu için İstanbul dışında okutmak istemiyordur. Hani " kız başına başka şehirde ne işin var?" kafası... Arkadaşın da o yüzden "ben başka yerde okumam" diyordur. Kaç senedir ders çalışıp bir okula ailesi yüzünden gidememekten dengesizleşmiş iyice, yazık.

Ama bu seni zerre ilgilendirmez. Bu kişinin dediklerini, yaptıklarını sorgulamaz kendini kötü hissetme. Belli ki kafası yerinde değil.

Bundan sonra bu kişiyle iletişimi kesmezsen her şey senin tercihindir. Gereksiz bir insanın saçmalıklarıyla yok yere uğraşır durursun.

Onun kötü hissetmesi gerekirken sen kötü hissedersen ömrün hep birilerini memnun etmekle geçer. Kronik depresyon hastası olursun.

Sen bilirsin, tercih senin. O arkadaş ve onun gibileri hayatından çıkarmadığın sürece şikayet etmeye hakkın yok.

Sanırım Elazığ dasınız. Kötü bir bölüm olsa ben de ne işin var derdim ama bölüm iyiyse neresi olursa olsun. Kazık çakmadınız ya. Bunu da deprem bölgesi olduğu için diyorum ama İstanbul daha beter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…