Çok kafaya takıyorum ama aşamıyorum

Kedi uzanamadigi ciğere pis dermiş.Yarin bir gün mezun olup çalışmaya başlayınca canım cicim yok şu dişim yok bu dişim ağrıyor derler.Agiz bakımın çok kötü hiç mi fırça hiç mi ip kullanmadin deyip gömersin...

Aynen öyle, üstelik sanki kendileri sinemanın tiyatronun kapısında yatıyor. Metrobüse binerken yedikleri omuzların hıncını gencecik kızdan alıyorlar sinir oldum
İstanbul'un göbeğinde en fazla yapabildikleri market ve kıyafet alışverişi. Ha ama çok medeni yerdeler (!). Köylerde bile market var artık. İlçede kıyafet bulamazsan internetten sipariş verirsin. Kısacası, milletin medeniyet anlayışı çarşı pazar gezmesi.

Okuduğum şehir yemyeşil havası da tertemiz bir şehir, bir sürü eski şehre de komşu 1 saatte Mardin’e Diyarbakır’a gidebiliyoruz. Ki gittik de zaten :) ama işte öyle direkt laf edemiyordum

Çarşısında 3 küçük de olsa avm var, hepsinde sinema var. Devlet tiyatrosu yok ama yan şehirden geliyorlar oyuna. Üniversitenin ve belediyenin ise her ay tiyatrosu oluyor. Her gün bir kafede illa ki canlı müzik oluyor, kafeler de konsept kafeler genelde. Yani bana yetiyor işin özü. Zaten diş okuyorum ne kadar vaktim kalıyor

Djsjdjsjcjd çok güzel söylediniz. Ya işte kendi meslektaşlarımız da ıyyyy oradan mı mezun olacaksın falan yapınca insan bir yerden sonra gerçekten kafaya takıyor

Bende memurum ve istanbuldan doğuya tayinimi aldiracam ve küçük bir şehre bana da ay napacaksin orda ne edeceksin diyorlar hiç umrumda bile değil doğuda ki insanlık Burda yok diyorum orda yaşamak bana daha çok mutluluk Katar diyorum kestirip atıyorum. Doğuyu gözlerinde o kadar karartmislarki halbuki gelip orda insanlık görseler böyle demezler istanbulda kimse ölsen bir bardak su vermez sana

Okuduğum şehir yemyeşil havası da tertemiz bir şehir, bir sürü eski şehre de komşu 1 saatte Mardin’e Diyarbakır’a gidebiliyoruz. Ki gittik de zaten :) ama işte öyle direkt laf edemiyordum
Lafı yapıştır bundan sonra hiç acıma. Sana acıyan var mı yok.

" Siz ev iş arası mekik dokurken ben şehir şehir geziyorum, okulumu da ihmal etmiyorum. Ben mis gibi havası olan yerde ömrüme ömür katıyorum, sizin de büyük şehirde ömrünüz azalıyor" de.

Hele çocuğunu özelde adalet okutana " elini sallayan devlette adalet okuyor, hatta açıktan bile okunuyor. Bir adalet bölümü için özele o kadar para mı dökülür, ben derece yaptım, ailem onda bile bana o kadar para harcamiyor" de.

Cocuğunu özelde adalet bölümü okutan ağır m.l bence. Zeka problemi var.

Ya insanlıktan ziyade doğuda da kahve içildiğini kafe olduğunu falan DÜŞÜNMÜYORLAR. o en yakın arkadaşım dediğim kişi bana “akbil var mı ki” demişti mesela akbil olmaması ne demek ya

Ya insanlıktan ziyade doğuda da kahve içildiğini kafe olduğunu falan DÜŞÜNMÜYORLAR. o en yakın arkadaşım dediğim kişi bana “akbil var mı ki” demişti mesela akbil olmaması ne demek ya
Kara cahilleri neden dert ediyorsun anlamadım. Düşün ki onlar inek. Sen ne dersen de en fazla diyecekleri şey " mööö" olur.

Doğu da yaşıyorum kürt üm üniveriste mezunuyum ve bilinenin aksine ne ben ne de ailem çok şükür terörist değiliz şu batı da yaşayıp da doğu kürt olduğu için terörist diyenlerin zihniyetini neye göre karar verdiğini merak ediyorum.. Kusura bakmayin konudan alakasiz buna takıldım elhamdülillah müslumanız...

He de geç emin ol takılacak en son şeyi takıyorsun çok yipranirsin böyle bize Burda neler diyorlar ama takmıyoruz hastane ortamı zaten bilirsin lanet biyerdir gülüp geçiyorsun belirli biyerden sonra

Ben de doğulu kürdüm zaten

Drlarin çoğunda değişik takıntılar mevcut egodan sanıyordum fakat eziklikten bence
Kime ne kardeşim benim okuduğum şehri begenmeyenle ben birdaha muhatap olmam zaten hayatınız bu kadar sorunsuz demek ki bu kadar basit dertleriniz var...

İnsanların tepkisi bana normal geldi aşağılayıcı gelmedi siz kendiniz de aslında güzel bir yer olmadığını bildiğinizden kuruluyorsunuz gibi %1 lik dilime giren insan neden gider küçük doğu ilini yazar ki

İnsanların tepkisi bana normal geldi aşağılayıcı gelmedi siz kendiniz de aslında güzel bir yer olmadığını bildiğinizden kuruluyorsunuz gibi %1 lik dilime giren insan neden gider küçük doğu ilini yazar ki
diş hekimliği okumak için? orası geliyordu çünkü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…