Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyle bir durumda sabah kahvaltımı yanima aliyorum en azından poğaça simit yemektense ya kavanoza meyveli sütlü yulaf ya da sandviç tarzı yanına ayran aliyorum. Dışarıda marketten form bisküviler yanına ayran yiyorum markette çeşit olabilir ama çoğuda fazla kalori iceriyor

Çok iyi yapıyorsun canım 😍 ben de sandviç + kuruyemiş kuru meyve alıyorum yani aslında oluyor ama boşveriyorum bisküvi filan alıyorum sonra 😂 götürdüğm çiyalar barlar bitki çayları aynen geri eve dönüyor benle :KK70:

Farmasi herbal blend çayını denedim, fiyat olarak Herbalife a çok benziyor içeriği aynı baktığım kadarıyla, seçenek olabilir ve seyahatte alınabilir 🤗 daha çok ice tea tarzı tadı, biraz da meyve suyu/ limonata eklenebilir

His olarak yeşil çay + böğürtlen poşet çayı ile aynı oldu bende ,onda hibiskus daha baskın tabii

Damak tadına, hedeflere göre tercih edilebilir 😊 👍

Kalorinin , dengeli öğün olmasının ve doyma duygusunun önemli olacağı, öğün sayısı sayacağım bir düzen deneyeceğim, tutarsa hayalim gerçekleşmiş olur 🥰

Not: bugün de 2400 civarı oldu

700 kalorilik yürüyüşüm ve 400 kalorilik egzersizim var :KK66: umarım artıyı azaltmama yaramıştır.

İyi geceler, okuyan, takip eden herkese 😘

Örnek:
Ağustos bitimine 25 gün var,günlük maksimum 5 öğün desek 125 toplam ✅

tam doymadım
doydum ama daha yerdimçok doydum
sağlıklı 10
eh 20
sağlıksız 5
15
30
10
10
15
10

Has mamül şekersiz hurmalı kurabiye yedim x2 😋
Bir de Herbalife protein bar 😋
Canım tatlıya duskun olduğundan mu yiyorsun yoksa hedeflediğini kaloriyi ulaşmak için mi ? Bazen zevkine kahve yanına yiyorum hurması baktım kalorisi çok az da değilmiş. Ben hem kahvaltıda yiyorum.hem ara öğünde taze meyve yemediğim zamanlarda

Canım tatlıya duskun olduğundan mu yiyorsun yoksa hedeflediğini kaloriyi ulaşmak için mi ? Bazen zevkine kahve yanına yiyorum hurması baktım kalorisi çok az da değilmiş. Ben hem kahvaltıda yiyorum.hem ara öğünde taze meyve yemediğim zamanlarda
Aynen cnm 2.400 olsun diye uğraştım resmen 😂

Afiyet olsun 😘

Bir de böyle yapayım dedim canım, stresim azalacak mı bakalım 🤔

Şekersiz öğünleri buraya atarız artık 😘 başlığa yine değişme yolu göründü ☺doya doya sayfasına da menü yazayım , oraya da beklerim yine öptüm 😘

inCollage_20220807_095435876.jpg

gunaydin kizceler nasilsiniz? diyet nasil gidiyor? ben dun ananas detoxuna basladim gecede regli oldum sabah tartiya ciktigimda 😳😳😳 allahtan detoxtaymisim :) normalde yarin sabah tartilicaktim detox sonu çu icin ama artik yarinda diyete uyar sali sabah tartilicam bakalim. Hedefim bu hafta 59 u gormek 🥶🥶

gunaydin kizceler nasilsiniz? diyet nasil gidiyor? ben dun ananas detoxuna basladim gecede regli oldum sabah tartiya ciktigimda 😳😳😳 allahtan detoxtaymisim :) normalde yarin sabah tartilicaktim detox sonu çu icin ama artik yarinda diyete uyar sali sabah tartilicam bakalim. Hedefim bu hafta 59 u gormek 🥶🥶
Günaydın canım 💛
Ben de 73.1 gördüm 😀
Dün kendimi zorladım resmen yemeye

Kuzum hem regl var hem direnç kilon , çarşamba perşembe bile tartılabilirsin :KK66:

İyi uymuşsun valla dün :super::KK200: devam cnm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X