Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Reglim başladı yazdıktan sonra 😀
Bu hafta ontalama bi beslenme düzeni oldu ✅
Full sağlıklı yapmak istemedim ✅
Geçen hafta rahatsızdım o yüzden abur cubur canım çok istemedi ✅
Öbür hafta bir gün 72.3 -> 71.0 olsa bana yeterlidir ✅

Bir de unutmadan; her tür besinden yiyorum bu hafta doyana kadar :KK66:
*et *yumurta *süt *yoğurt *peynir *sebze *meyve *tahıl *baklagil *kuruyemiş *yağlı tohum/meyve *şeker

Haftaya iştahım daha az olursa her besin grubundan doyana kadar bir kez olacak bir de joker hakkı : 1 porsiyon ve daha az

Öbür hafta daha düşük olursa çeşitli günler olacak ve belki şekersiz 😎😎😎

Örneğin vejetaryen gün, vegan gün, keto gün, paleo gün vs

Screenshot_2022-08-06-00-03-51.png

Günaydın canlar 🐥🐥 dün pizza yedim üstüne dondurma yedim sonra midemi bozdum sabahı sabah ettim 🥲 saat 6 gibi uyandım az önce kendime bi tam buğday ekmeğinde sandviç yaptım onu yedim pzartesi için hedefim 64 lü sayıları görmek 🍉🍉

tavuklu çorba, sonra yanında patates püreli tavuklu beşamel soslu wrap, sonra hamsiköy sütlacı yendi 😍
Şu an fuss guavalı içecek tüketiyorum 200 ml kadar koydum üstüne su ve buzzzz ❄️ ❄️ ❄️

Tek sorun seyahat ve bişeyleri yanımda taşımak, en yakındaki market vsden uygun alışveriş yapmak olacak 😥
Oyle bir durumda sabah kahvaltımı yanima aliyorum en azından poğaça simit yemektense ya kavanoza meyveli sütlü yulaf ya da sandviç tarzı yanına ayran aliyorum. Dışarıda marketten form bisküviler yanına ayran yiyorum markette çeşit olabilir ama çoğuda fazla kalori iceriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X