Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Screenshot_2022-08-05-00-19-55.png

ya sen buralarda yokken tadı tuzu çıkmadı buraların nerelerdeydin
:))) canımm atayım neler yediğimi dünden başlayım mı mesela
öğlen 12:45 ilk öğünüm 5 yemek kaşığı melemen-2 dilim tam buğday ekmeği-1 dilim karpuz 2 dilim kavun
sonra akşam 19:30 bi kase mercimek çorbası 1 kase sütlaç

saat 10 gibi de bi şeftali yedim biliyorum yanlıştı :)

ya sen buralarda yokken tadı tuzu çıkmadı buraların nerelerdeydin
:))) canımm atayım neler yediğimi dünden başlayım mı mesela
öğlen 12:45 ilk öğünüm 5 yemek kaşığı melemen-2 dilim tam buğday ekmeği-1 dilim karpuz 2 dilim kavun
sonra akşam 19:30 bi kase mercimek çorbası 1 kase sütlaç

saat 10 gibi de bi şeftali yedim biliyorum yanlıştı :)
😍yaaaaa

Afiyet olsun 😘

*3 porsiyon meyve
*1 yumurta
*4 dilim ekmek
*1 su b süt
*1 porsiyon : 10 gr yağ
*4 küp şeker diyebiliriz tatlım

800 kalori civarı olmuş , kilo verirsin ama bazı günler 2 porsiyon meyve 2 dilim ekmek ve kalanında et balık yemeye çalış canımcım 😍

gunaydin canlar :) hehe evet isim degistirdim :) ben dun az otesi kacamak yaptim ve hemen saolsun tartiya yansidi saolsun :KK43: 60.6 ciktim biraz moral bozuldu ondan kahvalti yok ceza olaraak :) bugun biraz spor yapmaya baslaiycam artik yavastan, siz napiyorsunuz? anam haftasonu geldi en kotusu :)

pokuhantes pokuhantes canım kolay gelsin sana ofiste 😘

Ben de kahvemi hazırlayım 😋 :kahve:
😍yaaaaa

Afiyet olsun 😘

*3 porsiyon meyve
*1 yumurta
*4 dilim ekmek
*1 su b süt
*1 porsiyon : 10 gr yağ
*4 küp şeker diyebiliriz tatlım

800 kalori civarı olmuş , kilo verirsin ama bazı günler 2 porsiyon meyve 2 dilim ekmek ve kalanında et balık yemeye çalış canımcım 😍
canımmm benim güzelliğim teşekkür ederim ben ogise gelir gelmez kahvemi içtim ama bugün ıf yapamadım sabah yine süt gronola yedim :)

gunaydin canlar :) hehe evet isim degistirdim :) ben dun az otesi kacamak yaptim ve hemen saolsun tartiya yansidi saolsun :KK43: 60.6 ciktim biraz moral bozuldu ondan kahvalti yok ceza olaraak :) bugun biraz spor yapmaya baslaiycam artik yavastan, siz napiyorsunuz? anam haftasonu geldi en kotusu :)
hafta sonu ben de korkuyorum annemin yanına gidicem umarım güzel atlatırım :)

haftasonum çok dolu geçiyor ve pazartesi gelince haftasonu çabuk gelsin diye bakiyorum:KK70:

haftasonum çok dolu geçiyor ve pazartesi gelince haftasonu çabuk gelsin diye bakiyorum:KK70:
ya benimde oyle birde haftasonu hep bozuluyor, nilay kececinin 2 gunuk ananas detoxunu yapicam haftasonu :) ananasi cok severim onceden yaptigimda direnc kilom kirilmiti. sizinde bilginiz olsun diye asagiya yaziyorum hemen:
Sabah 2 yumurta+2 dilim peynir+ yesillik
Oglen: anansli cacik
Ara: 1su bardagi sut- kefir + 10 badem/ceviz
Aksam: ananasli cacik

Cacik" 4yk yogurt + 4 parmak kalinliginda ananas

Max 2 gun yapiliyor bol eksiler :)

ya benimde oyle birde haftasonu hep bozuluyor, nilay kececinin 2 gunuk ananas detoxunu yapicam haftasonu :) ananasi cok severim onceden yaptigimda direnc kilom kirilmiti. sizinde bilginiz olsun diye asagiya yaziyorum hemen:
Sabah 2 yumurta+2 dilim peynir+ yesillik
Oglen: anansli cacik
Ara: 1su bardagi sut- kefir + 10 badem/ceviz
Aksam: ananasli cacik

Cacik" 4yk yogurt + 4 parmak kalinliginda ananas

Max 2 gun yapiliyor bol eksiler :)
ananas yok bende ama çok severim ananası:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X