Çok Çok Çok Fazla Akıntı Hamilelik Belirtisi Olabilir mi?

Rahimeee

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2015
65
21
2 aylık evliyim arkadaşlar. Sat 16 Nisan. Eşimle hiç korunmadık. Adet günüme 9 gün var ama inanılmaz şekilde bir akıntı var bende. Bazen beyaz bazen sarıya dönüyor. Çok fazla ateş basıyor,deli gibi uyumaya başladım. Birkaç gün öncede gaz şikayetlerim vardı bugün azaldı. Sabahtan beride feci şekilde bel bacak kasık ağrısı çekiyorum adet olacakmışım gibi. Adet olacağımı sanmıyorum çünkü adetlerim düzenlidir,gününü sektirmez. Forumda okuduklarıma bakarak hamile olduğumu düşünüyorum. Testte yapmak istemiyorum çünkü çok erken. Bu kadar fazla akıntı ve ağrı hamilelik belirtisi olabilir mi? Enfeksiyon problemim yok, ağrı ve akıntı o yüzden olamaz.

Son düzenleme:
Hamilelik belirtileri bu kadar erken başlamaz canım, muhtemelen yumurtlama günün. O akıntı yumurtlama olduğu zaman oluyor çünkü.

Günaydn hamile kalmadan 2 ay önce bnmde dehşet bi akıntım olmuştu doktora gittim ve yüksek derecede enfeksiyon olduğunu bu nedenle ateşleme vS. De olduğunu söyledi ve 10 gün ağır antibiotikler ve fitil kullandm çok şükür ertesi ay süpriz bi şekilde hamile kaldm eğer devam ederse doktotara görün derim cnm enfeksiyon varsa o enfeksiyonla hamile kalsaydın yüksek ihtimal bebek düşerdi dedi doktorm her ihtimali değerlendir

Canım doktora gittim enfeksiyon yokmuş. Hatta öyle bir akıntı ki bu sabah adet oldum akıyor diye koşarak tuvalete gittim su gibi gelmiş akıntım

canım bu kadar erken belirti olmaz muhtemelen bu senin yumurtlama dönemimde olduğun için yaşadığın belirtilerdir.

Benimde 1 hafta onceden cok akintim olmustu su gibiydi hatta sasirmistim adete 2 gun kala falan olurdu ama o kadar erken hic olmazdi.adetim gecti akintim hala cok devam ediyodu bir de idrar rengi cok koyuydu, goguslerim cok agriyodu.benim belirtilerim bunlardi. Insallah hamilesindir ama adetinin gecmesini bekle canim

Inşallah canım öyle çok istiyorum ki. Allah ikimizede nasip etsin

Inşallah canım öyle çok istiyorum ki. Allah ikimizede nasip etsin
İki hamileliğimde de uyku hali beklenen adet tarihinde bir hafta önce başlamıştı. su gibi akıntı da adetten baya bir önce başlamıştı. sen yine de belirtilere çok takılma adet tarihinin geçmesini bekle, geçtikten sonra ki belirtileri dikkate al. inşallah hamilesindir

arkadaşlar gebelikte kahve akıntı olurmu
evet olabilir. ilk hamileliğimde adet tarihim geçtikten sonra başladı kırmızıya döndü düşük tehlikem varmış. ikincide adet tarihinden 4-5 gün önce oldu kahverengiyle başlayıp kırmızıya döndü ama çok az oldu o da yerleşme kanamasıymış

Inşallah canım. 1 hafta sonra regl olmazsam doktora gidicem

maalesef nerde bende o şans miyomum varmış doktorum yeni fark etti

merhaba.5 mayısta açtığınız bu konuyu okuyordum.belirtileriniz benimkiyle birabir aynı.benimde 9 günüm var. siz hamile olduğunuzu öğrendinizmi acaba

merhaba.5 mayısta açtığınız bu konuyu okuyordum.belirtileriniz benimkiyle birabir aynı.benimde 9 günüm var. siz hamile olduğunuzu öğrendinizmi acaba

Ben de cok merak ettim. Sonucu insallah yazar buraya bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…