çok çaresiz ve mutsuzum:(

sizce mücadele edip yola devammı etmeliyim ?

• Ankete Katılan
    11
  • Anket Kapalı .

melisa__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
20
0
merhabalar arkadaşlar içimi dökmek istiyorum burda kimseye anlatamadığım kadar açık bi şekilde:KK43: ben birisini seviyorum,önceden görüştüğüm birisiydi bu ama çok kısa süren bi ilişkiydi bi takım tatsızlıklar yaşamıştık bundan 6 ay önce,olmadı ayrıldık ama kırgın ayrıldık ben sert sözler söyledim gömek istemiyorum artık gibi gibi. sonra unuturum basit bir hoşlanmadır diye düşündüm fakat aradan aylar geçti 5 ay geçti ve ben onu unutamadığımı sevdiğimi anladım infilak ettim hergün ağlar oldum dayanamadım onu sevdiğiimi ve unutamadığımı söyledim mail attım belki karşılığı vardır oda unutmamıştır diye hemde içimde tuttukça dahada büyütecektim.düşündüğüm gibi oldu oda bana mail attı sonra msj attı unutmamış aklındaymışım böle 10 gün kadar msjlaştık falan ama görüşme bi türlü olmadı garipsedim hep görşürüz diyodu ama vardı bişeyler görüşeceğmz gün öğrendimki başkası girmiş hayatına:KK43: yıkıldım:KK43: napcaz peki dedim zaman herşeyin ilacı dedi olmaz ayrıl o kızdan dedim tamam ayrılcam dedi ama ilişkiyi hala bitirmedi sürüncemede kaldı ve bende sürünüyorum acı çekiyorum onsuzda yapamıyorum görüşüyoruz arada yine soruyorum ayrılmıcan mı die bekle belki lehine olur dioo üstüme gelme der gibi konuşuyo bende üstelemekten korkuyorum kaybederim diye:KK43: ve o kızla 5 aydan beri bi ilişkisi var benimle o kadar uzun olamadı maalesef 2 aya yakındır bu durumun içndeyim tükendim artık.o kızla birlikte oluyolar bide böyle bişeyde var ,ve benim bugüne kadar kimseylede olmadığımı biliyo böyle bi hata yapmam demiştim defalarcada beni kabul edeceksen böyle kabul et demiştim:KK43: sanırım erkekler içn cinsel birliktelikte çok önemli belki ten uyumu yüzünden hemen bitiremiyo bilemiyorum kafam çok karışık sağlıklı düşnemiyorum,senden daha çok hoşlanıyorum diyo ayrıca:KK43: ben ne yapıcam kopamıyorum ayrılıyorum tekrar geri dönen benim beki onu kazanırım herşey benim lehime döner diye vazgeçemiyorum :KK43: ne yapıcam fikirlerinizi bekliyorum... ama lütfen ağır eleştiriler olmadan daha yapıcı bi şekilde yine kızdığınız noktaları daha sakin yazarsanız sevinirim çünkü zaten çok üzgünüm:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
anaam senin işin yaş..az daha öbürüyle oyalanır sonra sana gelir merak etme....
de niye anket açtınki böyle bişii için...
çocuğun hayatına sonradan girmişsin bir birlikteliği var ne olursa olsun..
ayrıl demişsin...ben hatayı sende değil onda buluyorum aslında bir ilişkisi varken seninle bu şekilde bir yakınlık kurması doğru değil okızada yazık değilmi ama? kendini onun yerine bir koy....
bence devam etme görüşmeye ya adam gibi ayrılsın gelsin yada yazık kızı oyalamasın yani.....
sevgi bir yere kadar...sen yarın o çocuğun sana aynı şeyi yapıp başka biriyle seninle görüştüğü gibi görüşmeyeceğinin garantisini verebilirmisin?yazık boşuna üzme kendini gerçekten seviyorsa zaten gelir...

ne onu nede beni seviyo.. zaten ikimizden birini seviyo olsaydı bu durumda kalmazdık ama ben ona şu anlamda kzııyorum ben adım attığımda şöyle deseydi bi ilişkim var zamana bırak ama onu yapmadı çünkü korktu elinden kaçırmakta istemedi beni ama iş arapsçına döndü böylede.mutlaka o kızın durumda kötü onuda düşünüyorum ama sevgi emek ister mücadele ister zaten benimle olacaksa bu er yada geç olacaktır buna engel olunmaz ama zamanla anlıcam.ama onu çok seviyorum geri adım atamıyorum söylüyorum ban arama de istemiyorum seni de kendime engel koyarım bu şekilde vazçerim diyorum ama onuda yapmıyo:KK43:

walla ozaman benim söyleyebilecek bir şeyim kalmıyor çünkü sen bu durumu kabullenmişsin...bu şekilde yaşamak kolay değil bence sen bilirsin....

bu lafı söylemek çok kolay dimi:KK43: bende yaşamasaydım bende yol ver derdim ama ben bu kötü oalyın taa içindeyim ve ortada kaldım hangi yöne gidicem bilemiyorum:KK43: şu anda kalbim mantığımdan bi adım önde ve ben kalbimin sesine göre hareket ediyorum istemesemde.çünkü sevmek kolay bişi değil herkesi sevemiyosun ama ben kapıldım bu lodosa gidiyorum sonu ne olacak bilmeden:KK43:

hayır kolay değil
kendin söylüyorsun kalbimle hareket ediyorum mantığımla değil diye
yani mantıklı olan ona yol vermek aslında
çünkü eğer söylediği gibi seni unutmamış olsaydı o kızı hemen bırakıp sana dönerdi
her ne kadar onunla birlikte oluyor olsada
bak mesajlaşmışsınız ama bi buluşalım,seni göreyim bile dememiş
o kızıda bırakamıyor,istediğini yaşıyor çünkü onunla
yani ne yardan geçiyor ne serden.....
zaman istiyor senden çünkü ne kadar birlikte olsam kar diye düşünüyor belkide

benimle görüşmemesindeki sebep bana göre o süreç içersinde o kızdan ayrılmayı düşündü ama başaramadı benimlede o ilişki bitmeden görüşmek istemedi bana dürüst davandı azda olsa söyledi zaman bırak dedi,sen hemen herşey olsun istiyosun diyo bana ama böyle beklemekte nereye kadar :KK43: onun bi başkasıyla olduğunu dokunduğunu düşünmek üzüyo beni:KK43: kendimede yakıştırmıyorum tamam ama elimde deilll:KK43: ve o kızla yattın mı diye sorduğumda gülerek evet demişşti,sonrada yataktada çok iyi demişti gülerek ee ne düşündüğü ortada deilmi laf ortada...

Ben kalbimle cevap vereyim bari...sengözlerimebaksanab
Hiç düşünme bile hemen vazgeç bu işten..:kızgın:
Sevdiğiniz adam sizin gözünüzün içine baka baka başka bir kızla cinsel ilişkiye girdiğini anlatırken kalbiniz kırılıyordur di mi?
Neden izin veriyorsunuz ki sizi daha fazla üzmesine?
Galiba ihaneti iyice kanıksadık toplum olarak..Maalesef..:nazar:

benimle görüşmemesindeki sebep bana göre o süreç içersinde o kızdan ayrılmayı düşündü ama başaramadı benimlede o ilişki bitmeden görüşmek istemedi bana dürüst davandı azda olsa söyledi zaman bırak dedi,sen hemen herşey olsun istiyosun diyo bana ama böyle beklemekte nereye kadar :KK43: onun bi başkasıyla olduğunu dokunduğunu düşünmek üzüyo beni:KK43: kendimede yakıştırmıyorum tamam ama elimde deilll:KK43: ve o kızla yattın mı diye sorduğumda gülerek evet demişşti,sonrada yataktada çok iyi demişti gülerek ee ne düşündüğü ortada deilmi laf ortada...

yaa peki madem senden daha çok hoşlanıyor seni unutamadı neden bırakmıyor o kızı?
çok mu zor ? hayır.
ondan vazgeçemiyor ama senide kaybetmek istemiyor

yataktada çok iyi demişti birde bu lafı söylüyor sanki gıcıklığına söyler gibi
ben senin yerinde olsam bu laftan sonra iyice bi düşünürdüm

üzülüyorum üzülmez miyim :KK43: ben sadece sevgim adına mücadele vermek istiyorum ortada açık bi kapı varken pes etmek istemiyorum herşey benim lehime dönebilir:KK43: ödün veriyorum belki bu anlamda evet ama en azından kafamı yere eğecek ödünler vermiyorum.zaman kaybım oluyo belki çok üzülüyorum ama keşke demeyi sevmiyorum ben bunları göğüslemeye razıyım seviyorum:KK43:

onun sizi secmesını bekleyerek gecırdıgınız zamanı keske onu unutmaya calısarak gecırseydınız..kusura bakmayın ama hiç bir erkek sevdıgı kıza baskasıyla birlikte olup yatakta da cok ıyı gıbı bır cumle kurmaz..bunu soylemesı de durust oldugundan degıl karsısındakını kaybetme korkusu tasımadıgındandır...

üzülüyorum üzülmez miyim :KK43: ben sadece sevgim adına mücadele vermek istiyorum ortada açık bi kapı varken pes etmek istemiyorum herşey benim lehime dönebilir:KK43: ödün veriyorum belki bu anlamda evet ama en azından kafamı yere eğecek ödünler vermiyorum.zaman kaybım oluyo belki çok üzülüyorum ama keşke demeyi sevmiyorum ben bunları göğüslemeye razıyım seviyorum:KK43:

Tamam o zaman..
Size değer vermeyen,sevgiyi,aşkı geçtim de ufacık saygısı olmayan adam için mücadele edin..kaydirigubbakcemile
Gururunuz incindiğinde kafanız yere eğilmiyorsa zaman kaybı zaten önemli değil..:nazar:

yaa peki madem senden daha çok hoşlanıyor seni unutamadı neden bırakmıyor o kızı?
çok mu zor ? hayır.
ondan vazgeçemiyor ama senide kaybetmek istemiyor

yataktada çok iyi demişti birde bu lafı söylüyor sanki gıcıklığına söyler gibi
ben senin yerinde olsam bu laftan sonra iyice bi düşünürdüm

tamam işte bende onu demek istiyorum kafası karışık her iki tarftanda vazgeçmek istemiyor.ama bide olayın farklı bi yüzünden bakalım,o kızla yatıyo benimle yatmıyo,benimle çok az sayılı zamanlar geçirdi ama kızla daha çok ve daha derin şeyler yaşadı,ben burda kendimi daha şanslı görüyorum yani hiç bişey hissetmese bana karşı yada amaç farklı olsa benim kurallarımı biliyo boşuna zaman kaybetmez benide çekmez,seni istemiyorum beni arama derdi ama diyemiyo çünkü kaybetmek istemiyor.ilk görüşmemizde kararlıydı ayrılcaktı ama sonra şöylede diyo oda iyi biri,şunuda düşünüyorum rayında giden bi ilişki var yani herşey yolunda ve anladığım kadarıylada kızda iyi biri dediğine göre onuda üzmek istemiyo hemen bitiremiyo,ve bana bişey bulmam lazım demişti ayrılmam için.bilmiyorum benimde kafam karışık:KK43:

bak sana açık açık söyleyeyim o çocuk o kızdan vazgeçmez
sadece seni oyalar
sende üzüldüğünle içini yediğinle kalırsın
kız onunla birlikte oluyor ona istediğini veriyor,evlenelim bilmem ne yapalım gibi istekleride yokk
ohh çocuğunda canına minnet

çok onur kırıcı senin açından.
bence de bırakmalısın, onsuz yürü bu yolda.
ve o o kızı bırakmaz bence, çünkü beklentileri ve alabildiği şeyler var o kızdan.
yanlış yapıyorsun. nasıl kaldırabiliyorsun böyle bi durumu :nazar:

yalnız bu adam 37 yaşında yani bi takım şeyleri çok rahat yaşamış ve şöyle diyo hemen sevilmez sevgi zamanla olur diyo,zaman herşeyi göstercek diyoo:KK43: off offff

tamam işte bende onu demek istiyorum kafası karışık her iki tarftanda vazgeçmek istemiyor.ama bide olayın farklı bi yüzünden bakalım,o kızla yatıyo benimle yatmıyo,benimle çok az sayılı zamanlar geçirdi ama kızla daha çok ve daha derin şeyler yaşadı,ben burda kendimi daha şanslı görüyorum yani hiç bişey hissetmese bana karşı yada amaç farklı olsa benim kurallarımı biliyo boşuna zaman kaybetmez benide çekmez,seni istemiyorum beni arama derdi ama diyemiyo çünkü kaybetmek istemiyor.ilk görüşmemizde kararlıydı ayrılcaktı ama sonra şöylede diyo oda iyi biri,şunuda düşünüyorum rayında giden bi ilişki var yani herşey yolunda ve anladığım kadarıylada kızda iyi biri dediğine göre onuda üzmek istemiyo hemen bitiremiyo,ve bana bişey bulmam lazım demişti ayrılmam için.bilmiyorum benimde kafam karışık:KK43:

Allahım ne kadar aklı başında,efendi erkekler var dünyada!:lepi:
Adamceğiz sırf diğer kız üzülmesin diye ayrılmıyor,sevişmeye devam ediyor..:ecrin_bebek:
Ne yapsın ki di mi?
Gözlerim yaşardı inanın..şakkıdı

o hem o kızla birlikte olur ihtiyacını gidermek istiyor,belli ki onunla ciddi düşünmüyor
ama senide yanında istiyor,duygu olarak sana daha yoğun olabilir,senden daha çok hoşlanmış olabilir,ama o kızdan vazgeçmekte ona cazip gelmiyor

yani hem karnım doysun,hemde çörek bütün dursun hesabı......

X