çok çaresiz ve mutsuzum:(

sizce mücadele edip yola devammı etmeliyim ?

• Ankete Katılan
    11
  • Anket Kapalı .
Olayın içine cinsellikte girmiş baksana
Başka kızla bunları yapıyorsa eğer senden istemeyeceği ne malum :nazar:
Belkide senden alamadağını başkasında buldu :eek:klava:
Bence çok rezil bir durum

Unutamam diye bişey asla yoktur
En çok sevilenler bile zamanla unutulur :1closedeyes:

o hem o kızla birlikte olur ihtiyacını gidermek istiyor,belli ki onunla ciddi düşünmüyor
ama senide yanında istiyor,duygu olarak sana daha yoğun olabilir,senden daha çok hoşlanmış olabilir,ama o kızdan vazgeçmekte ona cazip gelmiyor

yani hem karnım doysun,hemde çörek bütün dursun hesabı......

tam olarak bu kraker tebrik ederim ,aslında bu olayı özetleyen ve benimde hissettiğim bu:KK43: ama işte sonu ne olcak muamma:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
QUOTE=hülyalı;6278965]Olayın içine cinsellikte girmiş baksana
Başka kızla bunları yapıyorsa eğer senden istemeyeceği ne malum :nazar:
Belkide senden alamadağını başkasında buldu :eek:klava:
Bence çok rezil bir durum

Unutamam diye bişey asla yoktur
En çok sevilenler bile zamanla unutulur :1closedeyes:
[/QUOTE]

hayır benden böyle bişey beklemez ben açıkca söylemiştimde zaten asla ne kendimi nede ailemi utandırcak bişey yapmam dedim.oda zaten en güzeli böle herşey zamanında yaşanmalı demişti ve ben zaten bakire olan bi kızla yatmam asla böyle bişey yapmadım yapmam bana yakışmaz demişti.. yani bütün bunlara rağmen vazgeçmiyo bana git demiyo,aslında çok teferruat var aralarda...

tam olarak bu kraker tebrik ederim ,aslında bu olayı özetleyen ve benimde hissettiğim bu:KK43: ama işte sonu ne olcak muamma:KK43:

peki bu senin gururunu incitmiyormu
çok gurur kırıcı bişey bu
ben şöyle düşünürdüm
eğer bu adam bende hoşlandıysa sevdiyse ve ilerisi için ciddi bişeyler düşünüyorsa o kızı gözünü kırpmadan bırakır ve bana gelir
ama seninki ha bire seni oyalıyor başka yaptığı bişey yok
zaman ver zaman ver...... (bunun tabiri : bana biraz daha zaman ver de biraz daha bu kızla birlikte olayım ne kadar olsa kar)
çünkü baktı gördü ki sende vazgeçmiyorsun,bekliyorsun adamı
ona eğer benimle gerçekten bişeyler yaşamak istiyorsan hemen ondan ayrıl gel yoksa beni oyalama de mesela...

hayır benden böyle bişey beklemez ben açıkca söylemiştimde zaten asla ne kendimi nede ailemi utandırcak bişey yapmam dedim.oda zaten en güzeli böle herşey zamanında yaşanmalı demişti ve ben zaten bakire olan bi kızla yatmam asla böyle bişey yapmadım yapmam bana yakışmaz demişti.. yani bütün bunlara rağmen vazgeçmiyo bana git demiyo,aslında çok teferruat var aralarda...

Herşey zamanında yaşanmalı (!)
Ama beyfendi yaşayacağını yaşamış :1closedeyes:
Nede olsa o erkek değil mi istediği zaman yaşar herşeyi,
onun için sorun değil erkektir yapar kötükedihüso
Birde bakireyle yatmam diyor kendini aklamak için hay Allah'ım ya çok sinir oldum delikafadulden
Arkadaşım sanırım aşk sizin gözünüzü kör etmiş sengözlerimebaksanab
Adamın konuşmalarında bile bir çelişki var
Sizin yaşınız 25 onun yaşı 37 aradaki fark da göz ardı edilemez
Söyledikleri ve yaptıkları 37 yaşındaki bir adama hiç uymuyor :1closedeyes:
Kötü şeyler yaşamak istemiyorsanız ondan uzak durmanızı tavsiye ederim :nazar:

haklısın kraker ama şu var benide onuda sevmiyor işin içinde sevgi olsa zaten gözünü kırpmadan bırakır sorun bu zaten,bende belki bana daha yoğunlaşır o kızdan soğur ümidiyle sabretmeye çalışıyorum.tabikide gururumu incitiyor ama ben sevgimi içimde tuttukça dahada büyücek imkansızlaştırırsam aşılamıcak bi sorun haline gelicek biliyorum kendimi,üstüne gidersem zamanla daha kolay çözücem herşeyi ve tabikide çok büyük tavizler vermeden..

haklısın kraker ama şu var benide onuda sevmiyor işin içinde sevgi olsa zaten gözünü kırpmadan bırakır sorun bu zaten,bende belki bana daha yoğunlaşır o kızdan soğur ümidiyle sabretmeye çalışıyorum.tabikide gururumu incitiyor ama ben sevgimi içimde tuttukça dahada büyücek imkansızlaştırırsam aşılamıcak bi sorun haline gelicek biliyorum kendimi,üstüne gidersem zamanla daha kolay çözücem herşeyi ve tabikide çok büyük tavizler vermeden..

canım o kızla cinsel birlikteliği olduğu sürece sana yoğunlaşması imkansız
sonuçta bir şeyler paylaşıyorlar,seni görmüyor,konuşmuyor dokunmuyor...
ama o kızla.......
bence bu ilişkiden umudunu kes yoksa daha çok üzüleceksin
birde bence o kaçtıkça o sana daha da cazip gelmiş gibi geldi bana
çünkü sadece 2 ay görüştüğün birine bu kadar bağlanman garip

Belki bana kızacaksın canım ama söylemeden geçemeyeceğim...

Bu insan duygusal ya da bedenen her ne ise biri ile beraber sana olan sevgisinden de emin değilsin...

Peki bu adam görüşmediğin sürede hadi evlenmiş olsaydı o zaman da boşan mı diyecektin?

Yuvamı yıkacaktın, anladığım kadarıyla senin sevgine layık olmayan bu insanla beraber olup hayatını zehir mi edecektin?

Benden sana tavsiye uzak dur gençsin, zaman neler gösterecek sana bilemezsin ve takıntı haline de getirme...

ınşallah daha hayırlı birileriyle karşılaşırsın...

Belki bana kızacaksın canım ama söylemeden geçemeyeceğim...

Bu insan duygusal ya da bedenen her ne ise biri ile beraber sana olan sevgisinden de emin değilsin...

Peki bu adam görüşmediğin sürede hadi evlenmiş olsaydı o zaman da boşan mı diyecektin?

Yuvamı yıkacaktın, anladığım kadarıyla senin sevgine layık olmayan bu insanla beraber olup hayatını zehir mi edecektin?

Benden sana tavsiye uzak dur gençsin, zaman neler gösterecek sana bilemezsin ve takıntı haline de getirme...

ınşallah daha hayırlı birileriyle karşılaşırsın...

canım ablacım ,abla diyorum sanırım benden büyüksün.o kadar zor ki resti çekmek evet aslında herşey benim elimde arama sorma unut ama pat diye yapılmıyo,denemedim mi sanıyosun aramıcam artık seni dedim ama ne zaman böle yapsam daha çok üzülüyorum kahroluyorum:KK43: evli olsa o büyük bi uçurum olurdu ve daha kolay olurdu vazgeçmem ama ortada büyük bi engel yok aşılabilir ümidiyle yaklaşıyorum. krakercim ben onunla evet az görüştüm 4 ,5 defa ama aradığım adammış gibi geldi çok etkilendim yaş olarakda olgun olması en bilim ama haklısın birazda zoru seviyorum ben ondanda cazip geliyo:KK43: inanın sağlıklı düşünemiyorum hep dua ediyorum allahım doğru bidliğim yoldan şaşırtma beni diye ben huzur bulmak istiyorum artık,uyuyamıyorum sabahlıyorum ağlıyorum,kendimden bıktım artık:KK43:

seni istemeyeni sende isteme
bir kere kızla yaşadıklarını gelipte sana ballandıra balandıra anlatması çok iyiydi demesi bile onu daha kolay unutabilmen için bir sebep
seni kırmamak için hiç çaba sarfetmiyor görmüyormusun
seni kolayca üzebiliyor
insan değer verdiği bir insanı kırmamak üzmemek için çırpınır,çaba sarfeder

canım o kızla cinsel birlikteliği olduğu sürece sana yoğunlaşması imkansız
sonuçta bir şeyler paylaşıyorlar,seni görmüyor,konuşmuyor dokunmuyor...
ama o kızla.......
bence bu ilişkiden umudunu kes yoksa daha çok üzüleceksin
birde bence o kaçtıkça o sana daha da cazip gelmiş gibi geldi bana
çünkü sadece 2 ay görüştüğün birine bu kadar bağlanman garip

hayır görüşüyoruz biz.. ama 5 ay oda beni görmedi oda hala hoşlanıyo yani bu süre zarfında yine hiç konuşmadık msjlaşma olmadı görüşmedik ama o kızla görüştü yattı neden beni aklından atmadı,msnden sana hep bakıyodum ama girmiyodun diyodu mesela çokda sevindim mailini alınca dedi gibi gibi yani ben daha iyi anlıyorum yaşadığım için bi takım soruları kendim daha iyi cevaplıyorum,ve bu adamın şirketi vardı iflas etti adam çok borcun altına girdi arabasını dahi sattı,ben kime daha yoğunsun diye sorduğumda ben sadece işlerime yoğunum hiç bişey düşünmüyorum işlerimi düşünüyorum başka şeylere yoğunlaşamıyorum demişti...

seni istemeyeni sende isteme
bir kere kızla yaşadıklarını gelipte sana ballandıra balandıra anlatması çok iyiydi demesi bile onu daha kolay unutabilmen için bir sebep
seni kırmamak için hiç çaba sarfetmiyor görmüyormusun
seni kolayca üzebiliyor
insan değer verdiği bir insanı kırmamak üzmemek için çırpınır,çaba sarfeder

yok öyle düşünme ben biliyorum kıskandırmak için yaptı,ondan söyledi öyle..

o zaman bana söyleyecek birşey kalmıyor
bundan sonrası senin bileceğin iş canım....
umarım herşey istediğin gibi olur

inş bende artık hiç birşey düşünemiyorum zaman göstercek sanırım iyi yada kötü görücez:KK43: umarım güzel şeyler olurda bende bunu büyük bi mutlulukla paylaşırım sizlerle:KK43:

canım ablacım ,abla diyorum sanırım benden büyüksün.o kadar zor ki resti çekmek evet aslında herşey benim elimde arama sorma unut ama pat diye yapılmıyo,denemedim mi sanıyosun aramıcam artık seni dedim ama ne zaman böle yapsam daha çok üzülüyorum kahroluyorum:KK43: evli olsa o büyük bi uçurum olurdu ve daha kolay olurdu vazgeçmem ama ortada büyük bi engel yok aşılabilir ümidiyle yaklaşıyorum. krakercim ben onunla evet az görüştüm 4 ,5 defa ama aradığım adammış gibi geldi çok etkilendim yaş olarakda olgun olması en bilim ama haklısın birazda zoru seviyorum ben ondanda cazip geliyo:KK43: inanın sağlıklı düşünemiyorum hep dua ediyorum allahım doğru bidliğim yoldan şaşırtma beni diye ben huzur bulmak istiyorum artık,uyuyamıyorum sabahlıyorum ağlıyorum,kendimden bıktım artık:KK43:

Abla diyebilirsin sakıncası yok malum yaş 30...

Güzelim bence sen de takıntı bu eee tabi bir de bir başkasıyla beraber olduğunu biliyorsun, bir de zati muhterem işleri zorlaştırıp kendini bulunmaz sanması seni iyice ona yönlendiriyor...

Ahh ahh!

Neyse karar senin mutlu olacağına inanıyorsan git peşinden canım...

Sevgilerle...

X