Çok büyük bir derdim var:(

Yorumunuz için teşekkür ederim ama çok ağır bir diller yazmışsınız fikirlerinize yorum yapmayacağım saygı duyuyorum ama biliniz ki ben ablamı çekiştirmek için değil hissettiğim üzüntümü dile getirdim...eleştirebilirsiniz yazıları elbette ama bu beni duygularımı buraya seviyeli bir şekilde olmalı ...Beni bu şekilde yargılamaya hakkınız olmadığını düşünüyorum...Yanlı değil yansız bir şekilde yazmış olmanızı ve o şekilde beni eleştirmeniz beni daha çok mutlu ederdi doğrusu...:uhm:

pardon ama seviyeyi nerde düşürmüşüm acabaCADIARZUgöremiyorum da-tatlicadiarzu-
şaka yapıyor olmalısınızkaydirigubbakcemile3
ayrıca sizide ablanızıda tanımam ama başlığı görüp,ayaklarınızın sizi taşımadığını falan okuyunca ablanız sizi hakkaten sırtınızdan vurdu sandım.
neymiş?nişanlınızın kabahatlerini henüz unutmayıp sizi uyarmış...:nazar:
aslında belkide haklsınız...ona ne dimi....ne karışıyo...evlenin görün ak mı kara mıfisfisfis

pardon ama seviyeyi nerde düşürmüşüm acabaCADIARZUgöremiyorum da-tatlicadiarzu-
şaka yapıyor olmalısınızkaydirigubbakcemile3
ayrıca sizide ablanızıda tanımam ama başlığı görüp,ayaklarınızın sizi taşımadığını falan okuyunca ablanız sizi hakkaten sırtınızdan vurdu sandım.
neymiş?nişanlınızın kabahatlerini henüz unutmayıp sizi uyarmış...:nazar:
aslında belkide haklsınız...ona ne dimi....ne karışıyo...evlenin görün ak mı kara mıfisfisfis

malesef kara çıkması muhtemel...gamyoncuiremsu
neden bukadar alınganlık ettiniz anlamadım...kafamçokkarıştı
kro kardeşiyle ilişkisinden örnek verdi ya...
bize bile vermez...:mymeka:

malesef kara çıkması muhtemel...gamyoncuiremsu
neden bukadar alınganlık ettiniz anlamadım...kafamçokkarıştı
kro kardeşiyle ilişkisinden örnek verdi ya...
bize bile vermez...:mymeka:

doğru valla herkese örnek vermem-tatlicadiarzu-
valla betty kardeşim şimdi tuvalete gidecek olsa bana soruyo "abla gitsemmi acabaCADIARZU" diyekaydirigubbakcemile3

slm arkadas duumuna uzuldum ablanla arnda ne gectiyse bence cok uzulme oda yaptigina bence uzulmustur sunu unutmaki bir derdin oldugunda gene sana yardimci olacak olan ailendir.sana biir dost tavsiyesi herkese guvenme dost diye gordugun insan bile yeri gelince hic acimadan seni kallesce arkadan vuruyor.bigun bende sizinle yasadigim cok aci bir tecrubeyi paylasrim kib

ablanin endiseleri devam ediyor
sen hallettin, onu affettin cunku seviyorsun, asiksin belki
fakat ablanin içinde kuruntular var, belkide o yuzden sana eskileri soyleyip duruyor
belki yaklasimi yanlis olabilir senin için ama ona gorede en dogrusu budur belkide
bence ablanla otur konus, içini ona dok, hemen kesip atma
belki konusursan, onuda rahatlatmis olursun, belkide ablanda bunu bekliyor senden
hani dusunuyorum da, zamaninda desteklemis seni bu iliskide, simdi ne diye durup dururken bozulmasini istesin ki
bence içinde korkulari var...belki senin dusunemedigin seyler
en iyisi bunlari ablanla basbasa konusmak

Son düzenleme:
ayrilma durumuna gelmissiniz simdi tekrar barismissiniz
bu o sorunun cozuldugu anlamina gelmez ki
ablaniz sizin icin endiselenmis
siz seviyor asiksiniz diye sizin uzulmenize goz yummak istemiyor
yarin obur gun ayni sorunlar tekrar ortaya cıktıgında ustelik evli oldugunuzda o zaman da keske buyuklerimin sozunu dinleseydim dersiniz

insanın hayatında bir anası bir de babası var gerisi boşş.

ben de bu hayatta kimseye güvenmemeyi öğrendim.ablama bile.kimseye yorgun,kırgın,muhtaç görünmeyeceksin..herkes herkesin dertleri ile mutlu oluyor çünkü....

bu yaşıma kadar öğrendiğim en değerli şey:::bu hayatta tek min var başka min yok:::::

canım sadece üzgünüm demişsin ne yaptı ablan anlatmamışsın ki .. malesef yorum yapmak için yeterli bilgi vermemişsin. ama sakin oll.. allah hayırlı olanı versin herkese

ben hala net bırsey anlamadım olaydan senın elın ayagın tutmayacak kadar ne dıyebılırkı sana
bır abla olarak kronık arkadasıma gonulden katılıyorum
ne olursa olsun sevgılı es vs tekmeyı vyrdugunda (afedersınız)kanından canından olan bır ınsanın omzunda aglıyosun bunu bılır bunu soylerım herkes kapısını kapatsa bıle son radddede ablanın kapısı emınım sana her an acık olacaktır olayı buyutmemelısın senın gormedıgın bısey gormus endıselenmıs olabılır.

X