çok bunaldım yardımlarınızı bekliyorum

sl_12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2017
2.028
2.287
arkadaslar 3 senedir atanamıyorum çok ders çalışıyorum hayatımda neye elimi atsam kötü oluyor dua eden biriyim ama çok yoruldum sürekli aglama ve depresyondayım çok mutsuzum banada ismi azamı okursanız sevinirim şimdiden Allah razı olsun

malesef canım ama kurumsal firmada çalışıyorum öğretmenlik yapmıyorum işimden şuanlık memnunum ama kpss ye çalışmaya devam edicem yine olana kadar şansımı denicem çok şükür işimi seviyorum bir sıkıntım yok bunalımım geçti değmezmiş kendimi üzdüğüme :)) hayal_hatun

Hepimiz bir parça öyleyiz, bir sıkıntı gelince dünyalar başımıza yıkılır sonra Allah sıkıntıyı giderince hiç sıkıntı çekmemiş gibi unutur ve bazan da niye abartmışım ki deriz:)
İyi olmama sevindim, çalışmak bazan çok iyi geliyor: üretmek, düzenli bir hayat, para kazanmak vs. İnşallah daha iyi olur her şey, gönlünce ve hayırlısıyla...

öyle gerçekten çok şükür diyorum çok sağolun sizinde herşey gönlünüzce güzel olsun hayal_hatun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…