Çok acil... Bakar mısınız ?... Yardım....

son yazılanları okumamıştım ama şok oldum resmen....
yatakta basmışsın ve hala yanındasın....
arkadaşlık sitelerine üye oluyor ama sesin çıkmıyor....
boşan diyemem ama ben çocugumla bile boşanırdım düşünmeden heralde....
ALLAHIM büyük konuşmayayım ama öyle yani...

bu nasıl bir konu yaa..
hayretler içerisindeyim..
hala bu iğrenç adamdan boşanamadıysan kesinlikle psikolojik yardım almalısın..
sağlıklı düşünemiyorsun..

hakkaten çok yaratıcı ve cesaret isteyen bir eylem.........:lepi:

düşünmene bile gerek yok yaa.yatakta basmışsın hala ne yapmalıyım diye düşünüyorsun
bu evlilk devam etse bile herşeyi unutabilecekmisin
ufacık bir şüpede sürekli tartışmalar olacak eskiler gündeme getirilecek
okurken bile elim ayağım titredi benim
nasıl kabullaniyorsun böyle bişeyi anlayamıyorum canım ya
sitelere girmesini geçtim
resman yatakta beraber yatmışlar ve birşey yapmadık diyorlar ya bu nasıl bir yüzsüzlüktür
biraz ağır konuşuyorum ama gerçekten çok sinirlendim canım ya

bu nasıl bir konu yaa..
hayretler içerisindeyim..
hala bu iğrenç adamdan boşanamadıysan kesinlikle psikolojik yardım almalısın..
sağlıklı düşünemiyorsun..

arkadaşlar..
bir kadın kendine bunalrı layık görüyorsa..
bu kadar seviyesiz bi evliliği kurtarmak için çabalayorsa..
kendisine sayıgıs kalmamış demektir..
ben bir daha bu konuda yorum yapmayacağım zira gerek yok..
topik sahibi zaten kendini gösden çıkarmış..
işimizi gücümüze dönelim bence..
herkez bizim gibi dğeil..
kendi değerini anlayamıyor bazen..:çok üzgünüm:

daha ne bekliyorsun ayrılmak için eşinin daha beter şeyler yapmasını mı? artık sen evde olduğun sırada eve kadınlar getirmesini mi?

bu adamdan her türlü ahlaksızlık her türlü çarpık şeyler beklenir yazık değil mi sana?

ailen sana destek oluyor gitsen daha mutlu olacaksın ama hala bu uçkuru ..... adamın düzelmesini bekliyorsun öyle mi?

burada herkes bir şeyler yazar öneriler sunar ama sen kendi kendine yazık ediyorsun kimse de göz göre göre kocan olacak adamın yanında kalman için sana taktik vermez herhalde 21 yaşındaki bir gencin hayatı geleceği sözkonusu çünkü

taa en baştan onun bu çirkin hatalarını kapatman en büyük yanlışların senin...boşa ömrünü tüketiyorsun böle bi insan için.daha ne kadar onun bu çapkınlıklarını örtpas etmeye çalışacaksın,,yazık değilmi sana,annenleri düşünüyorsun onlar üzülür diyosun ama onları üzmiyim derken kendini mahvediyorsun..onlar olgun insanlar anlayış gösterirler ama sen daha çok gençsin bu kadar şeyi atlatmana bile hayretle bakıyorum ii dayanmışsın sabır taşı olsa çoktan çatlarmış...3 yıl bile böle bi evlilik için çok aklını başına topla ve bitir bu evliliği,,,erkek milleti işte yapar yapar sonra eşşek gibi ağlar sızlar özür diler,biz kadınlarda hemen kanarız sahte sevgi sözcüklerine,,yol yakınken kurtar kendini.seni haketmeyen biri için boşuna ağlayıp sızlama...o senin evine getirdiği,senin yatağına soktuğu kadın içinde hiç üzülmedim açıkcası (hani düşüp belini kırmış ya) ne işi varmış başka bi kadının yatağında,allah ölelerinin belasını veriyor işte...kendini düşün kardeşim daha ne zamana kdar böle üzülüp sineye çekeceksin o adamın yaptıklarını

Fantazi canım benim,fantazi,kızgınlık belirtmek için kurulmuş bir fantazi.
Arkadaşın eşinin kim olduğunu bilecek bir ortamda yaparsa daha kötü olmaz mı senin tezine göre:1no2:.
Bu benim esprili bir yorumumdu,belki onca dert arasında biraz muziplikle gülümsetebilirim arkadaşı demiştim amaaaa:1shok:
Ne kadar saçma gibi bir yorum kalp kırmaktan başka bir işe yaramazsenağlama
Biz burda birbirimize yardımcı olmak için yorumlar yapıyoruz,
kimimiz daha ağırbaşlı
kimimiz esprili bir dille-tatlicadiarzu-
Benim tarzım ikinciye daha yakın diye ve bazı arkadaşlar saçma bulacak diye yorum yapmaktan vaz mı geçeyim canımbenneyaptımki
onu diyosan ayrı:1closedeyes:

bende o arkadaşlık sitesine üye olur en güzel resmimi koyar ona arkadaşlık teklif ederdim

Fransiyum yorumlara hiçbir fikir beyan etmedin.
Katılım göstersen de bizde senin fikrini öğrensek

Fransiyum yorumlara hiçbir fikir beyan etmedin.
Katılım göstersen de bizde senin fikrini öğrensek

büyüklerimle konuştum
yarın toplantı var artık gerisi Allaha ve zamana kaldı
gelişmeleri size muhakkak anlatıcam
dualarınızı eksik etmeyin
gözüm açmama biraz da olsa net düşünmeme sebep olduğunuz için
ayrıca yorumlarınız için de çok ama çok teşekkür ederim...

Normal şartlar altında bir evlilik kurumunun kolay kolay bozulmasından yana değilimdir ama.. Canım 21 yaşındasın, çocuğun yok. .Kocan seni yatağında aldatmış ,üstelik uslanmamış hala arkadaşlık sitelerinden birilerini bulma hevesinde ..ozaman bu evliliği devam ettirip ettirmemeyi ciddi ciddi düşünmen gerekir. Allah Kolaylık versin sana canım ...eşin olacak o adam bozuntusunada akıl fikir ...........

allah hayırlısını ediyo cocukda tutturmuyo allah senden yana bence
yazılarını dikkatlice okudum gercekten cok sasırdım bu cocukmu ? sen nesin allahım ya sanki cocukmus gibi arkasından kosuyosun ve eşinin sana bazı acıklamalarına güldüm valla kusura bakma ama bolkondan düştü belikırıldı , yatakta yattık bişi olmadı.( suya düştü inek işti dağa kactı yandı bitti kuloldu ) valla cok güldüm cok ayıp ya ama sende suc bukadar sineye cekersen böyle olur sen bütün kapıları kendi elinle acmıssın eşine oda ne yapsa affediyosun ya nede olsa yapıyo da yapıyo sanki annesisin onun için aman annem görmesin gibi bişey olmus ya cok tuaf sen onun eşisin seni eş olarak görmüyo ki bu yoksa sana biraz itimatı olur yani bu ilişki anne oğul ilişkisi olmus sen bunla ugrasma kardes bosa hemen kac kurtul bukadar cekilmezki canım benim ya kendi yatagına kadın getiriyo bişi yapmıyo onuniçinde senin yanına gelemiyo valla buyalan annelere söylenir kızmasın dövmesin diye
kendini daha fazla yıpratma değmez lütfen kendine gel ve o piskopat adamı bırak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…