Çok acil... Bakar mısınız ?... Yardım....

Şimdi bu akıl vermek mi oluyor? Ne kadar saçma. Peki o kalabalık ortamda kaç kişi arkadaşın eşinin kim olduğunu bilecek? Gene küçük düşen arkadaş olacak. Lütfen böyle saçma fikirler söylemeyin, söylediğiniz şey ancak yapanı küçültür o kadar.
Arkadaşım sana gelince, malesef eşinde iş yokmuş. Sen iyi dayanmışsın. Şapkanı önüne koyup iyice düşünmenin zamanıdır derim ben. Enine boyuna tart biç karar ver.

Kıyamam yaa daha 21 yaşındasın hayatının en güzel yıllarını böyle geçirme ailen ile paylaş bunları annene kesinlikle anlat bir kere olunca devamı gelirmiş aldatmanın evine getirmiş senin yatağında yatmış allahım inanamıyorum neler yaşanıyor ben ne yapardım bunu biliyorm ama kimseye boşan vs deyipte böyle bir yük alamam anneciğin sana en güzel yolu gösterecektir.
Arkadaşlık sitelerine üye olma bence yada tişört giyip onu rezil ederim düşüncesine kapılma sen kadınsın ağırlığını koru böylesi sadece sizi daha yüzgöz yapacak ve seni onun seviyesine düşürecek ilerde onun yaptığı değil senin yaptıkların görülür.
Hayatın çok başındasın çok seviyorum ayrılmak istemiyorum diyorsan ikna et bir evlilik terapistine gidin ama işinin ehli birine belki birşeyleri yoluna koyarsın.
Öfke ile kalkan zararla oturur.

21 yaşındasın...
sence bi ömür bi evlilik böyle geçer mi
bize sorma kendine sor
dayanacak olan sensin.tüm o berbat duyguları yaşayan ve daha da yaşayacak olan sensin
biz burdan vah vah der sonra da unuturuz seni
kendini ziyan edersin başka kimseye bi şey olmaz

anneme anlatsam zaten 1 dk bırakmaz beni
kendimi rezil edecek kadar aklımı kaybetmedim henüz
siteye üye alup muahbbet etmeyide daha önce yapmıştım
yapmam gereken şeyde ortada
benim düşüncem boşansam ailemin yanına döneceğim
onlar beni başlarının üstüne koyacaklar biliyorum
ama ben ailemin yanında yapamam bu vakitten sonra
ayrı da yaşamama izin vermezler
başkası ilede güvenip bir daha yapamam
bütün kartlarımı açtım bakıyorum
kafam karışık şuan için

ben de bakayım kartlarına izninle
sorun sadece eşinin arkadaşlık sitelerine üye olması değil
yani esas sorun bu değil ki
o yüzden geçelim bunu...
bu adam seni aldatmış ve aldatacaktır da
deki bi daha yapmayacak ki yapacağını yapmış zaten
senin yatağına birlikte uyuduğunuz odaya başka bi kadını almış
bu bi kadın için kıyamettir...
en geçerli en yeterli sebeptir bana göre
diyelim ki boşanmak istedin karar verdin buna
elbette seni baş köşeye koyacak ailenin yanına gideceksin
ayrı oturmak ilk aşamada düşünülmeyecek bi şey zaten
21 yaş o kadar şey için başlangıçtır ki
hele de bi başkasıyla yapamam sözü en fazla 1 sene de unutacağın bi laf olacak
yani hayatın ilk 3 basamağındasın henüz
bak yukarıya ...
daha çıkman gereken binlerce basamak var
ama sen önce karar ver
yerinde saymak mı yoksa o merdivenleri çıkmak mı istersin

merdivenlere tabiiki çıkmak istiyorum fakat
içimde onu incitmek isteme hissi var
bi yandan da sessiz sedasız bsamakları çıkmak istiyorum
onu sessizliğimde hayatının zindan olmasını,vijdan azabıyla kıvranmasını
ben ona taş attıkça o bana gül attı diyerek kafasını duvarlara vurmasını istiyorum
sevgi dersen bilmiyorum sorguluyorum
ağlıyorum ama zayıflığımdan değil
nefret ettiğim aptal yerine konulmaktan dolayı
ağlıyorum çünkü ben onu çocuk gibi korudıkça
o hep yanmak istedi
onu korumaya çalıştıkça ben yandım
off çok zormuş bu durumlar çokk Allah yardımcım olsun inşallah...

sen onun yanında kalarak onu incitmek istiyorsun anladığım kadarıyla
ama o incinirken sen bin kat kırılacaksın
içindeki öfke,nefret duygularına yenilme
kendini düşün önce
onu sensiz bırakarak cezaların en büyüğünü vermiş olacaksın zaten
kusura bakma sanki baskı yapıyor gibi oldum ama
20 yaşında bi kızım var.onu düşünürek yazıyorum bunları
ama kendin için en doğrusunu sen bilirsin
inşallah hayırlısı olur hakkında

canım cok acı allah sana yardım etsin kararını sen ver kolay birşeyyyyy deil ne denirki böle insana

3. çocumuda 4 ay önce kurban bayramında kaybettim
acaba bunlar Allahtan bana bi sinyal mi???
:çok üzgünüm:
aklıma başkada bişi gemiyor

Güzelim.yaşın çok genç daha..Senin yaşadıkların arkadaşlık siteleri derdi değil yalnızca.onu halletsen başka birşey çıkacak.zaten yaşayacağın kadar yaşamışsın,pardon yaşatmış eşin.
Bu genç yaşta çoluğun yok,çocuğun yok,ailen destek olacakmış gibi görünüyor.
ne diye çekeceksin bu adamın sana yaptıklarını.Hak etmediğin dertleri yaşatıyor sana.
Sonra bu sebeplerden hastamı olmak istiyorsun.Senin böyle hallerin olsa seni bir dk.tutarmıydı acaba o evde...
Saçmalama da kendine gel.bırak onu siteleriyle,sevgilileriyle başbaşa...
Orta da kaldın da bir o mu var sığınacağın,bırak gitsin yoluna.
Ailenin yanında da pekala rahat edersin.eşin sana huzur vermiyor.sen evindeki düzeninden bahsediyorsun.Yok öyle birşey.
Geç olmadan,yolunu çiz.Senin vereceğin çocuğu da hiç hakketmiyor bence.
Diyelimki çocuğun oldu ve eşin bu durumlara devam ediyor.Sonra ne olacak.
ıyice elin kolun bağlanacak....
Telli duvaklı yeniden evlenirsin bence.Hiç vakitte kaybetme.
Hem onun ailesiyle hem kendi ailenle görüş durumu bilir....

canım bosan demesı kolay ama bu adam vazgececk gıbı degıl sen affettıkce hatalarına hata eklemıs daha cok gencsın bır omur boyle gecmez cok daha mutsuz olursun otur dogru duzgun dusun adam akıllı konus(pek anlayacak gıbı degıl ama)bende bosan derım onsuz bır hayat kur kendıne mutlu olabılcegın bır hayat

çok üzüldüm okuduklarıma ..
tek bir cümlem var sana bu adam düzelmez ve asla sana koca ,çocuklarına baba olmaz.
daha çok gençsin yazık sana.ömrünü nasıl böyle geçireceksin

Ah be canım neden çekiyorsun bu tabiri yerindeyse azmış kudurmuş adamı....

onca yaşadığın şeyden sonra nasıl hala aynı yatağa girebiliyorsun...

şimdi sana söyleyeceğim şeyleri lütfen dikkatli oku ve tavsiyelerimi uygulamaya bak, tek kurtulma şansın bence diyeceklerimi uygulaman...

hata tek başına eşin de değil sen de en az onun kadar hatalısın neden mi? çünkü sana bu yaptıklarına izin veriyorsun her seferin de affediyorsun ve aşırı hem de dramtik bir biçim de aşırı vericisin...

senin psikolojin de iyi değil...uzman psikiyatris değilim fakat bu konuda hayli bilgiliyim....sitenin psikoloğuna danışmanı öneriyorum ki büyük ihtimal benim söylediklerimi söylecektir sana...bütün yaşadıklarını psikolojisi sağlıklı bir insan çekmez...

canım benim psikolojin nerde ne zaman bozuldu bilmiyorum ama bozulmuş....tedavi olursan kendini bu son derece onu kırıcı evlilikten kurtarabilirsin...bence onunla yani eşinle savaşmak yerine kendini kurtarmaya bak ve hayatının daha fazla karartma...

aşk beyin kimyasını altüst eden duyguların maksimumda yaşandığı mantığın kaybolup gittiği tutku fırtınasıdır...her aşık olanın başına senin yaşadıkların gelmiyor tabiki nedeni ise her erkek senin kocan gibi değil...aşklar 2 kişilik yaşanmalı tek kişilik aşkın payına düşen maalesef psikolojinin bozulmasıyla derin acılar çekmek depresyona girmek ve her seferinde biraz daha verici olmak oluyor...

cidden üzüldüm çok üzüldüm sana...dilerim kendini kurtarmayı başarır gülmeye başlarsın.

O beli kırılana da çok iyi olmuş.onun bunun yatağında gezerken az bile yaşamış,sakat kalırsa kalsın sana ne...

canım kımseye böyle bişey demedım bugune kadar ama yavrum sen nasıl hala yardım derdındesın anlayamadm ben..deger mı bu kadar uzulmenın asagılanmanın ustune bu adamı bu kötu huy dıye adlandrdgn ılletten kurtarmanın yollarnıa aramak..adam sana yapabılecegı en buyuk kötuluklerı yapmıs sen hala nasıl koca dıye kabullenebılıyorsn onu..ınan ılk defa böyle bır konuda bu kadar fevrı ve ters bı yorum yapıyorm ama sok oldum okurken ınan..yazık etme kendne daha yasın kac..deger mı ya..

cnm ne yapman konusunda birşey demeyeceğim farklı farklı yorumlar var zaten . ben bir konuya dikkatini çekmek istiyorum evt eşin çok hatalar yapmış ama kimi insana bir müsibet gelir ve biryerde dur der aklını başına devşirir kendini ve hayatını bir düzene sokar . işte eşinin başına bu müsibet gelmiş . başka bir kadın onun çapkınlığı düşüncesizliğiyle camdan kendini atmış ve sakat kalmış sana karşı kabahati ise başka bir müsibet ama dememişki ben böyle bişey yaptım bir insanın sakat kalmasında rol oynadım cümle aleme rezil oldum . eh tüm bu olanlardan sonra bu adam uslanmazsa daha neyi umut edersinki güzel arkadaşım gençsin haytın neler getireceği belli olmaz . aile yaına dönmek bu adamla hayatını yerlerde sürümekten daha mı kötü :teselli:

canim o kocadan sana hayir gelmez. huylu huyundan vazgecmez. bu kacinci affetmen
allahtan cocukta olmamis bak. buna sevinmelisin.
hem yasinda genc, yol yakinken caresine bak derim
yani ben olsam hemen bosanirdim. aldatilmaya asla tahammül edemezdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…