Çok acil... Bakar mısınız ?... Yardım....

esınıze guvenınız var mı gercekten merak ettıgım ıcın soruyorum yanı o sıtelerde evlı ınsanların ne ısı var aynı seyıo sız yapsanız sıze nasıl bır karsılık verır

beli kırılmış Allah daha beter etsin diyecem sinirimden, tövbe tövbe..
ay bu adam seni haketmiyor.
bu adam bir köpeği bile haketmiyor, öyle bir kadınla evlenmeli ki bu aldatmak neymiş öğrenmeli.
neyse ya çok sinirlendim, elime versen bir kaşık suda boğarım.

Ya ınanamıyorum nasıl kabul ettın bunca şeyi,helede senın evınde senın yatagında yatmalarını... Nolur yapma canım ya,boşa sen boyle bırını haketmıyosun.Hiç bi kadın haketmıyor.Hemen boşa hemeeeennn

sen hala bunun evlilik mi oduğunu düşünüyosun ki kurtarmaya çalışıyosun.adam pişman olsa aynı hatayı defalarca yapabilir miydi.seni sevmiyor ve unutma asla da sevmicek.niye uğraşıyosun ki önünde çok güzel yılların varken.hayata tutunmak ve bişeyler yapmak için en güzel yaştasın.ve tutunmak için böyle bi adama asla ihtiyacın yok.Allah çocuk bile nasip etmemiş ki herşeyin doğrusunu O bilir.hala kurtarmak için çabaladığın evliliğinse eğer hayatın ve aklın dibe çökmüş demektir.aklını başına topla ve hemen toparlan.hele ki çocuğun bile yokken bu evlilik dediğin rezilliği bitirmek için.

sizin bu garip iyi niyetliliğinizi benim aklım almadı kusura bakmayın...şaka falan mı bu?! benim kocam eski sevgilisini evime getirecek de,ben yokken benim evimde onunla kalacak da,benim yatağımda uyuyacaklar daa,ben de durup hem bu safsataları dinleyeceğim-üstüne bi de affedeceğim hee?? hayır böyle birşeyi neden kabullenme ihtiyacı hissediyorsunuz onu bitürlü anlayamadığımdan böyle diyorum üzgünüm..

ben de 21 yaşımdayım,neden göz göre göre böyle bişeyi kabulleneyimki.bunu kabullenmek,''tamam sen yapacağını yap ben bu evdeyim işte beklerim..'' demek değil mi biyerde (?) hani böyle durumlarda hep çıkar yol ararız,yuva yıkılmasın nasıl bişeyler hallolur diye kafa patlatırız ama eşiniz fazla komik bi insan bence.Ve görücü usulü olmasına rağmen siz de fazla aşık gibisiniz..bu derece gözünüz körleştiğine göre.

ne sizin bu iyi niyetinizi,ne çabanızı ne de sevginizi haketmeyen bi zihniyet bence de..umarım sizin için en hayırlısı ne ise o olur a.s.

canım ne oldu...

aile toplantınız nasıl geçti....

gelişmeleri bizlerle paylaşacağını söylediğin için soruyorum....

evet dün toplanıldı herşey konuşulup tartışıldı tabii herkes şok oldu falan filan neyse fazla detaya girmek istemiyorum
ailem çok tepki gösterdi duyduklarına
kendi aileside
herşeyin tamamen ciddiyetine varmış anlamış
tekrar bi şans istedi ağlayarak
büyüklerde gözümün içine bakıyorlardı
bi yuva kolay kurulmuyo edilmiyo sende zor şeyler yaşamışsın ama
son kez deneyin en ufak bi durumda gelirsin kızım evine dediler
oan herşeyi aynı anda hissettiğim için birşey diyemedim
sadece peki ama biraz yalnız kalmak istediğimi söyledim
arkadaşımın evindeyim şuan bir sürü özür aşk mesajları şiirleri alıyorum
belki çok kızacaksınız tepki göstereceksiniz kaşınıyorsun diyeceksniz ama
ben bir kez daha savaşmak istiyorum ama akıllıca
inşallah ben haklı çıkarım
desteklerinz içinde çok ama çok teşekkür ediyorum Allah hepinizden Razı olsun..

canım senin kararın tabi...

eşini sen tanıyosun biz değil..

ama bari bu kadar aşırı ve ileri derecede iyi niyetli davranma bu sefer...

taş yerinde ağırdır..

ve her halukarda zaten ulaşabileceğin ve affedileceğin insana çok hayran olmazsın..

erkekleride kendine hayran etmeden bağlayamazsın..

sadece küçük bi tavsiye..

yazdiklarinin hepsini okudum cnm yine affetmissin kocani ama sunu belirtmek isterimki esin hicbirzaman degismeyecek eger herseyin duzelecegini saniyorsan yaniliyorsun bir insan 7sinde neyse 70de de odur seni defalarca aldatmis kandirmis valla bir kadin olarak nasil gururuna yedirebiliyorsun sastim kaldim dogrusu ama umarim yanilirimda sen hakli cikarsin bundan sonraki hayatinda mutluluklar dilerim canim

sana son tavsiyem, erteleme yada vazgeçme kendin için psikologa git.

Son düzenleme:

kendisini sevmeyen ve kendisine değer vermeyen bir insan neden bu kadar fedakarlığı yapar ki? hayata bir kez geliyoruz ve en güzel şekilde yaşamak ta hakkımız.benim değerimi bilmeyenin benim gözümde de değeri yoktur

bu senin kararın kimsenin seni yargılamaya hakkı yok
yaşadıklarını en iyi sen biliyorsun
Sardunyanın dediği gibi en kısa zamanda bir psikoloğa git
yaşadıklarını tek başına atlatmaya çalışma ....
Hakkında hayırlısı olsun....

en çok kötü olduğum nokta aynı yatakda yattık ne saçmalık kardeşim aç misafir odasını yatsın bide bieşy yapmamış allah cezasını vermiş beli kırılmış töbe yarabbim cuma günü sabır ver yabacım üzüldüm noldu son durum okumadan yazıorum ama bence bieşy yapma al eşini akşam sen bunları ypaıosun ben yapsam ne oulr bi türk erkegine yakışırmı bunları yapmak namusumzla evlendik beraber olduk faln de.eger söz verip evlilik için caba göstermiosa boşanacagım de!

Canım boşan demek kolay bize göre ama böylede mutsuzsun yani 1 diil 2 diil daha ne kadar devam edicek ki...hemen boşanma ama blörf yap nebilim seni kaybettiğini anlasın bidahada yaparsa boşan dicem ama daha 21 yaşındasın nebilim çok karışık bi durum he ben olsam bu durumda kesin boşanırdım ama senin pozisyonunu bilmiyorum yani dedğim gibi ilgini kes uzaklaş soğuk davran belki anlar bu evliliği kurtulamıcanı düşünüyosanda boşan ALLAH yar ve yardımcın olsun canım...

sana katılıyorum arkadaşım en büyük hatayı onu affetmekle yaptı. Bütün bunlar (aldatmalar) tekrarlayacaktır ve bu kez daha gizli daha dikkatli yapılacaktır. Benden size tavsiye asla ve asla "duygularınızın mantığınızın önüne geçmesine izin vermeyin" arkadaşlar yasakkelime

Everest’e tırmanma onuruna erişmek istiyorsanız, donma, oksijensizlikten ölme, tırmanırken düşme ve hayatınızı kaybetme risklerini de göze almış olmanız gerekir. Aşk da küçümsenecek bir duygu değildir ve elbette riskleri de barındırır.
Aşkta yolunuzu şaşırabilirsiniz, olmayacak duaya âmin denmez ama, dengesiz, ölçüsüz, olmayacak bir aşka tutulursanız, itibarınızı, yaşam standardınızı, yakınlarınızı kaybedebilirsiniz; o zaman aşk belki gene vardır ama mutsuz aşktır, ıstıraptır. Başka deyişle “aşkın da kanunu vardır”. Yaşamın kuraları olduğu gibi; elektriği kuralsız kullanırsanız ceryan çarpar, yaralanırsınız, sakat kalırsınız, hatta feci biçimde ölürsünüz.
Aşkın bir biyokimyası da olduğuna göre, elbette hastalığı da vardır, “aşk hastalığı”; hekimdeki adı “ilişki bağımlılığı.” ısterseniz buna çok sevdiğiniz yemeği veya içeceği aşırı tüketmekten zehirlenmek, hastalanmak deyin.
ılişki bağımlılığı, madde bağımlılığı açık deyişle uyuşturucu bağımlılığı gibidir. Uyuşturucu yerine bağlanılan kişi geçmiştir. Kişi, bağlandığı kişiyi, istese de bırakamaz. Bağımlılığın derecesi giderek artar. Zorunlu ayrılma durumunda birtakım yoksunluk belirtileri ortaya çıkar. Kişi zarar görmesine, bunun farkında olmasına rağmen bağımlılık sürdürülür.
Bağımlı kişi ve bağlandığı partneri, bir tahterevallinin iki ucuna oturmuş gibidirler. Bağımlı kişi, yoğun duygular yaşarken partneri bu duyguları yaşamaz. Kişi partnerini önemserken partneri sadece kendini önemser. Kişi, tüm coşkusunu, desteğini, parasını, zamanını partneri için harcarken,partneri kendi istek ve ihtiyaçlarını karşılamış olur. Kişi partnerine aşırı değer verirken partneri aşırı değer görür. Kişi, partnerinin yanlış davranışlarını hoş görürken partneri yanlış davranışlar sergiler. Kişi partnerine yaklaşmaya çalışır, partneri ise o kişiden uzaklaşır. Sonuçta son derece asimetrik bir ilişki söz konusudur.
Madde bağımlılığı kişiyi ruhen, bedenen ve toplumsal yönden çökertir. ılişki bağımlılığı içindeki kişinin başına gelenler de hemen hemen aynıdır. Kişi kendisini tükenmiş hisseder. Benlik sınırları net değildir. Sado-mazohistik davranışlar sergiler. Olayları akışına bırakmaktan korkar. Bireysel gelişimleri sınırlı kalır. Partnerini değiştirmeye çalışır ve elbette başarılı olamaz. Çözümü kendisi dışında arar. Partneri tarafından terk edilmekten korkar.
Sonuçta, ilişki bağımlısı kendini gereğinden çok fazla ortaya koymuş, çok fazla vermiştir. Karşısındaki kişiyle ya da ilişkiyle gereğinden fazla ilgilenmektedir. ılişki dışındaki sosyal hayatını tamamen bitirmiştir, en azından çok aza indirmiştir. ılişkisi dışında hiçbir ilgi alanı kalmamıştır. Tüm zamanını, hayatını, partneri ya da ondan gelecek bir haberi bekleyerek geçirir olmuştur. Her olayı ya da davranışı partneri ile bağlantılı görmektedir. Yaşamının dengesi bozulmuştur. Sonuç aşk bağımlılığı.
Riskleri almasanız yaşamanız da mümkün değildir. Bu nedenle aşk bağımlığını dikkate alın ama aşka hak ettiği değeri de verin..

Prof. Dr. Ahmet Çelikkol
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, psikiyatr

konu sahibi arkadaşımızı kınamayın....elinde olmadan yaşıyor bunları...

bu sebepten psikolojik destek almadan kurtulması imkansız....lütfen yargılamadan önce bilgi sahibi olalım.

bakıyorumda herkes boşan öyle yap böyle yap demiş. ama Sardunya_Zakkum en doğru tesbitlerde bulunmuş diyebilirim. yani en doğru olan kendi verdiği karardır ve bu kadar fikir içinde birde psikologtan yardım almasıdır. inş eşin bu son şansını iyi kullanır. allah bir an önce yüzünü güldürür inş:1hug:

offfffffffff offfffffffffff..sakın çocuk yapma.senin yatağına kız atıyor bu adam ya inanamıyorum bu aldatmanın en iğrenci bbebeğim ya.sana saygısı yok o evi sizin değil kendi evi görüyor bu adam.hemen boşan derim çünkü uslanmaz arkası gelir sen bil bilme.nediyor o siteler için bişey olmuyor öylesine sıkıntıdanmı diyor sen erak etme karıcım aldatmammı diyor.eğer öyleyse birini ayarla üye olsun tanışsın kocanla ileri gitsinle yazışmalarda kaydet bunları yüzüne çarp ve hemen boşa buna hazırlıklıysan bunu yapıcan.

aaaa konu sahibinimi kınadınız kızlar ben okumadım kaçırdım sanırım.evli olmayan yada bilgili olmayan yapmasın yorum tabiki canım kızın suçu ne bunda adam uçkuruna sahip olamıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…