Çok acil... Bakar mısınız ?... Yardım....

bu sınırları aşan bır durum, katlanılması ve bır mantık aranması anormal bence. ben olsam kapıyı çoktan çarpmıştım.

Ben de senle yaşıtım. Şöyle karşıdan baktığımda inan ben bunu kaldıramazdım diyorum. Allah kötülerle karşılaştırmasın. Ve kendi dertlerim de ufakmış benim diyorum. Ama bak tüm üyelerimiz hatta geç üyeyi yaşı bizden belki büyük belki küçük belki eşit arkadaşlarımız kimi zaman dert ortaklarımız hep aynı şeyi söylemiş sana. Arkana bakmadan kaç bacım. Cahit sıtkı bile yaş 35 yolun yarısı eder diyor. Acaba 21'e ne demeli. Alt tarafı bir yıl üzülürsün. Bir yıl kendini zorda hissedersin. Ama nerden baksan 50-60 yıl kazanırsın. Ha diyeceksin ki boşan demesi kolay ama herkes akıl verir ekmek vermez. ama bu adam sana ekmek veriyorsa da ya erkenden gönderir seni allah korusun diğer tarafa, ya da akıl sağlığına zarar verir.

ıyi düşün, psikolojik yardım al. Hayatta hemen hemen her sorunun çözümü var sen iyi düşünürsen... ıyi düşün aman diyim bu adamla gider böyle deme:1no2: Hele hele sakın ha düzelir deme:1no2:.

evli olmadıım için bu gibi konularda kafadan yorum yapmaktan hep kaçınmışımdır,amaa kocanın seni SENıN YATAĞINDA aldattığını okuduktan sonra tek bişey diyorum,boşan bu adamdan canım,ailen de varmış,sana destek çıkarlar çocuğunda yok hazır,belki bu Allahın bi lütfu senin için...aldatmanın affetmesi olmaz belki ama yuva yıkılmasın,çocuklar zarar görmesin diye bir şans daha verilecek evlilikler vardır,bir de asla arkana bakmadan gidilmesi gereken durumlar vardır ki senin durumun da böle bi durum...

Bu bi ihanet cnm..
yani seni aldatmış sayılması için illa başka bi kadını kucagına alması gerekmiyor , sanal yollada olsa onu kucagında hayal ediyor..
beynen aldatıyor seni..
ver pc yi kucağına at kapıya
görsün biraz dünya kaç bucak.. o pc nin metalik yüzüyle senin eş olan yüzünün arasında ki farkı idrek etsin..anca o şekilde adam olursa olur..
ama ciddi ve kararlı ol , senin gözdağı vermeye çalıştığını hissetmesin..
Allahta sana sabır versin..
a.s.

inanamıyorum yaa insan bunu nasıl yapabilir
özür dilerim ama kendine insan diyen bunu yapamaz
kendi yatağına başka bi kadını alıp yatamaz
sonrada bunu eşine normal bi şekilde anlatamaz
hadi anlattı bi hata dedi bide utanmadan arkadaşlık sitelerine üye olamaz
neymiş yanii bunun sebebi neymişte arkadaşlık sitelerine üye oluyo
evli bu adam evliiiii klava: ne arkadaşıııı karısından başka bayan arkadaşı ne yapacakkk
ayyyy çok sinirlendim yaaa
bırak güzelim kaç kurtar kendini gençsin önünde uzun bi hayat var
kendini harcama bu adama bundan ne köy ne kasaba olurr
ailene sığın boşa bu adamıda
seni seven seni hak eden sana değer veren bi adam çıkacaktı karşına
kendine bu eziyeti yapmaaaaa..........

Evli barklı adamın ne işi olursa arkadaşlık sitelerinde anlam veremiyorum

NEEEE :1shok::1shok:

Başkasıyla yatıp eşinemi anlatmış :1shok::1shok:

[QUOTEaşk beyin kimyasını altüst eden duyguların maksimumda yaşandığı mantığın kaybolup gittiği tutku fırtınasıdır...her aşık olanın başına senin yaşadıkların gelmiyor tabiki nedeni ise her erkek senin kocan gibi değil...aşklar 2 kişilik yaşanmalı tek kişilik aşkın payına düşen maalesef psikolojinin bozulmasıyla derin acılar çekmek depresyona girmek ve her seferinde biraz daha verici olmak oluyor...[/B]

[/QUOTE]

ne güsel anlatmışsın zakkumumŞeniz
:asigim:

işte burda yazıyor...

işte burda yazıyor....

yaşınız 21, daha ne kadar dayanabileceksiniz bunlara? hangi evliliğinizi kurtarmaya çalışacaksınız, eşiniz bu kadar anlayışı ve segiyi haketmiyor. bu kötü alışkanlıktan bir an önce kurtulursunuz umarım.

sana inanamıyorum..
tüm bunalrın gerçek olduğuna.
senin bunları yaşadığına..
kabullendiğine..
o adama defalarca kez tekrar tekrar güvendiğine inanamıyorum..
kendine neler yapmışsın sen yaa yazık değil mi sana ?
annen snei o adamın oyuncagı old iye mi büyüttü ?
reziliğie bak bu nası iştir yaa !!!!
aklım almıyor kelimer yetmiyıor dehşetimi anlatmama..

zakkum..
anam sen az bile yazmışsın..
cidden az bile kalmış yazdıkların..

büyük ihtimal karşılıksız aşk bozmuş psikolojisini...

zaten kendisi de kabul ediyor ve meltem hanıma sormuş...

en az kendisi kadar merak ediyorum meltem hanımdan gelecek olan yanıtı...

çok kırgın çok kızgın çok aptal gibi hissediyorum kendimi şuan aptal gibi evliliğimi kurtarmaya çalışıyorum hala sizce boşa mı çırpınışlarım
boşa mı yakarışlarım
sessiz çığlıklar atıyorum içimden
her zamanki gibi ağlıyorum yine
bunların hepsini kimseye anlatamadım kendim ve şuan sizden başka
sizce evliliğimi kurtarmaya hiç mi şans yok
hiç mi umut yok

Anlamıyorum, adam sizle evlendiğinin ilk ayından itibaren eski sevgilileriyle görüşüyor, eski sevgililerle mesajlaşıyor, kontör atıyor, gizli gizli konuşmalar oluyor, arkadaşlık sitelerine üye oluyor, sizi aldatıyor hem de sizin yatağınızda, gene arkadaşlık sitelerine üye oluyor... Ve evlliğini krtarmaya çalışan sizsiniz....
Neyi kurtarmaya çalışıyorsunuz allah aşkına, olmayan bir evliliği kurtaramazsınız....
Arkanıza bakmadan çıkın o evden, boşanın.... Aileniz sizin arkanızda olacaksa arkanıza bile dönüp bakmayın...
Ha bu evliliği kurtarmak için çabalamas gereken biri varsa o da kocanızdır, siz bi annenizin evine gdin bakalım o çabalayacak mı???? Hatayı yapan o çabalaması gereken de o... Ama çabalayacağını sanmıyorum... Daha fazla acı çekmeyin ve kendinize yeni bir yo çizin, yolun daha başındasınız 21 yaş çok küçük...

büyük ihtimal karşılıksız aşk bozmuş psikolojisini...

zaten kendisi de kabul ediyor ve meltem hanıma sormuş...

en az kendisi kadar merak ediyorum meltem hanımdan gelecek olan yanıtı...

çok yazık çok.
çok içim acıdı yaa :çok üzgünüm:

kuzeni de eski sevgilisiymiş adamın okudun mu :çok üzgünüm:

nası bişidir bu:çok üzgünüm:

Arkadaşım yazıyı tamamen okumadım gerek duymadım..

Kocanı eski sevgilinle resmen yatakta basmışsın ve affetmişsin..

Kusurabakma da yorum yazacak birşey bulamıyorum.....

Ara sayfaları da okumadım..Hakkında hayırlısı olsun..

İnanamıyorum ya.....:1shok:

Ailen seni başının tacı yapacak ama sen yapamazsın neden?

Hayrett birşey..Kocanı resmen yatakta basıyorsun, ama sineye çekiyorsun:1shok:...Ne diyim ki?

Neyse vardır bunda da bir hayır...Ne diyim...Çok mu aşıksın ? ay aşkla ne alakası var..

Ay ben yazacak birşey bulamıyorum , döktürürüm normalde topiclere ama kaldım..CADIARZU

Hakkında hayırlısı olsun...

canım bende çok şaşardım eğer o malum belgesel kanalın da aşk üzerine yapılmış belgeselleri izlemeseydim...

aşk çok tehlikeli bir şekilde beyin kimyasını bozabiliyor...

dehşet olaylar izledim şoka girdim bu arkadaşımızın yaşadıkları ne ki onların yanında

bence sende ondan habersiz üye olup onunla arkadaşlık et .....
durumun ciddiyetini ögren...
ama çok kötü birşey ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…