çok acı çekiyorum.. yardım edin

çoook iyisin cnmm.. ama biliyorsunkii bazen ıyı nıyetımızden dolayı.. kaybedıoruz.. allah herkese kalbinin ekmegını verir.. umarım bundan sonrakii hayatın iyi.. olur ama bişey merak ettim Ömer buarada sana hiç acıklama yapmıyormu nebılıyım aramıyormu msj vsvs... tek bir kuru özür dilerimle mi kaldı baska tepki yokmu yanii bunda acıklanacak bıseyy yok ama enazından sana bunu neden yaptı madem seni aldatıcaktı bu kişi neden senın en yakın arkadasın oldu ??? acıkcası.. insanın beynini zorluyan bır durum.

Sonuca şaşırmadım ama içeriğe şaşırdım, cinsellik derken ne konuşmuş olabilirler ki:KK53:

Ben normalde dışardan uslu, cici, sakin diye nitelendirilirken biri hakkıma girdiği an deliye bağlıyorum. 2 senelik sevgilim ters tarafımı daha geçen hafta gördü ve dilini yutuyodu:KK31:

İntikam kötüdür diyenler kızacak ama ben hep ben ağlayacağıma karşı taraf, suçlu olanlar ağlasın derim.
Büyük ihtimal evini arar babası veya annesi çıktığında her mesajı tek tek söylerdim. Gerisiyle de ilgilenmezdim onların benim ne halde olduğumla ilgilenmedikleri gibi.
Annem bu yüzden senle düşman olunmaz senin tersin çok kötü der hep burcum hep bu tür şeylerde devreye giriyo ben napayım.

Ama ben tabii ki böyle yap demeyeceğim yapsan da aynı acıyı yine yaşıycaksın zaten en kötü bi'kaç arkadaşına anlat yayılsın o utanç ona yeter.

Of sinirlendim, mantığım gitti yine yazmıyorum daha:KK25:

çoook iyisin cnmm.. ama biliyorsunkii bazen ıyı nıyetımızden dolayı.. kaybedıoruz.. allah herkese kalbinin ekmegını verir.. umarım bundan sonrakii hayatın iyi.. olur ama bişey merak ettim Ömer buarada sana hiç acıklama yapmıyormu nebılıyım aramıyormu msj vsvs... tek bir kuru özür dilerimle mi kaldı baska tepki yokmu yanii bunda acıklanacak bıseyy yok ama enazından sana bunu neden yaptı madem seni aldatıcaktı bu kişi neden senın en yakın arkadasın oldu ??? acıkcası.. insanın beynini zorluyan bır durum.

bilmiyorum aramadı demekki zaten çoktan bitmişim onun gözünde. bi de arasa ne dicekki kusura bakma en yakın arkadaşınla seni aldattım üstüne iğrenç mesajlaşmalarımız oldu ama hiç birini isteyerek yapmadım. yapabileceği hiç bi açıklama yok kesin kanıt olmasa inkar ederdi ama onu da yapamaz. belki de öğrenmem de işine geldi rahat rahat yapacaklarını yaparlar artık :KK43:

Haklısın pislikkk herif... bu mubarek ramazan gununde yaptıgı yanına kalmaz ama sevın sakın uuzulmeee allahın sevdiği kuluymuşşsunkii ne kadar karaktersiz oldgunu gormenı sagladı ya sen hala onunla bırlıkte olupp senı salak yerıne koyup arkandan iş cevırseelerdi.. neysekii rabbım buyuk buna daha fazla ızın vermedi senın kalbıne bu supheyı ındırdıkii sende gözunu actın oyuzden halıne sukrettt.. ve allaha sarıll duanı et bu zor durumun ustesınden gelmen ıcın sana yardım etsn cnmm

aklıma gelmiyor değil ama kendime yakıştıramıyorum. ne kadar artık nefret etsemde ailevi büyük sorunları var ve bide ben bunu atarsam ortaya. bana çok kötü bişey yaptı belkide saçmalıyorum böle düşünerek ama yinede ona bunu yapamam 6 yıllık arkadaşlığımızın hatırına. o ne kadar buna değer vermemiş olsa da ..

Canim digerleri neyse de ailesine soylemende kendine yakistaramayacak bisey yok
yaslar kac bilmiyorum ama eger universite ogrencisi falansa ailesine soyle bence
cunku ailesi o kizdan sorumlu ve belki de o cinsel icerikli mesajlar onaylamayacaklari bir davranis
ogrenmis olurlar kizlarinin ne halt yedigini
18den sonra resit oluyoruz tamam da yine de bence evlenene kadar ailemiz bizden sorumlu
hem ailesine haber verirsen tahmin ediyorum ki kizin basi baya agriyacak, sen uzulecegine biraz da o uzulsun.

Sonuca şaşırmadım ama içeriğe şaşırdım, cinsellik derken ne konuşmuş olabilirler ki:KK53:

Ben normalde dışardan uslu, cici, sakin diye nitelendirilirken biri hakkıma girdiği an deliye bağlıyorum. 2 senelik sevgilim ters tarafımı daha geçen hafta gördü ve dilini yutuyodu:KK31:

İntikam kötüdür diyenler kızacak ama ben hep ben ağlayacağıma karşı taraf, suçlu olanlar ağlasın derim.
Büyük ihtimal evini arar babası veya annesi çıktığında her mesajı tek tek söylerdim. Gerisiyle de ilgilenmezdim onların benim ne halde olduğumla ilgilenmedikleri gibi.
Annem bu yüzden senle düşman olunmaz senin tersin çok kötü der hep burcum hep bu tür şeylerde devreye giriyo ben napayım.

Ama ben tabii ki böyle yap demeyeceğim yapsan da aynı acıyı yine yaşıycaksın zaten en kötü bi'kaç arkadaşına anlat yayılsın o utanç ona yeter.

Of sinirlendim, mantığım gitti yine yazmıyorum daha:KK25:

Ayni ben:KK52:
burcumuz ayni mi merak ettim:KK9:
ben kocum:KK31:

aynen ben de ailesine soylerdim.
Ozellikle yaymazdim ama arkadaslardan da soran olursa soylerdim utanacak olan sen degilsin onlar utansin.
Igrenc bir sey yapmis ve cezasini cekmeli bence
kiza planlar kur tuzaklar hazirla demiyorum.
ama soran olursa kizin ne oldugunu bilsin bu da bir cezadir ona

duyulmasindan utanacaklarsa yapmasaydilar

belki kiz akillanir da bir daha boyle bir seyin yakinindan bile gecmez

ay yazdikca sinirleniyorum ya

Son düzenleme:
Canim digerleri neyse de ailesine soylemende kendine yakistaramayacak bisey yok
yaslar kac bilmiyorum ama eger universite ogrencisi falansa ailesine soyle bence
cunku ailesi o kizdan sorumlu ve belki de o cinsel icerikli mesajlar onaylamayacaklari bir davranis
ogrenmis olurlar kizlarinin ne halt yedigini
18den sonra resit oluyoruz tamam da yine de bence evlenene kadar ailemiz bizden sorumlu
hem ailesine haber verirsen tahmin ediyorum ki kizin basi baya agriyacak, sen uzulecegine biraz da o uzulsun.

Ayni ben:KK52:
burcumuz ayni mi merak ettim:KK9:
ben kocum:KK31:

aynen ben de ailesine soylerdim.
Ozellikle yaymazdim ama arkadaslardan da soran olursa soylerdim utanacak olan sen degilsin onlar utansin.
Igrenc bir sey yapmis ve cezasini cekmeli bence
kiza planlar kur tuzaklar hazirla demiyorum.
ama soran olursa ne kizin oldugunu bilsin bu da bir cezadir ona

duyulmasindan utanacaklarsa yapmasaydilar

belki kiz akillanir da bir daha boyle bir seyin yakinindan bile gecmez

ay yazdikca sinirleniyorum ya
canım kızın üvey annesi falan var bi sürü sorunu var.çok kötübi aile değiller ama yine de söylemek istemiyorum

ceydanın üstüne gitme bence belli ki sorunları var ve bu tarz yanlış hareketler yapıyo sağlıklı bi ailede büyümemiş

sorunlarının olması yaptığını açıklamazki.ayrıca o sorunları varken ona destek olan bendim.yaptığı şey yenilir yutulur bişey değil .ve anlık bi hata da değil kimbilir ne zamandan beri devam ettiriyolar bunu.evime kadar gelip açıklamaya çalışması eminim pişmanlığından da değil birilerine anlatmam dan korktuğundan.onu iyi tanıyorum her durumda kendini garantiye almaya çalışır.yoksa bi utanma olurdu çıkamazdı karşıma.yinede başına çok kötü bişey gelsin istemiyorum benden bulmasın en azından aile konusunda.

tüm tepkilere rağmen yazacağım....
yapacağım tek şey kızın ailesine msjlara varana kadar anlatmak..
bu olayı hayatım boyunca unutamayacagım oda unutamayacagı bir ders almalı ailesinden....

sakın üzülme , o kişi kocan da olabilirdi ve o kız hala arkadasın olabilirdi. Allah beterinden korumuş diyelim.

Çook zor olsada , bişeyler yapman gerekiyomuş gibi hissetsende şu an sessizliğin en iyi cevap olur. Sen bağırıp çağırdıkça sinirlendikçe küfrettikçe bi süre sonra sanki onlar birbirine deli gibi aşıkmış da sen gerçek aşka engel oluyomuşsun gibi görünür. Sen kendi hayatına bakmaya devam edip ne kadar güçlü olduğunu göstermen lazım. O içini tırmalayan sinirin geçmesi çok zor öyle lanet bi histir o bırakmaz. Ama sanma ki bagırıp çagırınca rahatlıcaksın öylede olmaz geçmez o his. Dayanamıcak gibi mi oldun al yastıgını duvardan duvara vur bişeyler ısır otur ağla metal müzik dinle küfret duvarlara. Ama dışarı belli etme hiçbi duygunu taş gibi soğuk ve hissizmiş gibi görün.Allah yardımcın olsun kurtulmuşsun farkında değilsin sakın üzme kendini...

Canım çok üzücü bir durum ama dua et evli değilmişssin o kişiyle.Bu da bir şükür sebebi...Allaha havale et

Canım erkek arkadaşının pişmanım tarzı mesajlar atıp aramamasına şasırdım,çünkü bu durumda erkekler kaybettiklerini elde etme çabasına girer..senin ki de elbet girecektir,çok pişman olcaktır eminim,klasik erkek saçmalıkları..ona açık kapın kalmasın sakın..

bariz ortadaydı böyle bi sey olduğu.. ama o kızla da zaten anca seks içerikli bi muhabbete girilir ne mal olduğu arkadasının sevgilisine asılmasından belliydi zaten..

peki canım cinsellik dışında duygusal seyler var mıydı ne bileyim birbirlerine hitap sekilleri, ya da seni seviyorumlar vs. bu tür seyler ?

bariz ortadaydı böyle bi sey olduğu.. ama o kızla da zaten anca seks içerikli bi muhabbete girilir ne mal olduğu arkadasının sevgilisine asılmasından belliydi zaten..

peki canım cinsellik dışında duygusal seyler var mıydı ne bileyim birbirlerine hitap sekilleri, ya da seni seviyorumlar vs. bu tür seyler ?

benim okuduklarımda yoktu . aşkım -falan diye bi hitap da yoktu. zaten tüm mesajlarını da okuyamadım. cinsellik harici 2 mesaj okudum o da başta yazdıklarım

benim okuduklarımda yoktu . aşkım -falan diye bi hitap da yoktu. zaten tüm mesajlarını da okuyamadım. cinsellik harici 2 mesaj okudum o da başta yazdıklarım

Cok uzucu ancak bi o kadarda sevindirici ne mal olduklarini anladin ya anlamasan boyle devam etseydi susmak bazen en guzel cevaptir birak iyi niyetini koru ve aileyi karistirma intikam dedigin sey ancak daha cok seni yaralar Allah gorsun

yazdıklarını ağlayarak kendi başıma gelmiş gibi okudum, Rabbim içine ferahlık versin.yazılanları okumadım ama sen sakın birşey yapma, kimin yaptığını yanına bırakmışki Allah bu adiliği onların yanına bıraksın.Bırak O herşeyin en iyisini bilir O'na havale et.

Arkadaşım çok üzüldüm ama bil ki bu olayla karşılaşan ne ilk ne de son kişisin.benim de neredeyse buna benzer bir durumum olacaktı belki de ama ben oyunu baştan görüp bozdum.dostum dediğim insan kendini çok akıllı zannetti ama beni hesaba katmamış belli ki, ilişkimi bozamadı. sen bu insanla evlenmiş olabilirdin ya da arkadaşın olacak o kız sana bunları herhangi biriyle evliyken de yaşatabilirdi. Kurtulduğuna şükret. Bu insanları çıkar hayatından. Yalnız bu çok önemli, bu kızın mağduru oynayıp ortak arkadaşlarınla aranı soğutmasına izin verme. Şimdi kimseleri görmek istemeyeceksin büyük ihtimal, insanlara güvenin sıfıra inecek, ama sen değil o yalnız kalsın, zaten ikisi başbaşa kalınca yerler birbirlerini.

X