çok acı çekiyorum.. yardım edin

Sana değer vermeyenlere sende vermeyceksin, onlarla hiç tanışmamışsınız gibi düşünün, silin atın hayatınızdan.

ceydayla aynı ildeyiz ama okullar farklı.lise arkadaşlarımla çok iyiyiz hep görüşürüz ve bu ortamın içinde ceyda da vardı malesef.şimdi insanlar merak edecek ne oldu niye böyle oldu diye.bi yandan dünya aleme bağırmak istiyorum yaptıklarını,bi yandan da aptal yerine konduğum için utanıyorum.şokunu atlatmak bu mu bilmiyorum ama kendimden beklemediğim bi şekilde soğuk kanlıyım.sürekli nasıl canlarını acıtabileceğimi düşünüyorum kendime engel olamıyorum.

haklısın can acıtmak istiyo insan ama düşün o kadar rezil bir insan ki ona yapacakların karşısında bile arsızlaşır
hala sana ulaşmaya çalışan var mı?

Onları rezil etsen ne yapar eder seni haksız çıkarırlar.
Ama muhakkak bu rezilliği anlatmalısın.
Çok zor bir durum en yakın arkadaşımı ve sevgilimi düşündüm aman yarabbim ikisine de yakıştıramam.
Böyle birşey yaptıklarını düşünemiyorum.
Ama kız arkadaşımı kesinlikle doğduğuna pişman ederim.
O erkek düşünememiştir be ... ... ... ... ( siz doldurun bir kaç kelime ) senin aklın nerene kaçtı.
Allah korumuş canım , Allah bu günlerde yar ve yardımcın olsun.

canım seni çok çok iyi anlıyorum ben de yaşadım bu şoku birgün sebepsizce telefondan erkek arkadaşımın mail şifresini sordum o da pat diye söyledi sonra tereddüt filan derken, bilgisayar önümde açıktı zaten girdim mail adresine ne göreyim üniversite sınıf arkadaşı bir kız için şiirler yazmış ve maili de yine sınıf arkadaşından başka bir kıza yollamış "bu şiirler onun için nasıl filan diye" şok oldum görünce. diğer maillerde de o kızla mesajları filan neler neler şokk yaşadım dünyam durdu o anda nefesim kesildi. anında dışarı attım kendimi afff çok kötüydü. kız da birşeye benzese 100 kişiye sorsak Allahın yarattığı ama benimle aynı kefeye bile konamaz :KK1::KK1:

erkek arkadaşımın savunması ise o zaman boşluktaydım seni seviyorum aslında sadece ölesine mesajlaşmaydı zaman öldürdüm (biz uzaktaydık birbirimize o ara) :KK52:

aracı olan diğer arkadaşlarını aradım sen beni de biliyordun nasıl yaptın diye o da inkar etti tabi. çok kötüydü çok. sonra aptallık yaptım ve erkek arkadaşımı affettim çok seviyordum.:2: ama sonra ne oldu sürekli bir güvensizlik. olmadı yapamadım aklımdan hiç çıkmadı. yine yapar mı sorusu. en sonunda 1 sene sonra gibi tekrar ayrıldım.

şimdi diyorum iyi ki görmüşüm. keşke o sonrasında da hiç geri dönmeseydim ve yoluma baksaydım.. her şerde bir hayır var canım Allah gösteriyor bir şekilde. hiç intikam işlerine girme kendini yıpratırsın. zaten o adamda sen ayrıldığında utanır çok çok pişman olur. ve ayrılman da ondan aldığın yokluğunla ona yaşattığın en büyük intkam olur:nazar:

İhanet insanın içinden bir parçayı eksiltiyor ve o boşluk dolmuyor o yara kapanmıyor mutluda olsan arada sırada kanıyor. tabiki şimdi senin etinden et koparan acı böyle kalmıyor diniyor. ama yapılanlar unutulmuyor. sana bunu yapanları Allaha havale et. intikam almaya değmezler çünkü. başkasının gözyaşları üstüne mutluluk kuramazlar. Allah onların belasını verir sen çizgini bozma. bazen sessizlik öldürücü bir darbedir. kendi yoluna bak ve geçeceğine inanarak yaşa. en kısa zamanda atlatırsın inş. içindeki öfke çok büyük ama inan pislikle uğraşırsan ellerine pislik bulaşır. insan kimseye kolay güvenilmeyeceğini böyle acı tecrübelerle öğreniyor ne yazıkki:KK31:

bardağın dolu tarafından bakarsan, birdahaki aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde seni bu kadar kolay kandıramaz kimse. sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer nede olsa. Allah'ım yardımcın olsun...:KK31:

haklısın can acıtmak istiyo insan ama düşün o kadar rezil bir insan ki ona yapacakların karşısında bile arsızlaşır
hala sana ulaşmaya çalışan var mı?

arkadaşım olacak yaratık evime geldi yüzsüz konuşmak için.ablam vardı evde bi de ben ablam bişi bilmiyo anlatamadım sadece ömerle bisorun var zannediyodu. içeri almış ceydayı odaya girdi ne var dedim. özel konuşmamız gerek dedi yüzsüz şey.ablamda ben çıkayım dedi. benim senle konuşcak bişeyim yok defol evimden dedim. ablam öle şaşırdı ki noluyo dedi.ceyda hala bişiler söylüyo" ben böle olsun istemedim bi dinle falan dedi. sonra tutamadım kendimi okuduğum mesajları bağıra bağıra söylemeye başladım "böle mi olsun istemedin?" dedim. kıpkırmızı kesildi hiç tahmin etmiyodu heralde ablamın yanında yüzüne vuracağımı. ablam tabi şoklarda. ablam defol git burdan sü....k diye basbas bağırdı.o da kaçarcasına çıktı gitti. bi kaç sn daha dursaydı ablam parçalayacaktı. bi nebze içim soğudu diyebilirim. sanırım ayrıntıları bilmiyodu ne kadarını öğrendiğimi. büyük ihtimalle cinsellik mesajlarını sildiğini zannediyodu yoksa heralde eve kadar gelmeye cesaret edemez. sonra biraz ablamla konuştuk ağladım biraz rahatladım gibi. bu kadar çirkefleşebileceğimi hiç düşünmemiştim içe kapanık biriyimdr normalde benden beklenmeyecek bi performanstı yani :) size de çok teşekkür ederim dinlediğiniz ilgilendiğiniz için buraya yazdıkça rahatladım biraz. bundan sonra ne arkadaş ne sevgili kimseye güvenebileceğimi zannetmiyorum artık kimseyi kendime bu kadar yaklaştırmayacağım en azından çok uzunca bi süre

Yemin ederim ben rahatladım sanki canım ya ..oh be cok iyi yapmışsınız.kızım rezilliği ortada niye saklayacaksın ki..ablanla konuşman cok iyi olmuş.aileden destek Alman cok önemli çünkü..sana sevgilimi yook arkadaş mı yok.zilyon tane var canım senin iyi bir sevgilinde olur hakiki bir dostunda..ama onlar kimsesiZ kalmaya mahkumlar karaltersiz,ahlaksızlar...

arkadaşım olacak yaratık evime geldi yüzsüz konuşmak için.ablam vardı evde bi de ben ablam bişi bilmiyo anlatamadım sadece ömerle bisorun var zannediyodu. içeri almış ceydayı odaya girdi ne var dedim. özel konuşmamız gerek dedi yüzsüz şey.ablamda ben çıkayım dedi. benim senle konuşcak bişeyim yok defol evimden dedim. ablam öle şaşırdı ki noluyo dedi.ceyda hala bişiler söylüyo" ben böle olsun istemedim bi dinle falan dedi. sonra tutamadım kendimi okuduğum mesajları bağıra bağıra söylemeye başladım "böle mi olsun istemedin?" dedim. kıpkırmızı kesildi hiç tahmin etmiyodu heralde ablamın yanında yüzüne vuracağımı. ablam tabi şoklarda. ablam defol git burdan sü....k diye basbas bağırdı.o da kaçarcasına çıktı gitti. bi kaç sn daha dursaydı ablam parçalayacaktı. bi nebze içim soğudu diyebilirim. sanırım ayrıntıları bilmiyodu ne kadarını öğrendiğimi. büyük ihtimalle cinsellik mesajlarını sildiğini zannediyodu yoksa heralde eve kadar gelmeye cesaret edemez. sonra biraz ablamla konuştuk ağladım biraz rahatladım gibi. bu kadar çirkefleşebileceğimi hiç düşünmemiştim içe kapanık biriyimdr normalde benden beklenmeyecek bi performanstı yani :) size de çok teşekkür ederim dinlediğiniz ilgilendiğiniz için buraya yazdıkça rahatladım biraz. bundan sonra ne arkadaş ne sevgili kimseye güvenebileceğimi zannetmiyorum artık kimseyi kendime bu kadar yaklaştırmayacağım en azından çok uzunca bi süre

Mutlaka hayatinda birilerine guvenmen gerekecek ancak sinirlar dahilinde

Yüzsüz şey:KK47:Valla rahatladım...bana da ne oluyorsa:KK76:

Bennn olsam o kızı ailesine kadar rezil ederim cinsel muhabbetlerinin boyutunu bilmesemde.. neyse hepsiniii anlatırdım..ve aynını o kıza yasatrdım.. neyse.. cnm uzme demıyecegım kendını nasıl uzmeyesınkii ama bu tip insanlar hayattı boyunca mutsuz olurlar sen bişey yapmasanda rabbım hakkettikleri cezayı verir.. hayat devam edıoor üzsende aglasanda. bu gerçegı degstıremeyceksın..umarım biran evvel kendını toplar hayatını mutlu mesut degerını bılen bir insan ile sürdürürsün..

Bennn olsam o kızı ailesine kadar rezil ederim cinsel muhabbetlerinin boyutunu bilmesemde.. neyse hepsiniii anlatırdım..ve aynını o kıza yasatrdım.. neyse.. cnm uzme demıyecegım kendını nasıl uzmeyesınkii ama bu tip insanlar hayattı boyunca mutsuz olurlar sen bişey yapmasanda rabbım hakkettikleri cezayı verir.. hayat devam edıoor üzsende aglasanda. bu gerçegı degstıremeyceksın..umarım biran evvel kendını toplar hayatını mutlu mesut degerını bılen bir insan ile sürdürürsün..

aklıma gelmiyor değil ama kendime yakıştıramıyorum. ne kadar artık nefret etsemde ailevi büyük sorunları var ve bide ben bunu atarsam ortaya. bana çok kötü bişey yaptı belkide saçmalıyorum böle düşünerek ama yinede ona bunu yapamam 6 yıllık arkadaşlığımızın hatırına. o ne kadar buna değer vermemiş olsa da ..

sabah daha önceki mesajlarını gördüm
çektim konuştum
uyardım ne olursa olsun haberim olacak dedim
akşam eve gidince gelmiş mesaj
tepkimden korktuğu için söylemek zorunda kaldı

yine sana değer veriyo ki söylemiş. ama yüklenme demeyeceğim kesinlikle yüklenmeye devam et. ben yüklenmedim de ne oldu

aklıma gelmiyor değil ama kendime yakıştıramıyorum. ne kadar artık nefret etsemde ailevi büyük sorunları var ve bide ben bunu atarsam ortaya. bana çok kötü bişey yaptı belkide saçmalıyorum böle düşünerek ama yinede ona bunu yapamam 6 yıllık arkadaşlığımızın hatırına. o ne kadar buna değer vermemiş olsa da ..

Bosver guzelim Allah islah etsin onlari

X