Çocuklarımıza Teşekkür Edelimmi???

çok şükür allahıma bana emanetini oğlumu verdi onları güzel yetiştirmeyi rabbim nasip etsin bizlere.çok güzel bi duygu annelik allaha çok şükür herkes yaşasın inşllah.allhh evlatlarımızı korusun.sevgiler....

a.s.Tebrik ederim Güzelim Allah bağışlasın yavrunu,güle güle büyüt ne kadarlık bebeğin? :1hug:

Allah'ıma şükürler olsun anneliği yaşattı bana.dilerim her isteyenede nasip eder.ilk önce Allah'a sonra kızıma teşekkür ediyorum zaten her fırsatta.durup dururken canım annem deyip sarılmıyormu bana o an eriyip bittiğim an oluyor senağlama

Allah'ıma şükürler olsun anneliği yaşattı bana.dilerim her isteyenede nasip eder.ilk önce Allah'a sonra kızıma teşekkür ediyorum zaten her fırsatta.durup dururken canım annem deyip sarılmıyormu bana o an eriyip bittiğim an oluyor senağlama

Canımm a.s. nasılsın Allah yuvanızda huzuru ve mutluluğu ekik etmesin:nazar: ,çocuklarımızın da güzel günlerini görelim inşallah onlar olmasa biz ne yapardık acaba?Benim kide kreşten gelince Annecim sizi çok özledim deyip kardeşine bana sarılıyor:nazar: bebeğim benim anasının kuzusu ilk gözağrım benim:1hug:

Canımm a.s. nasılsın Allah yuvanızda huzuru ve mutluluğu ekik etmesin:nazar: ,çocuklarımızın da güzel günlerini görelim inşallah onlar olmasa biz ne yapardık acaba?Benim kide kreşten gelince Annecim sizi çok özledim deyip kardeşine bana sarılıyor:nazar: bebeğim benim anasının kuzusu ilk gözağrım benim:1hug:

iyiyim canım sağol.Şeniz amin canım inşallah görürüz güzel günlerini.Allah korusun hepsini,bize bağışlasın:nazar:

iyiyim canım sağol.Şeniz amin canım inşallah görürüz güzel günlerini.Allah korusun hepsini,bize bağışlasın:nazar:

Bu konuyla pek ilgilenememiştim başka sıkıntıar vardı biliyosun oyüzden yanıtlayamadım kusura bakma:çok üzgünüm::1hug:Allahımıza binlerce çok şükür onları bize bağışladığı için yavrularımız çok kıymetli tabi Babalarında hakkını yememek lazım değilmi?Hepsine can sağlığ versin

:1hug::asigim:CANIM OGULLARIM MUKEMMEL ANNE DEGILIM AMA IYI BIR ANNE OLMAYA CALISIYORUM.MUTLAKA UFAKTA OLSA YANLISLARIM OLUYORDUR BUNUN ICIN SIZDEN COK OZUR DILERIM.ÇOK DAHA SABIRLI BIR ANNE OLMAK ICIN GAYRET GOSTERIYORUM.SIZI COK SEVIYORUM KUCUK ADAMLARIM:nazar:
g.gif
u.gif
l.gif
s.gif
e.gif

canim yawrularim bazen sinirden kukruyor olsam da sizlere,hayatta her sey sizin iyliginiz icin olsun diye cabalarken gerılen sınırlere engel olamıyorum.sızı cok sevıyorum ve her seyın en ıyısını haketmenızı saglamak ıstıyorum.ama kendı cabalarınız da olsun ıstıyorum anneyız bız cok sey ısterız sızen ıyıkı varsınız.sızı sevıyorum

canım yavrularım sizi çok seviyorum ALLAHA her gün çok sükrediyorum sizleri bana verdiği için su an ikinizde en masum halinizle uyuyosunuz birer melek gibi iyiki benim hayatımdasınız sizinle gurur duyuyorum.size iyi bir anne olmaya çalışıyorum inşallah bunu başarabilirim inşallah iyi huylu hayırlı birer insan olursunuz evlatlarım ve sizi çok teşekkür ediyorum duyguların en güzelini anneliği bana yaşattığınız için...ALLAH bütün isteyen kullarına nasip etsin inşallah

Öncelikle gülsecim çok güzel ve anlamlı bir konu açmışsın canım, okudukça bende ağladım dünyada zaten annelik duygusundan daha güzel bir duygu olamaz...
İlk doğumu yapıpta bebeğimi kucağıma aldığımda halama söyledim ilk cümle anneme şimdi daha çok kızıyorum bi çocuk nasıl bırakılır diye, kızımı gördüğüm ilk an hiç bişeye değişmem., bütün çocuklarımda da aynı duyguyu hissettim Allaha binlerce kere şükrediyorum bana böylesine güzel üç evlat nasip ettiği için. Allah kimseyi çocuklarından ayırmasın.
Üç çocuğumdan dan ayrı ayrı çok şey öğrendim. Onlara benim hayatıma girdikleri için teşekkür ediyorum..
Bana verdikleri her gülücük için teşekkür ediyorum,
onlar benim meleklerim, canlarım, aşklarım herşeyim onlarsız bir hayat düşünemiyorum bile...
Hayatta sahip olduğum en değerlilerim herşey için onlara çoooook teşekkür ediyorum.
yazarken bile çok duygulandım gidip bir öpeyim yavrularımı....:emir_bebek:Şeniz:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Öncelikle gülsecim çok güzel ve anlamlı bir konu açmışsın canım, okudukça bende ağladım dünyada zaten annelik duygusundan daha güzel bir duygu olamaz...
İlk doğumu yapıpta bebeğimi kucağıma aldığımda halama söyledim ilk cümle anneme şimdi daha çok kızıyorum bi çocuk nasıl bırakılır diye, kızımı gördüğüm ilk an hiç bişeye değişmem., bütün çocuklarımda da aynı duyguyu hissettim Allaha binlerce kere şükrediyorum bana böylesine güzel üç evlat nasip ettiği için. Allah kimseyi çocuklarından ayırmasın.
Üç çocuğumdan dan ayrı ayrı çok şey öğrendim. Onlara benim hayatıma girdikleri için teşekkür ediyorum..
Bana verdikleri her gülücük için teşekkür ediyorum,
onlar benim meleklerim, canlarım, aşklarım herşeyim onlarsız bir hayat düşünemiyorum bile...
Hayatta sahip olduğum en değerlilerim herşey için onlara çoooook teşekkür ediyorum.
yazarken bile çok duygulandım gidip bir öpeyim yavrularımı....:emir_bebek

a.s.Merhaba canım Allah güzel yavrularını sana ve eşine bağışlasın onların güzel günlerini görürsün inşallah :nazar:dilerim hepimizin yavrusuna sağlık ve uzun ömür versin onları başımızdan gözümüzden eksik etmesin:1hug:
Kaç gündür büyük hasta biraz düzeldi bugün:çok üzgünüm:Ama çok şükür atlatıyoruz inasanın çocuğunun hasta olması ne kadar zor :çok üzgünüm:Kaç gündür hiç keyfimiz yoktu,sana da teşekkür ederim canım ,burası benim için çok önemli bir konu ,başlık sende o güzel duygularını ifade eetiğin sağolasın..
Bende AYNEN SENİN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM ONLAR BENİM EN DEĞERLİ VARLIKLARIM,CANPARÇAM :asigim::1hug:

Merhaba Gülseciğim canım,
Çok güzel bir konu açmışsın.İlk önce çok sevdiğin çocuklarınla beraber çok mutlu ve huzurlu bir ömür yaşamanı dilerim.
Benimde 2 tane yaşama gayem çocuklarım var.Allah'a onları her gördüğümde şükrediyorum,onları bana verdiği için ve Allah'ım çocukları olmayanlara da ver ki onlarda bu güzel duyguyu tatsın diyorum.Gerçektende onlar olmadan önce ne yapıyordum,nasıl vakit geçiriyordum unuttum.Onların canı acısa benimki bin kat acıyor.
Allahım bütün annelerin evlatlarını onlara bağışla ,hiç bir anneye ve babaya evlat acısı yaşatma,benimkileride bize ve onları bana verdiğin için binlerce kez sana şükrediyorum.

slmlar benimde bir kizim var,herzamn tesekkur ederim yeri gelincede ozurumu bile ederim,alahima sukurler olsun bana bu duyguyu yasattigi icin umarim rabbim herkesi evlat sahibi yapar,

:nazar::nazar:hayatta nefes almama yarayan her sabah gulucuklerle anne cüt ıstıyom dıe uyandıran üzüldugumde tesellı olan agladıgımda gözyaslarımı sılen bagırsamda kızsamda sorgusuz sualsız benı affeden karsılık beklemeden her dedıgımı yapan hata yapdıgımda utanmadan sıkılmada tek özur dıledıgım gözlerının ıcıne bakarak SENI SEVIYORUM dıyebıldıgım . hayyata kı vazgecılmezım herkesten sakındıgım tek varlıgım o benım arkadsım benı anlayan tek :nazar:kısı .....................allahıma sukredıyorum hep bana böle elı ayagı duzgun saglıklı guler yuzlu bır evlat layık gordugu ıcın.O BENIM OGLUM SONSUZ TESSEKKURLER ANNEMM...ıyıkı varsın..........:asigim: :nazar::nazar::

slmlar benimde bir kizim var,herzamn tesekkur ederim yeri gelincede ozurumu bile ederim,alahima sukurler olsun bana bu duyguyu yasattigi icin umarim rabbim herkesi evlat sahibi yapar,

Merhaba Gülseciğim canım,
Çok güzel bir konu açmışsın.İlk önce çok sevdiğin çocuklarınla beraber çok mutlu ve huzurlu bir ömür yaşamanı dilerim.
Benimde 2 tane yaşama gayem çocuklarım var.Allah'a onları her gördüğümde şükrediyorum,onları bana verdiği için ve Allah'ım çocukları olmayanlara da ver ki onlarda bu güzel duyguyu tatsın diyorum.Gerçektende onlar olmadan önce ne yapıyordum,nasıl vakit geçiriyordum unuttum.Onların canı acısa benimki bin kat acıyor.
Allahım bütün annelerin evlatlarını onlara bağışla ,hiç bir anneye ve babaya evlat acısı yaşatma,benimkileride bize ve onları bana verdiğin için binlerce kez sana şükrediyorum.

a.s.:nazar:Merhaba kızlar hepimizin yavrusunu Allah nazarlardan:nazar:saklasın hepsİne sağlıklı ve güzel bir hayat nasip etsin ilerde hep başarılarını görelim inşallah:1hug:Hepinize teşekkür ederim ÇOCUKLARINIZLA MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN SEVGİLER..

a.s.:nazar:Merhaba kızlar hepimizin yavrusunu Allah nazarlardan:nazar:saklasın hepsİne sağlıklı ve güzel bir hayat nasip etsin ilerde hep başarılarını görelim inşallah:1hug:Hepinize teşekkür ederim ÇOCUKLARINIZLA MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN SEVGİLER..
Aminnnnnnnnnnnnnn:1hug:
...........

gulsecım tessekkur ıyı dıleklerın ıcın allahım herkesın yavrusunu bagıslasın. hıc ayrılmadan saglık huzur ıcınde buyutelım ınsalllah....:nazar::nazar::nazar:

a.s.RİCA EDERİM HEPİMİZİN YAVRUSU CANIMIZIN PARÇASI ONLARI BİZDEN BİZİ ONLARDAN AYIRMASIN:1hug::çok üzgünüm:
:1shok:BİRAZ ÖNCE DEPREM DOLAYISIYLA ÖYLE BİR KORKU YAŞADIMKİ İLK AKLIMA GELEN ÇOCUKLARIMDI:a015::çok üzgünüm:ALLAHIM HEPİMİZİ EN BAŞTA ÇOCUKLARIMIZI KORUSUN:1hug:
SEVGİLER

canım benim o kadar içten ve sıcak yazmışsınki çok duygulandırdın beni .

bizi ne kadar yorsalarda sabrımızı taşırsalarda onlar bizim canlarımız kelimelerin yetersiz kaldığı bir nokta aslında bu sonsuz teşekkürler biricik oğluma vede tabiyki sana canım benim bize bunu hatırlattığın için

şimdi gülsecim,kız olunca bebişin sanki,kızkıza bi muhabbete girebiliyosun,
gerçi benimki daha 2 yaşında ama,olsun..büyüdüğünde ev gezmelerinde
sıkılma oranıda erkeğe göre daha düşük,ee kıyafet alması daha eğlenceli,
altarnatifi çok (örneğin kıza pantalon alabilirsin ama erkeğe albise alamassın
ve renk kısıtlı ama kızda sınırsız),ne biliim,altını değiştirirkende rahatım,anladınız siz onu..
bilmem anlatabildimmi,erkek bebiş hiç kucağımıza alamadık belki ondan böyle
düşünüyo olabilirim..

a.svalla inanırmısın iki tane kız yiğenim var ne annelirle nede benimle
hiç gezmeye(ev oturması)dahilinde gelmediler şimdiki kızlar bizim gibi olmuyor!!
evet kıyafet konsunda her renk istediğini alabiliyorsun ama şimdi erkekler içinde
okadar güzel kıyafetler varkii hem ben her renk giydiriyorum,pembe hariç
geçen mesela takım elbise giydirdim çok şirin ve şık oldu,Güzelim kız çocukları
evet Anneye belki daha yakın oluyor(kendimden de biliyorum)Allah hepimizin
yavrusunu kendisine bağışlasın nazarlardan saklasınErkekler'de daha farklı oluyo
küçük adam gibii bilmiş bilmiş konuşmalarışimdi benim büyük 3,yaşında Babasıyla,
arası ve dialogları,sohbetleri okadar güzelkiii,e tabi özentide varr:))

:eek:Ben hiç altlarını değişirken rahatsız olmadım,sen niçin böle birşeye kapıldın erkek veya kız
sonuçta kendi canın herşeyi okadar güzel tatlı geliyorki:asigim:dilerim ikinciyi düşünürseniz bir tanede
erkek bebiş kucağınıza almak nasip eder.

canım benim o kadar içten ve sıcak yazmışsınki çok duygulandırdın beni .

bizi ne kadar yorsalarda sabrımızı taşırsalarda onlar bizim canlarımız kelimelerin yetersiz kaldığı bir nokta aslında bu sonsuz teşekkürler biricik oğluma vede tabiyki sana canım benim bize bunu hatırlattığın için

Sağolasın canım :1hug::1hug:Güzel oğluşunuz Furkiii yle bir ömür boyu mutluluklarr
tatlicadiarzu Evet çok haklısın hele ben okadar yoruluyorum okadarkiiiii anlatamam,ama yinede
Allah canlarını sağ etsin,Mutlu , Sağlıklı Vatanına ,Milletine hayırlı çocuklar olsunlar,
Evlat sevgisi tatmak isteyen herkese en kısa zaman
bu muhteşem duyguyu tattırsın inşallah!

X