cocuklar yuzunden kv ile anlasamak.ben mi abartiyorum?

yuhhh yaa sinir bozucuu ne demek yetımhaneye versen alır krısına göturur ne kadr fesat bı kadın yahuu ona verrsen ıckı içer buna versen karısına göturur demekki ona versen öle yapcak düşünceye sahip ayrıca sen onun allah rızası ıcın kesıosun zaten nereye gıderse gtsın o senın adagın senden cıkmıs oluo onun sevabını allah ınsallah verır yanı elbette ıyı yere gtsn ıstersn ama gtmesede sana olan bı gunah olmuo bunda o kaynana bnm elımde olcak varya mum ederım onu her halta karısmasn kkurbanda bı küçük bas kurbann kessın cok meraklıysa onu kıme verıosa versın

Hah iste ,ben onun dagittigi kurbana karisiyo muyum.ona verme ,buna dagit diyormuyum!! Ona ne benim adagimin kime gideceginden..megerse derdi kardesiymis.. gecen gun baska kardesi de eee nie adak diledin,ne zmn kesiosunuz dedi.. kesin de yiyelim demek istedi galiba:)

Bugun de baska kardesi geldi torunuyla. Cocuk babaannesine anne diyor! E bu anne dio sana dedim.hee dio o dedi. Ben anne degilim ,babaanne de bana demiyor! Benim kv de boyle yaparsa oracikta bogarim onu. Yaa ben de hosgorulu degilim galiba. Ama ne munasebet baskasina anne diyecek! Demekki normal karsiliolar bunu.

Canim ben sana cok kizdim ne demek bebek onun odasinda kaldigi icin emziremiyorum senin isine geliyor bence ne demek ben bebegimi emzirmek istiyecegim kv vermiyo o oyle istiyo diye emziremiyecem yazik degilmi ona gece annesinin kokusunu sutunu istemezmi ozlemezmi benim vicdanim elvermez ya gunah ya lutfen bu geceden
itibaren basla onuda emzir bebekler senin herkesten once soz hakki ilk senin

herkes kendı cocugumdan sorumlu kardesm ben bunu bilir bunu derim sen kv dene de sen adak ogluna keserken naptın de anlatr bısey dıyen oldumu de anlatr bısey dıyende olmadı der sende de heehh banada karısma de bnm ben sana bısey sölım sakın kendı cocuklarınınüzernde baska kımsenın hüküm sürmesıne izin verme evet buyugumuzdur elbette yanlıslarımız oldgu zaman akıl verecekler ama herkes çizgisini bilcek eşini sıkıştrcaksn kadınlıgını kulllan lafını gecir

Kv ne zaman gidiyo Allah aşkına ya okurken çok özür dilerim ama boğazına çökesim geldi kadının. Cidden özür dilerim çok yanlış bi cümle kullandığımı biliyorum ama başka ne yazsam az kalır. Aynı evde falan oturmuyosnuz dimi ya.

ya neden çekiniyosun. daha kendi evini kuramayan anasına laf söyletmeyen adam olmayan bir adamdanmı çekiniyosun. dan dan istediğini söyle herkese. işe başla kendi anneni çağır baksın çocuklara. şu erkeklere bu kadar yüz vermeyin açık açık ve sonuna kadar diretirseniz eşiniz sizin karakterinizi öğrenip artık annesini savunmaz. yengemden biliyorum. annen gelmezse yine ayrı eve çıkın bebekleri kaynanana bırak akşam alırsınız. içine atma herşeyi açık açık söyle. cesaretim yok yapamam diyosan al karşısına kaynananı gözlerine bak ellerini öp. sarıl sıkıca. Allah razı olsun annecim bugüne kadar çocuklarıma baktın bana annelik yaptın de. ben aramızın kötü olmasını istemiyorum de. neden kara diyosun falan de. eşimin annesisin seni çok seviyorum falan de. böyle olmak istemiyorum ben seni annemin yerine falan koydum de. tabi bunları eşinin yanında söyleki kaynanayı ters köşe yap. eğer bu tatlı dilden anlamazsa ağzından geleni söyle

Merhaba baya bunalmissiniz ama bence takmayin bu kadar dikkate aldıkça kayinvalide daha çok usteleyecek ve huzur kalmayacak çocuklar biraz buyuyene kadar sabret in anki çok çabuk buyuyorlar sen sabırlı ol bırak desin sarıymis karaymis siz ismiyle çağırın zitlastikca huzursuzl uk olacak belliki benimde kaynanam kışları bizde kalıyor ve oda karışır yorum yapar cacuklarima bakma konusunda he derim yine kendi bildigimi okurum sabır sabır diyorum

Onun odasinda olunca duymuyorum ki sesini! Gecen gun bi baktim o cocuk gene yok. Gittim kv nin odasina. Bebegim ortalarinda uyuyor.kaptim cocugu aldim odama. Sabah ne dedi biliomusun? Oglum,yawrum annen kapti sabah seni yanimizdan! Anne ben onu sut vermek icin aldim yaninizdan dedim.

Cocugun ailesinin odasina ihtiyaci oldugunu,sut vermem gerektigini defalarca soyledim. Kavga da ettim.esim de izah etti annesine. 2 gun sonra yine aldi gitti odasina.niye aldin diyorum e odamda uyudu dokununca aglio uyumuo bidaha dedi. Hadi bunlar iyi gunler.lohusayken ,sen bunlari duymuyorsun, odan kucuk,besik asagida kaliyor egilemiyorum,odaniz musait degildir diye giremiyorum,sen de yoruluyorsun vsvsvs diyerek bahane etti ve aldi cocugu odasina. Onunla yatcam diye kocasina yere yatak serdi! Adami salina atti cekyatta yatiyor. Sence kv napmak istiyor? Ben neden aliosunuz diye kac kere kavgavettimm

Hiçte sivri dilli falan değilsin. Iyi olmuş söylediğin. Çocuklarda babaanne diyecek tabii ki. Öyle saçma şey mi olur ya?

İnan yolu bilsem gelecem kv kizacam ha o kadar yani bak cocuk onun kokusunu duya duya ona alisacak mamayida alistirmis iyice kendi memleketine bile goturur demedi deme ipleri eline al yuz verme cunku o bildigini okuyan zitlasan kvalidelerden.iki bebeginle odanizda yatin kv cat kapi girmesin odaniza.lutfen diğer bebisinide emzir anne sutu mamadan saglikli hastaliklara karsi korur.o bebiste alsin anne sutu.birde gece sik uyanan bebek annesini ozlermis ondan uyanirlarmis.ayri yatmaaa kocan annene kesin tavrini koysun geceleri bebek annesiyle yatsin diye.ilerde sana ksrsi mesafeli bole durabilir.Allah yardincin olsun.

Ne olmuş ne olmuş çocuk KV odasında mi yatiyormus ben KK daki anneleri anlamıyorum nasıl rahatlıkla yazıyorsunuz ya bunu buraya onu geçtim nasil dayaniyorsunjz özür dileyerek tut saçından al asagi gebersin pislik offf bu KV milleti ne istiyor çocuklardan walla sınır oldum tek bisey dicem kocamla kotu olmayim KV gucenmesjn vs derken o çocuk onun olur yirtinsaniz alamazsınız ya vurun masaya yumruğu yada tek bebeginiz olduğunu kabullenjn

Esim de annesinin boyle oldugunu kabul ediyor ki!
Evet yapiyor,goruyorum,cok haklisin ama oburunu daha cok seviyor iste digerini sevsin diye sevgi yuklemesi yapamayiz ki dedi. O agliyoda almiyor mu,bakmiyor mu,ac mi birakiyor dedi.yoo... elbette bakiyor ama esmer olanla uyumak istiyor hep, kucaginda hep o oluyor.disari cikarken onu kucagina aliyor hemen.. esim ben yokken de soyluyor bak yine onu almissin kucagina diye..kadin bir sekilde bahane bulup cikiyor isin icinden..

Annem yatiya geldi.annemle cocuklarla birlikte odamda yattim. Gece 4 gibi cocuklar uyandi. Sariyi ben aldim dizime,esmeri de annem aldi dizine,salliyoruz. Cocuklar agladi biraz,susturmaya calisiyorduk.derken kapi tik tik'landi. Tahmin ettigim gibi kv daldi odaya hemen. E bu kara cocuk niye agliyor dedi.uyuyamadilar cunku dedim. Annemin dizinde yatan kara cocugu kapti ve odasina goturdu susturayim diye..
Yani ben ona odaya gir demedim,kaldi ki annemle ben uyanigiz,annem onu dizinde salliyordu.. annemin elinden cekistirdi ve gitti odasina.. annemle birbirimize bakakaldik.. neydi bu yaptigi? Merak ettim de cik odadan.kucagimizdan aldi ve gitti odasinda uyuttu.30 dk sonra sut vercem ona bak sen de susturamadin diye aldim onun yatagindan.. normal mi bu kadin simdi.yoksa ben mi abartiyorum? Niye yine kara cocuk gitti? Kapiyor elimden,e benim yatagimda uyudu elleme artik diyor...

Anne sutu onemli,farkinfayim. Aynen katiliyorum bunlar sut icmio deyip memlekete de goturur sana bagimli degil diye.. belki de bana alismasin die yapiyor. Benmle vakit gecirmezse benden kopuk olacak cocuklarim.bununda farkindayim.o yyuzden kavga ediyoruz ya surekli!

Kaccc kere dedim,laf soktummm.. acik acik dedim, dolayli dedim gene olmadi..biraz uzanayim cocuklari odama besinige yatirin diyorum.. e odamda uyudu ellemedim dio. Yahu bu cocuk gece 2 de 4 de uyanmio mu ozmn getir diyorum..surat 5 karis oluo hemen,cevap da veremio..birbirimuzle konusmuoruz hic..2gun sonra gene odasinda..

O zaman sende aldığında git tekrar al odanızin kapisini da kilitleyin. Alamasin. İsterse suratı 10 karış olsun boşver. Annenin kucağından aldığında git al çocuğu tekrar ver annene. Öyle saçmalık mi olur? Ben geçenlerde otobüste gördüm. Çocuk babaanne diye ağlıyor. Nasıl sinir oldum anlatamam. Çocuk annesinden başka kimseye alışık olmasın. Kv galiba bir oğlunu kaybetmiş değil mi? Seninkini sahipleniyor demedi deme. Sorsan hayir der tabii. Evet diyecek hali yok. O evden ayrılın bir an önce

Ya bak açık açık söylemek değil. O çocuğu onun kucağına ver me ye cek sinnnnnnnnnnnnnnnn. Isterse bozulsun, kudursun, aglasin; ver me ye cek sinnnnnnnnnnnnnnnnn. Kaç aylıklar bilmiyorum ama al onlari gez. Kv ye soyle biz yalnız gideceğiz seni istemiyoruz de. Ya çocuklarınla başbaşa vakit geçir. Bu nedir ya?

Bebeğim canım benim ben seni o kadar iyi anlıyorum ki ayni şeyler daha beteri basıma geldi belki konularimdan biliyorsundr kadın aleni alicam birini dedi loğusaydim ozaman ağladım intihar etmeyi düşündüm çok kez sonra Rabbim bi güç kuvvet verdi bana ALAMAZSİNNNNN DEDİM O.....YA anladın mi kiyametler koptu ne kavgalar oldu boşanma eşiğine geldik rest çektim bu çocuklardan biri ben siz benden habersiz su kapıdan çıkarsa polisi aradım alırım çocuklarımı sonsuza dekkk biter dedim ogun bugündür canına susayan varsa gelir alır benden tik yok ses yok onlar senin karası sarısı beyazı yok bırak ne derse desin ona takılma çocuğun onunla yatıyor bunun derdine düş al elin den benim bu çocuk de yüzüne hic korkma kusecek mi kussun kovacak mi kovsun Allah a sığın o senin yardımcın korkma ya sahip çık evlatlarına kocan bosarim mi diyecek bırak desin korkma götü yemez bosamaya hem esi hem evkatkari çıkaramaz gözden inan bana simdi susarsan ilelebet boyle gider çocuk KV kokusuna alisirsa cikamazsin isin içinden ya simdi kukre yada ömür boyu sus

Bak canim ben onu bunu anlamam benim kiz sekiz aylik bi gece bile babasiyla bile sabahlamadi gik dediginde ben annesiyim ben olmaliyim yaninda.kaynanan niyeti bozmus o cocuk senin izin alacak degilsin al ondan cocugunu arada diger cicugu alsa baksa anlarim ama sirf birine bakiyoer iste sahiplenmek istiyo yemeginivyapsin evin temizligini cocuklari al kizim bunuda emzir diye kycagina versin.kv milleti ilerde bak oglum bu digerini emzirdi seni emzirmedi diye bile soyler zorla al sesin de ciksin korkma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…