"Çocuklar ölmesin" diyen Ayşe Öğretmen hakkında 'terör propogandası' soruşturması

Eskiden daha çabuk kızıyordum ama yok şimdi öyle değil, tek sıkıntı siyaset okuyamıyorum, yok çünkü, oyuncak kavgası var:KK14:
Markete gideyim herkese birer çikolata alayım:KK70:
haklısın bende dahil sen ,ben kavgalarına giriyoruz.. anam bi baktım o yöne kaymış. gidiyor..:KK11::KK11::KK70::KK70:

Eskiden daha çabuk kızıyordum ama yok şimdi öyle değil, tek sıkıntı siyaset okuyamıyorum, yok çünkü, oyuncak kavgası var:KK14:
Markete gideyim herkese birer çikolata alayım:KK70:

Buna yaşlılık deniyor müdürüm,artık daha tahammüllüyüz herhalde.:KK19:
Benimki bitter olsun olurmu,sütlü sevmemde zahmet olacak sanada müdürüm :kk77:

İstenilen şey sadece ana dilde eğitim değil. Bunu siz de çok iyi biliyorsunuz. Toprak istiyorsunuz,özerklik istiyorsunuz. PKK yıllarca öğretmenleri,doktorları öldürdü. Askerleri söylemiyorum bile. Güneydoğu'nun gelişmemesinin tek sebebidir PKK. Siz sanıyorsunuz ki polis asker durduk yere girdi oralara. Artık o pisliklerden temizlenmesi lazım güneydoğunun. Kardeşlik,barış içinde yaşamak istiyorsak PKK dan kurtulmamız lazım. Halk desteğini çekmeli. Sizin için söylemiyorum yanlış anlamayın ama evlerden Ateş açılıyormuş askere,polisi.
Canım pkk öğretmenleri öldürmüş olabilir ama eskiden özel timler çok tehlikeliydi hiç unutmam ben 5 yaşındayken askerlerin köyü basıp erkekleri beton bir yerde çıplak bir şekilde soyup botlarıyla sırtlarına basmasını. Babam benim babamda onların içindeydi ve bahçenin tel örgülerinin arkasından ağlayarak babamı izliyordum askerlerin botları gözüme okadar büyük geliyprdu ki. Sebebi ne biliyormusunuz köyden birisinin askere gitmediği ve kaçması, bir kişi yüzünden bir sürü kişi o gece şidet gördü ama bitti başklarıda şiddet görmesin artık başkaların canı yanmasın analar çocuklar babalar ağlamasın kürtlerde benim kardeşim türklerde askerlerde terorist dediğiniz kişilerde. İki tarafta benim. Ben barışım.

sarelle-bitter-findik-ezmesi-350-gr-500x500.png
bende bundan isterim çok severimde..:eek::eek:

Yaşı vurma yüzüme, şaka maka birkaç ay sonra 44'üm, aboooo ruh yaşımla nüfus yaşım tutmuyor ne yapacağım:KK70:
Bitter tamam, bana gönderen olursa bol fıstıklılardan yollasın, görünce eriyorum resmen :KK70:

Neden küfür edeyim şurada mantık çerçevesinde konuşuyoruz.

Ben belki çok fasist geleceğim sana ama dağa çıkan güya kandırılmış diye lanse edilen o çocuklara üzülmuyorum. Cidden üzülmuyorum. Şehit olan çocuklar isteyerek askere gitmiyor bu savaşa mecbur bırakilıyor çocuğunu arkasında bırakıp gidiyor ama teroristler isteyerek dağa çıkıyor. Bunu bilen ölümü de göze almalı.

Bu vatanı hep birlikte kurduk yoktan var ettik ancak öyle kolay da kaybedemeyiz.
Biliyormusun çoğu çocuğun aklını akılsın beyinsiz insanlar yıkayıp dağa gönderiyor buna ben üzülüyorum

Yani o kadar çok ısrar etti ki, ay acaba akpli mi olsam dedim :KK51: yalvaracaktı, ayaklarıma kapanacaktı neredeyse :KK17:

Bide öyle bi diyor ki, sanki güneş doğudan doğar dercesine emin dediğinden.. Kendi kendine sallayıp, kendi kendine inanması, işin üzücü tarafı.. Onun adına üzüldüm gerçekten o_O

Sanırım buna psikiyatride ŞİZOFRENİ deniyordu..

Olmayan birşeye inanmak, olmuş gibi kabul etmek... :KK53:
Mune Mune sizofreni hakaret degilmi.ben bu mesaji kibliyorum

Size bana küfür etmediğiniz için ve gerçekten olgun konuştuğunuz için çok teşekkür ediyorum. Genellikle bu konulardan konuşunca çok kötü küfürler hakaretler ediliyor. Burda değil ama başka sitelerde. Sizde çok haklısınız katılıyorum size keşke savaş olmasa dağa çıkanlarda genç kimi 15 kimi 13 yaşında giden bir kere gittimi bi daha geri dönemez yani ben gideni biliyorum ama geleni hiç görmedim. Çok yazık onca türk ve kürdün ölmesi çok yazık keşke onları durduracak bi şey olsa keşke ;(

Size neden küfür edilsin ki,bizim buradaki sıkıntımız masum insanların ölmesi..
Yoksa ölen pkk yanadaşlarına ve teröriste kimse acımaz ölsin gebersin deriz..
Keşke dediğiniz gibi bitse aetık bu savaş..

Canım pkk öğretmenleri öldürmüş olabilir ama eskiden özel timler çok tehlikeliydi hiç unutmam ben 5 yaşındayken askerlerin köyü basıp erkekleri beton bir yerde çıplak bir şekilde soyup botlarıyla sırtlarına basmasını. Babam benim babamda onların içindeydi ve bahçenin tel örgülerinin arkasından ağlayarak babamı izliyordum askerlerin botları gözüme okadar büyük geliyprdu ki. Sebebi ne biliyormusunuz köyden birisinin askere gitmediği ve kaçması, bir kişi yüzünden bir sürü kişi o gece şidet gördü ama bitti başklarıda şiddet görmesin artık başkaların canı yanmasın analar çocuklar babalar ağlamasın kürtlerde benim kardeşim türklerde askerlerde terorist dediğiniz kişilerde. İki tarafta benim. Ben barışım.

Teröristler kardeşin demek..
Peki, yazacak birşey kalmamış..

Ben istanbuldayım, şuan teröristler bana bizzat zarar vermedi mesela. (Bu durum benim teröristten nefret etmeme engel değil, şimdi yanlış anlaşılmasın). Ama sen oradayken, sana zarar teröristi kardeş bellemen.. Diyecek birşey kalmamış.. Sana bu eziyeti çektiren insanlar niye kardeşin? Kalleşle kardeş olunur mu?

Mune Mune sizofreni hakaret degilmi.ben bu mesaji kibliyorum

Şizofreni bir hastalık değil mi Mune Mune O okypete

O zaman beni olmadığım bir partili ilan edip, banane banane öylesiiiin demelerinden de ben rahatsız oluyorum. Bana olmayan itham yaparsa, ben de olmayan birşeyi gerçek sanana bu hastalık teşhisini koyabilirim sanırım.

sarelle-bitter-findik-ezmesi-350-gr-500x500.png
bende bundan isterim çok severimde..:eek::eek:

Tercihim madlenden yana kullanıyorum :kk77::kk77:

Yaşı vurma yüzüme, şaka maka birkaç ay sonra 44'üm, aboooo ruh yaşımla nüfus yaşım tutmuyor ne yapacağım:KK70:
Bitter tamam, bana gönderen olursa bol fıstıklılardan yollasın, görünce eriyorum resmen :KK70:

Arada hatırlamak lazım demi :KK70::KK70:bak bana 52 oldum,hemde kaynanayım :eek::eek::KK70::KK70:

Teröristi kardeş olarak kabul ediyorsanız ben barışım deme hakkınız yok..

X