"Çocuklar ölmesin" diyen Ayşe Öğretmen hakkında 'terör propogandası' soruşturması

Sen AKPli gibi konustugun muddetce benim icin bir AKPlisin. Inkar etsen de zihniyet ayni cunki.
Bu forumda PKKya sempatik bakanlar yok. O sizin yakistirmaniz. HDPye oy verenler var, o parti de halihazirda ayni AKP kadar yasalar cercevesinde mesru bir partidir. Aksi takdirde mecliste olmazlardi bugun, degil mi? HDP ile PKK ne kadar yakinlasti ise, AKP ile de PKK o kadar yakinlasmistir bu ulkede. HDPnin degistirmeye gucunun yetmedigi her turlu kanunu PKK istedigi icin degistiren parti AKPdir. Bugune dek Apoyu en az HDP kadar muhatap alan diger parti AKPdir. Yalan mi?
şu yorumu okudum gene aldı beni bir gülmekkk.. :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Gerçekten artık konuşsam da anlaşılmadığını anladım.

Ben bu forumda ne zaman akp sevdalısı gibi davrandım? Ne zaman akp yaptıysa her şey doğrudur dedim?

Şurda 2 gündür şu forumda takılıyorum, askerimi vatanımı savundum, pkkyı lanetledim
Bunun üzerine akpli ilan edildim?
Muhteşem alaka
Bir zamanlar sizin de savunduğunuz askeri polisi savundum, bir zamanlar sizin de kin kustuğunuz pkkya kin kustum. O zaman bi zamanlar siz de mi akpli idiniz?

Ne oldu da şimdi, pkklı itler ile , askerimi bir tutar hale geldiniz? Tayyip yüzünden mi? Bir insan tayyip nefretinden neden askere de nefret beller? İkisi çok ayrı şeyler?

Emin ol ki Atam bu günleri görseydi, bazı varislerinin, bi partinin yanlışlarına inat, vatandan vazgeçtiğini görseydi.. Devamını siz doldurun
ama cicim boşuna konuşmuş olursun taktı bir keree.. asla değiştiremessin.

onun için değişmez o yüzden görme ölü taklidi yap.. :KK70::KK70::KK70::KK70:

Yani o kadar çok ısrar etti ki, ay acaba akpli mi olsam dedim :KK51: yalvaracaktı, ayaklarıma kapanacaktı neredeyse :KK17:

Bide öyle bi diyor ki, sanki güneş doğudan doğar dercesine emin dediğinden.. Kendi kendine sallayıp, kendi kendine inanması, işin üzücü tarafı.. Onun adına üzüldüm gerçekten o_O

Sanırım buna psikiyatride ŞİZOFRENİ deniyordu..

Olmayan birşeye inanmak, olmuş gibi kabul etmek... :KK53:

Merhaba, ırkçı, barışçı, hiç bi şey bilmeyip hiç bir zaman haber izlemeyip yorum yapan arkadaşlar. Belkide bunu söyledikten sonra bana da terorist pkk yandaşı diyeceksiniz ama ben kürdüm. Hiç bir zaman kürtlüğümden utanmadım kürdüm ne yapayım yani kürt doğdum bu bir gerçek. Mardinin nusaybin ilçesinde yaşıyorum. Küçük bir yer sokağa çıkma yasağı biteli 1 hafta oldu. Bugünlerdede yine ha bugün ha yarın yasak olacak diye söylentiler var. 3 ay 16 günlük bi kızım var 9 aylık hamileyken sokağa çıkma yasakları başladı bir buçuk yıldır sürekli olaylar var. Hamileyken yasak olduğunda ya doğum yaparsam ya hastaneye yetişemezsem diye çok korkardım doğumuma bir hafta kala bir arabanın içinde bomba konulmuş bir şekilde patlatıldı camlarım parçalandı kapılarım kırıldı eşim evde yoktu ama ben iyiyim. Doğum yaptım bebeğim sarılıktı bir haftalıktı daha sokağa çıkma yasağı oldu yine ya bebeğim kötü olursa diye kendimi yedim bitirdim silah kalaşnikof, roket atar sesleri bir dakika olsun diye durmazdı sabahtan akşama kadar akşamdan sabaha kadar bir kez daha bomba patladı bir polis tanzeri helak oldu içinden bir polisin yandım anaam diye inlemeleri geldi. İçim parçalandı çiğerim yandı oturdum ağladım o poliste bir insan evladı özellikle o halde annesini çağırması.......... Beni yıktı geÇti. Mardin, nusaybin, şırnak, derik, silopi, siirt, cizre burdak insanların %90'kürt kimi kaçmış kimi evinde savaş içinde. Ydg-h üyeleri daha biz kürtler bile onları görmemişiz burdaki kürtleride cezalandırıyorlar bizde üzülüyoruz kendi topraklarına zarar veriyorlar. Hiç kimseyi dinlemiyorlar hdp'den başımsız hareket ediyorlar çünkü artık biz kürtlerin barıştan yana kazanacakları bir şeyleri kalmamıştır. Ve onlarda bunu biliyorlar yıllardır biz kürtlerinde ana dili olsun okulu olsun istedik çokmu? O kadar ülke o kadar millet varken bizimde dilimizin olması çokmu arkadaşlar zaten kürtçe konuşuyoruz zaten hepimizin kürt olduğu bir gerçek peki neden dışlanıyoruz. Ama tek bir şey söyleyecem ne kürtlerin ölmesine ne de türklerin ölmesine ve o polisin yandım anam diye bağırışına değmez. Değmez bee vallahi değmez şurda kardeşçe mutlu barış içinde yaşamak varken savaşmaya hiç bi şey değmez.

Kızlar size de baygınlık gelmedi mi artık kaç gündür aynı kişiler aynı konuda birbirini akp li ve hdp li olmakla sucluyor.

Yalnız şunu gördüm akp li ve hdp li olmak cidden bir hata gibi görülüyor çünkü bu olayların bu duruma gelmesinde bu iki kanka partinin is birliği yapması daha doğrusu yapmaması var.acilim diye diye bu hale geldik.simdi bırakın doğuyu her yer terörist kaynıyor ve artık devletin elbette bir yerden başlaması lazımdı. Bugün izledim 3 asker yine şehit olmuş içim yandı. Keşke hiç olmasa bunlar ama barış insan hakları diye diye pkk propagandası yapan hdp ile terörü bitirecegiz deyip bunun uzerinden propagandaya devam eden akp hiç temiz değil. Hiç. Ayrıca mhp ve chp de sessiz kalan muhalefetle hiç ilgisi olmayan iki parti.

Bence sen şusun sen busun demeyi bırakalım gelecekte bizim çocuklarımız da şehit olmasın diye neler yapılabilir bunu düşünelim. Konuşalım.

Merhaba, ırkçı, barışçı, hiç bi şey bilmeyip hiç bir zaman haber izlemeyip yorum yapan arkadaşlar. Belkide bunu söyledikten sonra bana da terorist pkk yandaşı diyeceksiniz ama ben kürdüm. Hiç bir zaman kürtlüğümden utanmadım kürdüm ne yapayım yani kürt doğdum bu bir gerçek. Mardinin nusaybin ilçesinde yaşıyorum. Küçük bir yer sokağa çıkma yasağı biteli 1 hafta oldu. Bugünlerdede yine ha bugün ha yarın yasak olacak diye söylentiler var. 3 ay 16 günlük bi kızım var 9 aylık hamileyken sokağa çıkma yasakları başladı bir buçuk yıldır sürekli olaylar var. Hamileyken yasak olduğunda ya doğum yaparsam ya hastaneye yetişemezsem diye çok korkardım doğumuma bir hafta kala bir arabanın içinde bomba konulmuş bir şekilde patlatıldı camlarım parçalandı kapılarım kırıldı eşim evde yoktu ama ben iyiyim. Doğum yaptım bebeğim sarılıktı bir haftalıktı daha sokağa çıkma yasağı oldu yine ya bebeğim kötü olursa diye kendimi yedim bitirdim silah kalaşnikof, roket atar sesleri bir dakika olsun diye durmazdı sabahtan akşama kadar akşamdan sabaha kadar bir kez daha bomba patladı bir polis tanzeri helak oldu içinden bir polisin yandım anaam diye inlemeleri geldi. İçim parçalandı çiğerim yandı oturdum ağladım o poliste bir insan evladı özellikle o halde annesini çağırması.......... Beni yıktı geÇti. Mardin, nusaybin, şırnak, derik, silopi, siirt, cizre burdak insanların %90'kürt kimi kaçmış kimi evinde savaş içinde. Ydg-h üyeleri daha biz kürtler bile onları görmemişiz burdaki kürtleride cezalandırıyorlar bizde üzülüyoruz kendi topraklarına zarar veriyorlar. Hiç kimseyi dinlemiyorlar hdp'den başımsız hareket ediyorlar çünkü artık biz kürtlerin barıştan yana kazanacakları bir şeyleri kalmamıştır. Ve onlarda bunu biliyorlar yıllardır biz kürtlerinde ana dili olsun okulu olsun istedik çokmu? O kadar ülke o kadar millet varken bizimde dilimizin olması çokmu arkadaşlar zaten kürtçe konuşuyoruz zaten hepimizin kürt olduğu bir gerçek peki neden dışlanıyoruz. Ama tek bir şey söyleyecem ne kürtlerin ölmesine ne de türklerin ölmesine ve o polisin yandım anam diye bağırışına değmez. Değmez bee vallahi değmez şurda kardeşçe mutlu barış içinde yaşamak varken savaşmaya hiç bi şey değmez.
Güzel yazmışsın katıldığım çok nokta var ancak ana dilde eğitim hakkı dağa çıkarak mi elde edilir ya da bu ülkede ki tek etnik köken Kürtler midir? Türkiye zaten bir çok etnik kökenden topluluğun bir araya gelerek oluşturduğu bir devlet ve ben de hep bunu merak ederim Kürtler sadece bu taleplere sahip neden? Elbette sizler terörist değilsiniz böyle düşünen zihinler kirli ancak inkar edilemez bir gerçek şu ki pkk yı destekleyen de çok insan var.maalesef.

O askerin polisin suçu ne peki? Neden 20 yaşında bir bombanın hedefi olsun hangi savaşın kurbanı bu gençler?

Ben bıraktım buraları ya konuş konuş aynı taş aynı hamam.
Haberin başlığına bak. Ülkesini sevdiğini söyleyip ülkesine laf edeni alkışlayan haber kanalları ve onları getirip buraya yazan arkadaşlar. Enteresan işler işte...

Güzel yazmışsın katıldığım çok nokta var ancak ana dilde eğitim hakkı dağa çıkarak mi elde edilir ya da bu ülkede ki tek etnik köken Kürtler midir? Türkiye zaten bir çok etnik kökenden topluluğun bir araya gelerek oluşturduğu bir devlet ve ben de hep bunu merak ederim Kürtler sadece bu taleplere sahip neden? Elbette sizler terörist değilsiniz böyle düşünen zihinler kirli ancak inkar edilemez bir gerçek şu ki pkk yı destekleyen de çok insan var.maalesef.

O askerin polisin suçu ne peki? Neden 20 yaşında bir bombanın hedefi olsun hangi savaşın kurbanı bu gençler?
Size bana küfür etmediğiniz için ve gerçekten olgun konuştuğunuz için çok teşekkür ediyorum. Genellikle bu konulardan konuşunca çok kötü küfürler hakaretler ediliyor. Burda değil ama başka sitelerde. Sizde çok haklısınız katılıyorum size keşke savaş olmasa dağa çıkanlarda genç kimi 15 kimi 13 yaşında giden bir kere gittimi bi daha geri dönemez yani ben gideni biliyorum ama geleni hiç görmedim. Çok yazık onca türk ve kürdün ölmesi çok yazık keşke onları durduracak bi şey olsa keşke ;(

Bence de güzel yazmışsın
Belirtmek istediğim noktalar;
O teröristlerin, sokakları ne hale çevirdiğine siz bizzat, biz de medyayla tanık oluyoruz.
Bu haldeyken, sokağa çıkma yasağı, sizin iyiliğiniz için, onlarla karışıp da suçsuz yere ölüp gitmemeniz için değil mi? Olağanüstü bir hal var şuan orada. Çoğu terörist alnına ben teröristim yazmıyacağına göre, nasıl bulacaklar, vuracaklar, tutuklayacaklar?

Elbette ki zor olduğunu, sokağa çıkamamanın sizi sıktığını biliyoruz. Ama sokağa çıksanız, arada kaynayıp, başınıza daha kötü işler gelebilir. Sonra da suç hemen askere polise atılır..

Orayı o hale çeviren, orayı tutuşturan çakmak, pkkdır, terör örgütüdür.

Ayrıca, askere polise savaş açanın, bu ülkeye millete vatana zarar verenin, yani teröristlerin ölmesine gram üzülmem. Bu ülke hepimizin, bu ülkeye kastı olanlad, güya kürtleri savunuyoruz diyip de onların yaşadığı yerleri yerle bir edenler, yani pkklılar teröristler, öldüklerinde zerre gram üzülmem.

İstenilen şey sadece ana dilde eğitim değil. Bunu siz de çok iyi biliyorsunuz. Toprak istiyorsunuz,özerklik istiyorsunuz. PKK yıllarca öğretmenleri,doktorları öldürdü. Askerleri söylemiyorum bile. Güneydoğu'nun gelişmemesinin tek sebebidir PKK. Siz sanıyorsunuz ki polis asker durduk yere girdi oralara. Artık o pisliklerden temizlenmesi lazım güneydoğunun. Kardeşlik,barış içinde yaşamak istiyorsak PKK dan kurtulmamız lazım. Halk desteğini çekmeli. Sizin için söylemiyorum yanlış anlamayın ama evlerden Ateş açılıyormuş askere,polisi.

Size bana küfür etmediğiniz için ve gerçekten olgun konuştuğunuz için çok teşekkür ediyorum. Genellikle bu konulardan konuşunca çok kötü küfürler hakaretler ediliyor. Burda değil ama başka sitelerde. Sizde çok haklısınız katılıyorum size keşke savaş olmasa dağa çıkanlarda genç kimi 15 kimi 13 yaşında giden bir kere gittimi bi daha geri dönemez yani ben gideni biliyorum ama geleni hiç görmedim. Çok yazık onca türk ve kürdün ölmesi çok yazık keşke onları durduracak bi şey olsa keşke ;(
Neden küfür edeyim şurada mantık çerçevesinde konuşuyoruz.

Ben belki çok fasist geleceğim sana ama dağa çıkan güya kandırılmış diye lanse edilen o çocuklara üzülmuyorum. Cidden üzülmuyorum. Şehit olan çocuklar isteyerek askere gitmiyor bu savaşa mecbur bırakilıyor çocuğunu arkasında bırakıp gidiyor ama teroristler isteyerek dağa çıkıyor. Bunu bilen ölümü de göze almalı.

Bu vatanı hep birlikte kurduk yoktan var ettik ancak öyle kolay da kaybedemeyiz.

Bence de güzel yazmışsın
Belirtmek istediğim noktalar;
O teröristlerin, sokakları ne hale çevirdiğine siz bizzat, biz de medyayla tanık oluyoruz.
Bu haldeyken, sokağa çıkma yasağı, sizin iyiliğiniz için, onlarla karışıp da suçsuz yere ölüp gitmemeniz için değil mi? Olağanüstü bir hal var şuan orada. Çoğu terörist alnına ben teröristim yazmıyacağına göre, nasıl bulacaklar, vuracaklar, tutuklayacaklar?

Elbette ki zor olduğunu, sokağa çıkamamanın sizi sıktığını biliyoruz. Ama sokağa çıksanız, arada kaynayıp, başınıza daha kötü işler gelebilir. Sonra da suç hemen askere polise atılır..

Orayı o hale çeviren, orayı tutuşturan çakmak, pkkdır, terör örgütüdür.

Ayrıca, askere polise savaş açanın, bu ülkeye millete vatana zarar verenin, yani teröristlerin ölmesine gram üzülmem. Bu ülke hepimizin, bu ülkeye kastı olanlad, güya kürtleri savunuyoruz diyip de onların yaşadığı yerleri yerle bir edenler, yani pkklılar teröristler, öldüklerinde zerre gram üzülmem.
Evet sokağa çıkma yasağı bizim iyiliğimiz için bunu biliyoruz kızım hastayken polisten izin alıp çıktığımızda oldu bize hayırlı yolculuklar dediklerini hiç unutmam. Ydgh artık hiç kimseyi dinlemiyor. sorun bu. Hdp millet vekilleri geldi konuştu ama hiç kimseyi dinlemiyorlar artık.

Evet sokağa çıkma yasağı bizim iyiliğimiz için bunu biliyoruz kızım hastayken polisten izin alıp çıktığımızda oldu bize hayırlı yolculuklar dediklerini hiç unutmam. Ydgh artık hiç kimseyi dinlemiyor. sorun bu. Hdp millet vekilleri geldi konuştu ama hiç kimseyi dinlemiyorlar artık.
Hdp masum mu sence peki?

Eskiden daha çabuk kızıyordum ama yok şimdi öyle değil, tek sıkıntı siyaset okuyamıyorum, yok çünkü, oyuncak kavgası var:KK14:
Markete gideyim herkese birer çikolata alayım:KK70:

Bana sürpriz yumurta alsana mune...

Dünden beri okuyorum konuyu, o kadar saçma bir hal aldı ki yazacak bişey bulamadım.

Bana sürpriz yumurta alsana mune...

Dünden beri okuyorum konuyu, o kadar saçma bir hal aldı ki yazacak bişey bulamadım.
Sana sürpriz yumurtalar feda olsun kamyonla alır yığarım kapının önüne, içinden çıkan oyuncakları koleksiyon yaparız:KK70::KK70:

X