"Çocuklar ölmesin" diyen Ayşe Öğretmen hakkında 'terör propogandası' soruşturması

Su siyasette boyle konulara yazmamamin sebebi su "en doğruyu ben bilirim çekil bakayım surdan" havaları. Ne cok "dünyanın yuvarlak olmadığını" iddia eden var. :) Taraf önemli değil. Herkeste var bu az biraz. :) Kendince doğrular yaratmış. "Acaba bu da olabilir mi? Belki?" diyemiyor.

Su konuya neler yazmak isterdim de işte... Karşında fikir alış verisi yerine kendi dogrularini aşılamaya çalışanlar oldukca... Zaman kaybi.

birine akplisin demek hakaret degildir.ama şizofrenisin demek hakarettir

Şizofreni hakaret değil hastalıktır.

1 numaralı maddesi, varsayımdır.
Olmayan birşeyi gerçek sanma, ona inanma, aksini kabul etmeme..

Araştırırsan görebilirsin

Zira şuan şizofreni hakaret diyerek, şizofrenlere hakaret sen ediyorsun. Onların bu hastalığı seçme hakkı yok değil mi.

Ayrıca mesajda sen şizofrenisin mi demişim direk? Tıpta buna şizofreni deniyor dedim? Yalan mı, denmiyor mu? Gidin bi psikiyatriste sorun?

Mune Mune O okypete

Canım pkk öğretmenleri öldürmüş olabilir ama eskiden özel timler çok tehlikeliydi hiç unutmam ben 5 yaşındayken askerlerin köyü basıp erkekleri beton bir yerde çıplak bir şekilde soyup botlarıyla sırtlarına basmasını. Babam benim babamda onların içindeydi ve bahçenin tel örgülerinin arkasından ağlayarak babamı izliyordum askerlerin botları gözüme okadar büyük geliyprdu ki. Sebebi ne biliyormusunuz köyden birisinin askere gitmediği ve kaçması, bir kişi yüzünden bir sürü kişi o gece şidet gördü ama bitti başklarıda şiddet görmesin artık başkaların canı yanmasın analar çocuklar babalar ağlamasın kürtlerde benim kardeşim türklerde askerlerde terorist dediğiniz kişilerde. İki tarafta benim. Ben barışım.
Babanız için üzüldüm. Benim de Kürt arkadaşlarım var ve bir tanesinin başından benzer bir olay geçmiş. Hoş şeyler değil. Ama işte askeri o noktaya getiren nedir? Şu anda olduğu gibi. Asker bu denli operasyon yapmadan önce kaç şehit verdik hain pusularda? Kaç tanesi arkadaşının kalleşçe şehit edildiğini gördü. Küçücük bebekler babasız kaldı,annelerin ciğeri yandı.

Şimdi soruyorum size. Neden? Kürtler özerklik ve toprak istediği için. Ayrıca sizin kadar hümanist olamayacağım terörist asla benim kardeşim olamaz. Kürt olduğu için değil yanlış anlaşılmasın, aynı şeyi bir Türk yapsa o da benim kardeşim olamaz. Merhamet duyamıyorum.

Yaptığın hareketler şizofreniye benziyorsa, ben de bu hareketlere şizofreni denir diyorsam, ve bu hakaretse tamam ban yemeye hazırım

1. Şizofreniye hakaret demek, şizofrenlere hakarettir.
2. Herkesin bildiği şizofreninin tanılarından birini söylemek, bu tanılara uyan , inatla kendi düşüncesini gerçek sanıp savunan insana bu tanıyı koymak yanlış da, inatla varsayımla yaşayıp, aklınca beni etiketlemek doğru mu? Ayrıca o partili olsam yada olmasam, küçümseme hakaret anlamında sen şulusun demek, sen vebalısın der gibi, peki bu doğru muydu?
Mune Mune O okypete

Babanız için üzüldüm. Benim de Kürt arkadaşlarım var ve bir tanesinin başından benzer bir olay geçmiş. Hoş şeyler değil. Ama işte askeri o noktaya getiren nedir? Şu anda olduğu gibi. Asker bu denli operasyon yapmadan önce kaç şehit verdik hain pusularda? Kaç tanesi arkadaşının kalleşçe şehit edildiğini gördü. Küçücük bebekler babasız kaldı,annelerin ciğeri yandı.

Şimdi soruyorum size. Neden? Kürtler özerklik ve toprak istediği için. Ayrıca sizin kadar hümanist olamayacağım terörist asla benim kardeşim olamaz. Kürt olduğu için değil yanlış anlaşılmasın, aynı şeyi bir Türk yapsa o da benim kardeşim olamaz. Merhamet duyamıyorum.
Aynen..belki de kürt halkının hepsi terörü kınasa ah onlara da yazık diye düşünmese birlik olunabilir.

Ayrıca tüm pkk lilar da kürt değil.

Neyse bari ban yersem yine de, iyi yönünden bakacağım :)

Telafilerim vardı, ders çalışırım bari :)

Ban yersem sana teşekkür edeceğim okypete
Sınav notlarıma baya bi katkıda bulunacaksın, sağolasın

ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat edin.
çikita muz bu konuda o kadar kiblik mesajın varki. kiblemedim. ama yeter. herkesin bir sabır noktası var

Sen ne hakla bana şizofren diyorsun.

Şizofreninin tanımını yaptım
Sen üstüna alınıyordan senin sorunun

Olduk olmadık şeyler söyleyip de sen KESİN ÖYLESİN derken iyiydi?
Gerçek olmayan şeyleri gerçek yansıtmak iyiydi?

Bunları yapan grubu yazdım, sen de kabul ediyorsun o zaman? Yanlış yere beni etiketlediğini?

Şizofreninin tanımını yaptım
Sen üstüna alınıyordan senin sorunun

Olduk olmadık şeyler söyleyip de sen KESİN ÖYLESİN derken iyiydi?
Gerçek olmayan şeyleri gerçek yansıtmak iyiydi?

Bunları yapan grubu yazdım, sen de kabul ediyorsun o zaman? Yanlış yere beni etiketlediğini?
seN kesin akplisin demekle sen şizofrensin arasındaki farkı 6 yaşındaki çocuğa anlatsan anLAR

:KK70::KK70:

Hep bizi suçluyorlar diyenler karşı görüşteki herkesi suçlamış:KK70: kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri yapmak :KK70:

23 sayfa elle tutulur argüman yok, sana ne bana ne kavgası var yine.

Bu mesajını burada sayfalarca yorum yapan biri olarak , incitici buldum mune .

Vay be nereden nereye gelmiş ülke. Hele seçim öncesi şu HDP lilerle karşılaşmamak için TV haberlerini izlemekten kaçıyordum resmen.

1.) Açık açık konuştular. “PKK sizi tükürüğüyle boğar” demediler mi?

2.) PKK cenazelerini omuzlamadılar mı?

3.) PKK örgüt üyeleri öldüğü zaman en önde yürüyüşe katılmadılar mı Paris olaylarında?

4.) Seçim sonrası desen yemin sorunları olmadı mı?

5.) Vekil bomba yüklü araçla yakalanmadı mı?

6.) Vs vs vs vsvs..

Bizimle birlikte 400 alanlar bunları oturduğu yerden izledi elleri kolları bağlı. Şimdi ise kadının biri birkaç cümle etmiş diye terörist ilan ediliyor. Nasıl bir denge var bu ülkede, bu soruşturmayı açanlarda?

X