Çocuklar bahane sohbet şahane

Merhaba kızlar nasilsiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kendime program yaptım çok boş zamanım yok birde coluk çocuk derken kendimi bayagi soyutlamisim hayattan eski hayatıma ve arkadaşlarıma da zaman ayırabiliyorum artık aksamlari bir saat eşim bakıyor çocuklara ben ozgurum

Aa başka mesajlar da yazmıştım gitmemiş 😠

burcu hoşgeldin.vay günün bir saatini kapmışşn artk harika bı uygulama bende bazen sessizce ortalktan kayboluyorum gidip yataga uzanıyorum esım evdeyken yapıyorum bunu tabi

burcu hosgeldin canim ooo masallah baya biy yogun program yapmisin kendine bende kendimi yogun bir bakima alcam yakinda

yabu gunlerde hic keyfim yok surekli yorgun uykusuz geziniyorum dun gece dilay hic uyutmadi sabah da uyumadi sayilir dilayi uyuttukca bende attim kendimi yataga hemen:26: ay birde bir guzel hava var kac gundur yaz gelmis gibi heryer bu havada evde uyumakta igrenc oluyor ya cidden
bir suru isim var aslinda camlar kapilar silinecek haftaya sali koltugum geliyor o gelmeden camlari fln silsem cok iyi olurdu hani hele su mis gibi havada yapmak daha iyi olurdu

merve ayri alinti yapmayim buraya yazayim dedim sen asilsin görusemiyoruz senlede kac gundur yine ay ben sizleri cok özledimki ya her aksam gelinde sohbet edelim biraz dimi

taliaa kuzum işin çokmuş ya keske yardıma gelebilsem sana camlar bana kapılar sana kapı silmeyi sevmem ona gore bence sen koltuklarn gelmeden hallet işini

Çok fena uykum var umutsuz ev kadnlarını izlıyordum bizim kızın hic uyku duzenı yok alıskınm artk ama dılay nedn uyumuyo gene diş mi gelıyo

taliaa kuzum işin çokmuş ya keske yardıma gelebilsem sana camlar bana kapılar sana kapı silmeyi sevmem ona gore bence sen koltuklarn gelmeden hallet işini

ahh ahh keske gelsen canim sana evmi temizletirim ya zaten sen orda haddin den fazlasini yapiyorsun gezer tozardik senle ne guzel olur dubu arada ben kapi silmeyi severim cam silmeyim sevmem bende ay öyle yapcam valla hafta sonu temizlikle gececek insallah esim de evde olurda dilaya bakar yoksa yine yapamam ben is yaparken dilay hic rahat vermiyor kucagina al diye tuturuyor
Çok fena uykum var umutsuz ev kadnlarını izlıyordum bizim kızın hic uyku duzenı yok alıskınm artk ama dılay nedn uyumuyo gene diş mi gelıyo

sanirim uyumaya gittin geldigni fark etmemisim canim pc de dogum gunu konseptlerine bakiyordum bir karar veremiyorum bu konudada neyse senle sonra konusuruz bunlari su pc ni hallet artik bir an evvel aaaa yoksa oldumu kiz

dilayin neden uyumadigina gelince benimde ilk aklima dis geldi ne zaman disi cikacak olsa gece yarisi uyanip beni ayaga dikiyor uykusunun icinde agliyor fln ayni seyleri yapmaya basladi yada 7. disimiz zorluyor patlatti ama tmm cikartmadi onu henuz ama valla bunada sukur ölye cok zorlayan bir cocuk olmadi dilay beni ya cok sükür

Talyos dün uyumusum kusura bakma kuzum benim ya
Yarın bilgisayar geliyor ve telefonum servise gidiyor

Canım insallah yaparsın hafta sonu temizliğini
En artık bıraktım hergun temizlik yapmayı ve böyle cok mutluyum inan
Ağır islerim bitti geben de buzdolabımi döktüm ortaya allahım nasıl kirlenmiş bütün aparatlarini yıkadım icini sildim tertemiz oldu
Bi perdelerin kaldı B'de koltukları silcem o kadar

Dişe gelince bizimde 7. Dis patladı şükür
Böyle uykusunda ağlıyor Erva da inliyo bazen
Disten demekki masallah Dilayin dişleri inci gibi çıkmış
Ervaninkiler ayrık ayrık

Evet kızlar bir saat bile bir gün geliyor bana bazen ☺ talia sizin doğum günü ne zamandı. Bende yapacağım inşaallah ama disimiz de çıkarsa o zamana ikisini birden yapmak istiyorum

Ean basindan baslayarak cevap yazim en iyisi sesli dusunceydi
ne kusuru canim estafurullah zaten bende cok gec bakmisim o saate kadar uyumamis olman mumkun degildi senin saka saka
insallah pc de telefonda yapilir artik en kisa zamanda cok özledim seni
temizlige gelince bugun esim evde yoktu bende ufak tefek seyleri yapabilirdim fazla ayrintiya giremedim malesef, yarin evde insallah yarin silcem camlarimi tabi butun evinkini bir gunde yapmamda imkansiz koca koca camlarimiz var maleseff kapilara gelince o da allah kerim diyorum artik o basit geliyor camlar bitsinde
ohh masallah sen agir isleri bitirmisin darisi benim basima insallah bu ay hepsini yapmam lazim benimde muftak dolaplarim silinecem ama buzligumu ve derin donrucumu daha önce silmistim cok olmadi yani suan hala tertemizler cok sukurki tabi cok gecmeden yine silerim buzluk önemli benim icin kokmasina tahammulum yok
bu arada ervosun yeni disleride hayirli olsun canim benim bool bol isiriklardilos hic affetmiyor isirma konusunda istedigini elde edemeyince ham yapiyor hemen elimizi ayagimizi neresini bulursa sanirim yeni dis gelcek onunda sihalik belirtiside cok fazla var . su dis sorunu bir atlatsaydik diyecem ama artik hic bitmeyen bir sorun olabiliyor malesef insallah olmaz tabiki.

canim gelde sohbet edelim artik yaaervosumuda senide cok cok öpüyorum

20 mayista canim sizlerden nce bizimki ama keske gec olsaydiya sizden kopya cekerdim azicik

sen nasil birsey dusunuyorsun canim konsept olarak temasi ne olcak bende dis bugdayi yapamadim biliyorsun yapmayida cok istiyordum mevlitde yapamadik ben bunlari dusundukce kafayi yiyorum hic birsey yapamadim diyee koltuklarimin cok gec gelmesi beni mahvetti butun planimi bozdu kac aydir gelemedi gitti meret neyse canim sen nasilsin nilos nasil ay nilos demek nerden geldiyse aklima cok cok öpüyorum ikinizide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…