Çocuklar bahane sohbet şahane

Güzel zamanlama :) Saat 10:30 dan sonra elektrik tarifesi değişiyor ucuz tarifeye geçiyor bende birazdan makinaları çalıştırıcam hatta kalkıyom çalıştırmaya

bende genellikle aksamlari ve hafta sonlari calistiriyorum ama bir faydasini görmedik daha:KK1: baska yerden iki mislini harciyoruz haberimiyz yok :KK55::KK9:

Telefondan iyi yazışıyorsunuz minicik ekranda bana sıkıntı basıyor :KK53:

ayy cnm bu yorumun u yeni fark ettim kacirmisim. bende yazisyorum iste o yuzden hemen pc ye attim kendimi ya:KK9::KK9: telefondan ancak okuyabiliyorum yazismak hic hosuma gitmiyor okuyuncada gözlerim agriyor:KK53:

Çalıştırdım makinaları geldim :KK1: Survivor izliyorum entrikalı zamanları başladı :KK1: arkadaşım hoşgeldinde eski komedi yok yada benmi sıkıldımbilmiyorum hiç izleyemiyorum

Çalıştırdım makinaları geldim :KK1: Survivor izliyorum entrikalı zamanları başladı :KK1: arkadaşım hoşgeldinde eski komedi yok yada benmi sıkıldımbilmiyorum hiç izleyemiyorum

hepimizin evinde makine calisiyor o halde suan ben atali baya oldu ama :KK1: bende eskisi kadar komik bulmuyorum ya onu bazen izliyorum ama terbiyesizlestigi zaman tiksiniyorum geri:KK25:

Güzel zamanlama :) Saat 10:30 dan sonra elektrik tarifesi değişiyor ucuz tarifeye geçiyor bende birazdan makinaları çalıştırıcam hatta kalkıyom çalıştırmaya

Attım ama alıştırmadım komşular rahatsız olur diye sabah çalıştırcam insalh
Ben bi ara denedim onu ama hiç bir fark olmadı elektrik ve su faturasında :44::26:

Apartmanda en yüksek su faturası bana geliyo
Herkese 25-30 bana 50 neden acaba

Attım ama alıştırmadım komşular rahatsız olur diye sabah çalıştırcam insalh
Ben bi ara denedim onu ama hiç bir fark olmadı elektrik ve su faturasında :44::26:

evet ya bencede bir faydasi yok yada diger taraftan fazlasi gidiyor bende cözemedim bu durumu ama yinede aksamlari ve hafta sonu yikamaya devam ediyorum:KK9:

bi düsüm acaba neden senden daha cok temizlik yapan yoktur bence ondandir:KK34:

Bence wcden kaynaklanıyor cok su iciyorum bol bol sonra da wc tabi :KK1:
Bide snde 3 cocuk var ya makina hiç boş kalmaz
Bugun misafirlerim gitti hemen battaniye çarşaf ve yastık kılıfları makinaya
Al dana 2 makina çamaşır :KK9:

Bence wcden kaynaklanıyor cok su iciyorum bol bol sonra da wc tabi :KK1:
Bide snde 3 cocuk var ya makina hiç boş kalmaz
Bugun misafirlerim gitti hemen battaniye çarşaf ve yastık kılıfları makinaya
Al dana 2 makina çamaşır :KK9:

ahahah bak dedimya seninki titizlikten diye:KK1::KK1: haftada yikiyorum ben baya bi kac makine oluyor hafta sonu yikamayla hafta ici kuruyani katla utule kaldirla geciyor valla:KK53: aslinda gunluk calistirsam iyi olurda o zaman renklerine göre ayrinca az oluyorki:26::KK6:

ahahah bak dedimya seninki titizlikten diye:KK1::KK1: haftada yikiyorum ben baya bi kac makine oluyor hafta sonu yikamayla hafta ici kuruyani katla utule kaldirla geciyor valla:KK53: aslinda gunluk calistirsam iyi olurda o zaman renklerine göre ayrinca az oluyorki:26::KK6:

Bak yarın da 3 makina çamaşır var beyazlar koltuk örtüleri ve ervanin küçülenlerimi yıkayım kaldıracağım ins
Renkliler beyazlar siyahlar renkli beyazlar var da var :KK53:

Kocayı ve cocuğu uyuttum kurabiye yiyorum
Cok canım çekti :KK17:

Bak yarın da 3 makina çamaşır var beyazlar koltuk örtüleri ve ervanin küçülenlerimi yıkayım kaldıracağım ins
Renkliler beyazlar siyahlar renkli beyazlar var da var :KK53:

aynen varda var birde bebeklerinki var dimi artik ben dilayinkinide tek makine yikayamiyorum onuda ayirmak zorunda kaliyorum :KK53::KK50:

bitmiyor bir turlu camasir biktim yaa :KK53:

Bende uyudun sandim
Esim hasta olmuş nane limon kaynattim vicks sürdüm geldim canım

Aman diyet yalan oldu bugun
Ama bu sabah 67.6'yi gördüm :KK52:
Kendime torpil geçtim

Bende uyudun sandim
Esim hasta olmuş nane limon kaynattim vicks sürdüm geldim canım

Aman diyet yalan oldu bugun
Ama bu sabah 67.6'yi gördüm :KK52:
Kendime torpil geçtim

ayy canim cok gecmis olsun esine insallah hemen atlatir