cocuk esirgeme

maalesef bunca zaman neler yasadık elimde cocuk diğer elimde canta bi ordan bi oraya teyzesi bıkardı yengeme giderdik yengemde kuzeniyle anlaşamazdı yeniden teyzeye giderdik bende gözün artık arkada kalmasın istiyorum yurt aileden daha mantıklı geldi

Sen ablasısın değil mi? Şuan en güvenli yer senin yanın kardeşin için. Evlenecekmişsinde senin yanına alma şansın yok mu?

Kardeşinden bir eşyaymış gibi bahsetmen çok üzücü yazık o çocuğa gerçekten
Ablasının diyorsun başından sağmaya çalışıyorsun sırf evleniceksin diye tıpkı o işe yaramaz akrabalarının yaptığı gibi öz veya üvey sonuçta kardeşin dimi

aile durumunu bilmeden böyle yorum yapma istersen cocuga bakması gereken en mantıklı kişi teyzesiyken teyzesi sevgili yapmıs 50 yasına girecek erkek peşinde ve benim annem uyuşturucu bağımlısı ne cektiğimizi bir ben bi allah biliriz. suan cezaevinde bakmadıgı cocuk sayesinde sırf anne diye cezaevinden cıkma tehlikesi var ve ben bu cocuga bakarsam bu kadın benim hayatımıda mahveder cocuk bende bahanesiyle sürekli rahatsız eder. bağımşı insanıda az cok tahmin edebilirsin sanıyorum. kaç senedir bem bakıyorum neleri göze aldım tahmin bile edemezsin koruyacağım diye canımcan can gittiği günler oldu adamlardan ayyaşlardan uyuşturucu dumanından.. bilmeden böyle yorum yapma

Yavrum Allah aşkına kafayı yiycem. Çocuk diyorsun . Annesi teyzesi diyorsun ablasıyım diyorsun. Üvey misiniz senin teyzen annen değil mi çocuğu sokakta mı buldunuz. Kardeşinden değilde yabancıdan bahsediyon sanki

Sen de kötü kalpli bir insansın maalesef. Sırf yeni evli, kocanla cicim cicim olacaksın diye kardeşini evine almıyorsun. Atacak yer arıyorsun.

İnsan bari bunca zaman para biriktirir, yatılı ilkokul ayarlamaya çalışırdı haftasonu eve gelirdi ne güzel.

Ablası olarak evliliğinizde bir şekilde istemediğiniz çocuğa teyzesi bakmıyor diye sitem etme hakkınız yok. Sizde zor şeyler yaşamışsınız belli ki. Evlilikle bir çıkış arıyorsunuz kendinize çokta olumsuz şeyler yazmak istemiyorum bu yüzden. Çocuk oradan oraya sürükleneceğine sevgi evlerinde kalsın, çok üzüldüm onun için.
Ne olacağından hicbir zaman emin olamazsın ama orası ayrı.

Bu eski konusuna yazmış, nişanlısı evde istememiş kardeşini. Kendi de annem rahatsız eder vs bahanesiyle istemediğini yazıyor.

Nişanlın kabul etmiyor mu kardeşini?? Çocuğun babasina maddi manevi tazminat açma şansın varsa dene..seninle kalması yurttan iyidir bence..

Senin ne farkın var . Teyzesi koca bulmuşta şöyle olmuşta . Hiçte bakmak zorunda değil sen varken kusura bakma . At yurda çektiğinle yaşa ne diyim. Yöntemi söylim almıyorlarsa sal yurdun yanına çık git kardeşin zaten ağlar polisler gelir alır yurda. Seni aradıklarında yerim yurdum yok bakamam de .

Sana da kardeşine de çok üzüldüm. Sizin vasilik olayını çözmeniz lazım önce. Vasiliğiini al kardeşinin.
Nişanlın ne iş yapıyor? Sen de çalışacak mısın?

üvey kardeşiz babalar ayrı millet kendi cocuuna bakmazken ben kardeşim icin bunca zaman cok fedakarlık yaptım emin olun canımdan cok seviyorum. belkide annem veya teyzem demek istemiyorum o kişilere ? hani öyle sen bak en güvenilir yer senin yanın evet öyle ama kaygılanmam gereken kişilere kendimide ekledim artık 3 senedir hayatım mahvoldu bilemezsiniz bilmedende hani kafayı yiyorum bagımlı bir anne erkek peşinde koşan bir teyze bakamıyorsanız yurda verin diyen bir baba ben 23 yasında biriyim düne kadar annem dısardayken eve girmedik ayyaş girmedik adam kalmadı cocugu koruyacagım diye canım cıktı canım. millet kardeşini parka götürmeye erinirken beni eleştiremezsiniz

Uzun zaman önce sevgi evlerinde gönüllü olarak görev aldım. Yaşadıkları ortam çok çok hosuma gitmişti co güzel bir ev yeni gelin evi gibi döşenmesi hepsinin odaları vardi sıcacık bir ev ortamı yanlarında dönüşümlü olarak kalan ablalar oluyordu. Biz yanlarından ayrılana kadar hersey ne kadar güzel diye düşünüyorduk ama biz eve giderken bir çocuk sormuştu şimdi siz evinize mi gidiyorsunuz anneniz babanız var mi gibi sorular sorup ne güzel keşke biz de evimize gidebilsek demeleri ile ben tükenmiştir. Be olursa olsun çocuklar aile ortamında buyumeli ama sizin durumunuzu önceden de biliyorum. Çok zor bir karar bu umarım kardeşiniz için en doğru kararı verirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…