Çocuğumun olması için 70.000 Fatiha suresi okuyorum.

Canım az önce 50 tane okurum demiştim 100 tane okudum Allah kabul etsin.. Pazara kadar vakti varmis 500 tane daha okurum insallah pazar gününe kadar

Canım S semos427 bu Duayi bende bebek için yapayım .bana da yol gösterir misin?Süresi vs varmı?
Senin için 100 adet aldım abdest alıp okuyacağım

S semos427 canım sık sık kalan sayıyı paylaş karışıklık olmasın. Bende abdestli oldukça okurum inşallah. Rabbim tez zamanda isteğini gerçekleştirsin

Allah oncelikle inşallah dileginizi kabul eder ki zaman i vardır yoksa her dua kabul olurmuş size dua edeceğim. Ama cümlenizde demişsiniz ki dua okumaktan başka yqpacagm bişey yok sanki çaresiz kalınca duaya sığınmis yada dua en son iş gibi ve bence siz en doğru olanı yapiyorsunjz zaten insan dua etmeli çaresizkende değil öylemi herşeyi zaten Allah'tan istemeliyiz. Bir yazıda okumuştum. Ayakkabının bağını bile Allah tan isteyin diye ... Sağlıkla kalin

Canım ben her zaman Allaha dua ettim ve tıbben yapılması gereken bütün herşeyi yaptım ama artık yapacak tıbben birşeyim kalmadığı için bundan sonra sadece tekrar dualarım kaldı. önceden dualarım ve tedavilerim vardı. şimdi tedavi olarak yapılacak birşey kalmadı duadan başka onu kastettim canım. İnşallah rabbim dualarımı kabul eder. Ben de evladıma kavuşurum anne olurum. bebek görmeye bile gidemiyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…